21 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.09.2019 | Управління соціального захисту населення РДА інформує

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям

 

19 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Присяжнюка проведено шістнадцяте засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг,  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто:

- 164 звернення щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;

- 11 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- 9 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


20.09.2019 | Актуально

На Прикарпатті відбулася пресконференція «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості»

 

19 вересня у Івано-Франківську відбулася пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду.  

Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференції ˗ «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Під час пресконференції презентований український досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян, обговоренні питання доступності та якості правових послуг.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96132.htm


20.09.2019 | Актуально

Прикарпатські хлібороби під урожай наступного року засіяли вже понад дванадцять тисяч гектарів озимої пшениці

 

На Івано-Франківщині продовжується комплекс осінньо-польових робіт, зокрема збір пізніх зернових і зернобобових культур та посів озимини під урожай 2020 року.

Інформацію про стан справ аграріїв області озвучили в департаменті агропромислового розвитку обласної державної адміністрації.

За оперативною інформацією господарства усіх районів розпочали збір пізніх зернових культур. Сільгосппідприємствами обмолочено перші 29 гектарів кукурудзи на зерно, врожайність якої складає 83,7 ц/га, це дає можливість сподіватись на високий врожай, та перші 26 гектарів гречки, врожайність якої складає 13,8 ц/га. Продовжується збір картоплі та овочів.

Озимого ріпаку посіяно 82 відсотки до прогнозу або 19,3 тис. га, озимої пшениці 12 тис. га (23 відс.), озимого ячменю 4 тис. га (28 відс.) жита 0,7 тис. га (38 відс.).

Сільгосппідприємства області в достатній кількості забезпечені посівним матеріалом та матеріально-технічними ресурсами.


20.09.2019 | Актуально

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло понад 75 мільйонів гривень податку на нерухомість

 

З початку року до місцевих бюджетів Івано-Франківщини надійшло 75,9 млн грн податку на нерухоме майно, що на 18,3 млн грн більше надходжень минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

Зокрема, юридичні особи перерахували 47 млн грн податку на нерухоме майно, фізичні особи – власники нерухомості сплатили 28,9 млн гривень.

Нагадаємо, платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, у тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Ставки податку встановлюються органами місцевого самоврядування.

Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.

При цьому, розрахована сума податку на нерухоме майно, збільшується на 25 тис. грн за кожен об’єкт нежитлової нерухомості, загальна площа яких перевищує 300 кв. м для квартири або 500 кв. м для будинку

Крім того, сплачувати податок на нерухоме майно зобов’язані не всі фізичні особи, а лише ті, які мають в наявності квартиру, житлова площа якої перевищує 60 кв.м і будинку площею більше 120 кв.м. У випадку наявності об’єктів нерухомого майна різних типів податок сплачується за площу, що перевищує 180 кв.м., тобто податок нараховується лише на «зайві» квадратні метри.

Фізичні особи-власники нерухомості в поточному році сплачують податок на нерухомість за об`єкти, що були у володінні в 2018 році впродовж 60 днів з дня вручення повідомлення – рішення.

Власники нерухомості, які не отримали такого повідомлення-рішення, або мають сумніви щодо сум нарахованого податку, можуть звернутися з письмовою заявою до податкової інспекції за місцем реєстрації для проведення звірки.


20.09.2019 | Держпродспоживслужба інформує

Гризуни загрожують посівам

 

Літньо-осіннійперіод цього року видався досить сприятливим за погодніми та кормовими умовами для розвитку та розмноження мишоподібних гризунів у посівах озимих культур, багаторічних травах, садах, неорних землях, пасовищах, невгіддях, лісосмугах. Почалась міграція гризунів на посіви озимих та ріпаку. Існує висока ймовірність того, що в подальшому щільність мишоподібних гризунів зростатиме. Тому необхідне систематичне обстеження, визначення видового складу мишоподібних для проведення ефективного та вчасного захисту полів, що забезпечать збереження посівів та урожаю озимих культур.

Мишоподібні гризуни щорічно залишаються небезпечними шкідниками. Вони заселяють великі площі сільськогосподарських угідь і створюють загрозу пошкодження посівів зернових культур, ріпаків, багаторічних трав, просапних, овочевих культур і плодових насаджень.

Середня чисельність гризунів останніми роками істотно не перевищувала порогу шкідливості, але на площах озимої пшениці відмічали осередки з підвищеною щільністю шкідників, а в багаторічних трав практично повсюдно чисельність їх була значно більшою.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96117.htm


20.09.2019 | Держенергоефективності інформує

ОСББ – учасники програми «теплих кредитів» заощаджують від 30% до 70% на комунальних послугах

Під час інтерв’ю телеканалу «ICTV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представив переваги комплексної термомодернізації будинків у рамках програми «теплих кредитів».

