4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.05.2020 | Нарада

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч із селищним та сільськими головами району

У понеділок, 18 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів зустріч із селищним та сільськими головами Тлумацького району. На зустрічі також були присутні радник голови райдержадміністрації Роман Мигаль, заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль, начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин, селищні та сільські голови.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/103838.htm


18.05.2020 | Актуально

Віталій Федорів взяв участь в онлайн-засіданні Державної комісії ТЕБ і НС

 

Про укладення контрактів із Національною службою здоров’я України та виплату заробітної плати та соціальних допомог медичним працівникам, котрі лікують пацієнтів, хворих на коронавірус, йшлося сьогодні під час засідання Державної комісії технічно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Очолив роботу комісії Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. У засідання взяли участь керівники профільних міністерств та відомств, голови обласних державних адміністрацій.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vzyav-uchast-v-onlajn-zasidanni-derzhavnoyi-komisiyi-teb-i-ns


18.05.2020 | Актуально

Інформаційні матеріали до Дня пам’яті жертв політичних репресій

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

https://uinp.gov.ua/pres-centr/novyny/informaciyni-materialy-do-dnya-pamyati-zhertv-politychnyh-represiy


17.05.2020 | Звернення

Шановні мешканці Івано-Франківщини!

 

Щорічно в третю субботу травня в Україні відзначають День Європи як день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту, адже український народ є невід’ємного частиною європейської цивілізації.

http://www.if.gov.ua/news/50126


16.05.2020 | .

Головне управління Держпродспоживслужби продовжує

заходи з контролю за роботою ринків області

 

На виконання відповідних доручень Уряду, з метою дотримання  протиепідемічних заходів, встановлених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 27.04.2020 р. № 14, Головне управлінням  Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з початку травня цього року здійснює  заходи  на агропродовольчих ринках області.


15.05.2020 | .

17 і 18 травня в Україні Дні пам’яті

 

17 травня 2020 року (третя неділя травня) в Україні визначено Днем пам’яті жертв політичних репресій, а 18 травня – Днем пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

http://www.if.gov.ua/news/17-i-18-travnya-v-ukrayini-dni-pam-yati


15.05.2020 | Актуально

До уваги медичних працівників та керівників закладів охорони здоров’я щодо доплати в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року

 

Наказом МОЗу від 02.04.2020 № 768 затверджений перелік посад медичних та інших працівників, що мають право доплату в розмірі трьох окладів (тарифних ставок) за березень 2020 року.

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-medichnih-pracivnikiv-ta-kerivnikiv-zakladiv-ohoroni-zdorov-ya-shodo-doplati-v-rozmiri-troh-okladiv-tarifnih-stavok-za-berezen-2020-roku


15.05.2020 | Нарада

Відбулась робоча нарада щодо наповнення районного бюджету

У п’ятницю, 15 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів зустріч із найбільшими платниками податків Тлумацького району, щодо наповнення дохідної частини районного бюджету. На зустрічі також були присутні голова районної ради Василь Двояк, радник голови райдержадміністрації Роман Мигаль, начальник Тлумацького відділення Тисменицької ОДПІ Микола Іванішин,  начальник фінансового управління РДА Світлана Овчарчин та директор ТзОВ «Штерн-Агро» Ігор Гордійчук.

Під час зустрічі присутні обговорили проблемні питання, які впливають на наповнення бюджету, пошук шляхів їх вирішення, також проаналізували стан забезпечення наповнення дохідної частини районного бюджету та  винайдення резервів збільшення доходів, у тому числі за допомогою місцевих підприємців.

За підсумками наради райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення, спрямовані на реалізацію прийнятих заходів щодо наповнення районного бюджету.


15.05.2020 | Актуально

Готівкові перекази за новими правилами – роз’яснення від Національного банку України

 

Операції на суму понад 5 тис. грн з 1 січня 2021 року будуть потребувати ідентифікації клієнта. Це стосуватиметься лише тих випадків, коли ви будете поповнювати готівкою в терміналі картку іншої людини. У такому випадку банк знає клієнта, якому ви надсилаєте гроші, проте не знає вас, тому попросить пройти ідентифікацію – наприклад, прикласти свою картку до зчитувача на терміналі.

http://www.if.gov.ua/news/gotivkovi-perekazi-za-novimi-pravilami-roz-yasnennya-vid-nacionalnogo-banku-ukrayini


15.05.2020 | Актуально

Соціальні  служби отримали засоби індивідуального  захисту

13 травня директор Івано-Франківського  обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ростислав Микитюк  і начальник  служби  у  справах дітей Івано-Франківської  ОДА  Іван  Ковалик передали засоби індивідуального захисту для  здійснення соціальної роботи  спеціалістів служби у справах дітей та Тлумацького  районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Завдяки інформаційній платформі «STOP COVID-19», яка ініційована обласною державною адміністрацією, співробітники управління ДСНС України в області та обласного управління лісового та мисливського господарства спрямували одноденну заробітну плату задля налагодження безпечнішої соціальної роботи у цей непростий час боротьби із коронавірсною  хворобою.

На зібрані кошти  благодійним фондом «Мальовниче Прикарпаття»  були придбані захисні маски, дезінфектори, рукавички, а також термометри, що забезпечать фахову соціальну роботу працівників, служб у справах дітей.

Колектив Тлумацького РЦСССДМ та служби у справах дітей  щиро вдячні Ростиславу Микитюку та  Івану Ковалику  за надані  дезінфектори, захисні маски та рукавички, що забезпечать  безпечне  відвідування сімей..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області