19 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
15.09.2020 | .

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

 

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 22.07.2020 №641. Детальніше:

http://www.if.gov.ua/news/oznaki-dlya-viznachennya-regionu-zi-znachnim-poshirennyam-covid-19-1


15.09.2020 | .

 

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини 

 

У вівторок, 15 вересня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів засідання комісії з питань захисту прав дитини РДА.

На засіданні розглядались питання надання письмового висновку про доцільність, недоцільність визначення місця проживання малолітньої дитини, визначення способів участі батька у вихованні дитини, доцільність влаштування дитини до навчально-реабілітаційного центру та інші питання.

Також присутніми затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та затвердження персонального складу міждисциплінарної команди для забезпечення розроблення та виконання  індивідуального плану дитини, позбавленої батьківського піклування.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.


15.09.2020 | .

Жіночий простір романів О.Забужко 

 

Оксана Забужко — видатна українська письменниця, філософиня, лауреатка Шевченківської премії (2019). З її ім’ям пов’язують вихід сучасної української літератури на світову арену. Перекладена 20 мовами світу. Закінчила Київський університет ім. Т. Шевченка.

Творчість письменниці відзначена багатьма нагородами та преміями, серед яких: нагороди Золоті письменники України (2012), Global Commitment Foundation (1997), Премія Міжнародної Фундації Антоновичів (2008), Орден Княгині Ольги (2009).

Свої філософські книжки О.Забужко присвятила нашим культовим поетам – І.Франкові, Т.Шевченкові. З поміж українських поетів для О.Забужко важить Леся Українка – саме життя поетки, її творчість. Жага свободи формує її письмо  її філософські погляди. Поет- лірик, поет-митець, філософ -  це про О.Забужко…

19 вересня виповнюється 60 років від дня народження Оксани Забужко. До цієї дати бібліотеки-філії району  підготували книжкові виставки,  тематичні викладки літератури  «Творча мапа Оксани Забужко», «Жінка - світоч сучасності» (сел.Обертин,  с.Яківка, с.Грушка та ін).

Проводять літературні та інформаційні години, літературні подорожі «Сучасний літописець: Оксана Забужко», «Жінка – світоч сучасності», «Доля Оксани Забужко» (с.Нижнів, с.Кутище, с.Підвербці, с.Петрів та ін).

 «З висоти вічності таланту» під такою назвою в бібліотеках-філіях с.Хотимир, с.Обертин, с.Гарасимів, с.Олешів відбувся літературний вернісаж присвячений ювілею письменниці. Працівники книгозбірні розповідали присутнім про життєвий і творчий шлях письменниці. Користувачі читали уривки з творів та її поезію.


15.09.2020 | .

МОН розробило стратегічні напрями розвитку інклюзивної освіти до 2030 року

 

Міністерство освіти і науки розробило проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки та план заходів з її реалізації. Документ направлено на погодження до Уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю, Мінсоцполітики, МінТОТ, Мінфіну, МеРТ, Національної асамблеї людей з інвалідністю тощо.

http://www.if.gov.ua/news/mon-rozrobilo-strategichni-napryami-rozvitku-inklyuzivnoyi-osviti-do-2030-roku


15.09.2020 | .

До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

 

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-otrimuvachiv-zhitlovih-subsidij-ta-pilg-na-oplatu-zhitlovo-komunalnih-poslug


14.09.2020 | .

 

Легальна робота: плюси в оплаті праці

 

В умовах карантину чимало громадян стали розмірковувати щодо можливих переваг офіційного працевлаштування. Адже, уклавши трудовий договір з роботодавцем, працівник має право на отримання лікарняного та допомоги по безробіттю, а також - захист від раптового звільнення. 

Державна служба зайнятості завжди займала принципову позицію в цьому питанні, пропонуючи шукачам роботи виключно легальні вакансії. Водночас деякі громадяни впевнені, що їх зарплата при офіційному працевлаштуванні буде нижчою через оплату податків і зрештою вигоди будуть нівельовані. Це не так! Ми хочемо нагадати норми Кодексу законів про працю України, які свідчать про суттєві переваги легальних трудових відносин для працівників.

Назвемо перші п’ять плюсів, які стосуються оплати праці:

1.  Право на зарплату в розмірі, який не може бути меншим, ніж це встановлено законом. 

Якщо ви працюєте повний робочий час і виконуєте норми праці, то вам не можуть  платити менше розміру мінімальної зарплати (ст. 95). На важких роботах, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці та умовами підвищеного ризику для здоров'я працівникам установлюється підвищена оплата праці (ст. 100).

2.  Право на збереження заробітку під час відпусток і лікарняних. 


11.09.2020 | .

Василь Івасик узяв участь в онлайн-засіданні робочої групи із розробки Регіонального плану управління відходами

 

На виконання розпорядження Кабінету міністрів України від 08.11.2017 року № 820-р «Про схвалення Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року».

http://www.if.gov.ua/news/vasil-ivasik-uzyav-uchast-v-onlajn-zasidanni-robochoyi-grupi-iz-rozrobki-regionalnogo-planu-upravlinnya-vidhodami


11.09.2020 | .

Віталій Федорів: Якісне відновлення пошкоджених червневою стихією об’єктів убезпечить нас від майбутніх стихійних лих

 

Понад 124 мільйони гривень із 480 виділених Урядом на ліквідацію наслідків повені, яка у червні зруйнувала десятки кілометрів доріг, берегоукріплень, дамб, житлових та господарських будівель, вже спрямовано на відновлення пошкоджених об’єктів. Про це, перебуваючи із робочою поїздкою у Рожнятівському районі, розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-yakisne-vidnovlennya-poshkodzhenih-chervnevoyu-stihiyeyu-ob-yektiv-ubezpechit-nas-vid-majbutnih-stihijnih-lih


11.09.2020 | Статистика

Стан ринку послуг області у ІI кварталі 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж IІ кварталу 2020 року працювало 1,1 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 1,8 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг переважну   частку склали обсяги послуг у сфері транспорту, складського господарства, поштової та курєрськоїдіяльності (70,5% загальнообласного обсягу).  Вагомими були також обсяги послуг                       у сфері інформації та телекомунікацій (7,6%), з діяльності адміністративного та допоміжного обсуговування та операцій з нерухомим майном  (по 5,8%).    

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (78,3% загальнообласного обсягу), Калуша (4,3%), Коломиї (2,2%) та Долинського району (5,7%).

Населенню області надано послуг на 243,4 млн.грн, що склало 13,9% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги інформації та телекомунікацій (23,6%),  послуги з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (21,5%), у сфері освіти (15,2%), послуги з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (14,5%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (11%).


10.09.2020 | .

Бізнес Прикарпаття сплатив до місцевих бюджетів майже 4 млрд гривень

 

За січень-серпень 2020 року місцеві громади Івано-Франківщини отримали 3 989 млн грн податків, зборів і платежів.

 

http://www.if.gov.ua/news/biznes-prikarpattya-splativ-do-miscevih-byudzhetiv-majzhe-4-mlrd-griven.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області