«Так, в залежності від складності утеплення економія енергоспоживання для мешканців багатоповерхівок сягає від 30% до 70%», - наголосив С.Савчук.

Як тільки ОСББ переконалися у дієвості та швидкості механізму відшкодування, ще й з кількох джерел (державного та місцевих бюджетів), то почали залучати «теплі кредити» на 2-3 і більше млн грн і проводити повне утеплення багатоповерхівок.

Саме за ініціативи Держенергоефективності налагоджено співпрацю із органами місцевого самоврядування та запроваджено понад 170 місцевих програм співфінансування «теплих кредитів».

Загалом із 2015 р. і по сьогодні понад 4500 ОСББ залучили більше 1,2 млрд грн «теплих кредитів».

Детальніше дивіться у сюжеті програми «Факти тижня» на телеканалі «ICTV»: http://saee.gov.ua/uk/news/3132.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96115.htm


20.09.2019 | Відділ інформаційної роботи обласного центру зайнятості інформує

Представники Луганської та Донецької обласних служб зайнятості відвідали Івано-Франківщину 

 

Протягом 16-18 вересня 2019 року робоча група з представників Луганської та Донецької обласних служб зайнятості в рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу #UNRPP #EU4East перебувала на Івано-Франківщині.

«Кожна обласна служба зайнятості у роботі має головну мету - задоволення потреб шукачів роботи та роботодавців. Кожен з нас має великий досвід роботи в цих напрямах, але і кожен може поділитися своїми напрацюваннями. Саме обмін досвідом - це головна мета нашої зустрічі», - зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Розпочався візит з відвідування Івано-Франківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, де було презентовано його роботу та обговорено нові форми та види навчання, зокрема елементи дуальної форми навчання безробітних, застосування принципу індивідуалізації програм підвищення кваліфікації, у т.ч. шляхом стажування на робочих місцях у роботодавця.

 

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96113.htm


19.09.2019 | Актуально

 

Маємо знайти модель, від якої виграють прості українці – Президент про запровадження ринку землі сільгосппризначення

 

Президент України Володимир Зеленський виступає за впровадження моделі ринку сільськогосподарської землі, за якою купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та компанії.

Під час виступу на конференції щодо реформи управління земельними відносинами «Земля як фактор розвитку українського села» Глава держави наголосив, що питання продажу землі є дуже чутливим, тому потребує широкого публічного обговорення. Зокрема для того, щоб було знайдено оптимальні та збалансовані рішення в моделі відкритого ринку землі.

«Декілька важливих моментів, на яких я хочу наголосити. Перше і основне: земля належить українцям. У моделі, яку пропонуємо ми з урядом, купувати чи продавати землю зможуть тільки українські громадяни та українські компанії. Страшилки про китайців, арабів чи інопланетян, які вивезуть нашу землю вагонами, – це маячня. Земля – це власність громадян», – заявив Володимир Зеленський. 

Президент зауважив, що список країн, де немає ринку землі, всім відомий: Північна Корея, Таджикистан, Венесуела, Куба, Конго та Україна. «Якою країною ми з вами хочемо бути?» – додав він.

«У ХХІ сторіччі питання права власності громадян на землю є риторичним. Завдання у нас лише одне: знайти оптимальну модель, від якої виграють прості українці. Для цього ми тут сьогодні й зібралися. Ми знайдемо цю модель, я впевнений у цьому», – резюмував Володимир Зеленський.

 


19.09.2019 | Важливо

УВАГА!

 

Увага! Говорить управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації.

Проводиться перевірка системи оповіщення .

Прослухайте наступне повідомлення : довге уривчасте звучання сирен, гудків підприємств, а також передача їх мережею радіомовлення означає попереджувальний сигнал „Увага всім”. Почувши цей сигнал необхідно ввімкнути радіо, радіотрансляційні, телевізійні приймачі для прослуховування термінового повідомлення.

Шановні краяни! Якщо Ви опинились у надзвичайній ситуації або Вам про неї стало відомо, дзвоніть за телефоном 101.


18.09.2019 | Актуально

 Оглянуто хід будівельних робіт спортивного майданчика у с. Грушка

 

У середу, 18 вересня, заступник голови районної ради Василь Гнатюк та начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Роман Качур відвідали село Грушка.

Головною метою поїздки було ознайомлення із готовністю до здачі спортивної споруди в цьому населеному пункті.

Нагадаємо, що за останні два роки ідентичні фізкультурно-оздоровчі споруди були відкриті у селах Нижнів, Підвербці, Палагичі та Яківка.

З головою місцевої ради Ігорем Худицьким та виконавцями робіт було обговорено всі аспекти, що стосуються закінчення спорудження спортивного майданчика, усунення можливих проблем, які можуть виникнути на фінальному етапі робіт тощо..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області