28 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.08.2020 | .

Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

 

Адаптивний карантин в Україні подовжено до 31 жовтня. Таке рішення Кабінет міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-podovzhiv-adaptivnij-karantin-do-31-zhovtnya


27.08.2020 | .

Марія Савка проінспектувала хід проведення ремонту доріг на Рогатинщині в рамках Президентської програми «Велике будівництво»

 

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка з робочою поїздкою побувала у Рогатинському районі та оглянула хід проведення ремонтних робіт доріг місцевого та державного значення, які здійснюються в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/mariya-savka-proinspektuvala-hid-provedennya-remontu-dorig-na-rogatinshini-v-ramkah-prezidentskoyi-programi-velike-budivnictvo


26.08.2020 | .

Відбулась нарада із керівниками освітніх закладів району 

У середу, 26 серпня, начальник відділу освіти Тлумацької райдержадміністрації Володимир Пеник провів нараду керівників закладів освіти Тлумацького району. У нараді взяли участь голова Тлумацької райдержадміністрації Сергій Гаєвський та заступник голови Тлумацької районної ради Василь Гнатюк.

На порядку денному були обговоренні актуальні питання початку 2020-2021 навчального року, обговорено методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах освіти. Особливу увагу було приділено вирішенню питання створення безпечних умов під час освітнього процесу з дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів.

У своєму виступі перед педагогами району Сергій Гаєвський та Василь Гнатюк наголосили на важливій ролі освіти в розбудові Української держави, а також привітали з прийдешніми Днем знань та початком нового навчального року, побажали успіхів на нелегкій освітянській ниві.

З усіх питань прийнято відповідні рішення.


26.08.2020 | .

Навчання без масок для учнів початкової школи, гнучкий розклад, безпечні умови у закладах освіти – оприлюднено нові вимоги щодо навчання під час карантину

 

Вхід до закладу освіти і пересування по ньому будуть можливі лише у масці або респіраторі, однак учні 1-4 класів зможуть знаходитись у школі без них. Водночас у регіонах із «помаранчевим» рівнем епідемічної небезпеки педагогам під час занять рекомендовано використовувати захисні щитки.

 

http://www.if.gov.ua/news/navchannya-bez-masok-dlya-uchniv-pochatkovoyi-shkoli-gnuchkij-rozklad-bezpechni-umovi-u-zakladah-osviti-oprilyudneno-novi-vimogi-shodo-navchannya-pid-chas-karantinu


26.08.2020 | .

В ОДА обговорили ситуацію із проведення відновлювальних робіт на об’єктах, які пошкоджені та зруйновані червневою повінню

 

25 серпня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки, заступника голови ОДА Василя Івасика відбулася онлайн-нарада із керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, обласних управлінь, головами райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад щодо проведення робіт із відновлення пошкоджених об’єктів внаслідок червневої стихії.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oda-obgovorili-situaciyu-iz-provedennya-vidnovlyuvalnih-robit-na-ob-yektah-yaki-poshkodzheni-ta-zrujnovani-chervnevoyu-povinnyu


25.08.2020 | .

В області зареєстрували 8154 випадки COVID-19

 

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що станом на 25 серпня в області зареєстровано 8154 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 179 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-zareyestruvali-8154-vipadki-covid-19


25.08.2020 | .

Будівництво дитячого садка у селі Гринівці на завершальній стадії

 

«Велике будівництво» – це ініціатива президента України, в межах якої в кожній області цьогоріч мають здати в експлуатацію 15 об’єктів: 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів. У селі Гринівці, що входить до складу Тлумацької ОТГ, це – реконструкція незавершеного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок.

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський, у селі Гринівці проінспектував  хід будівельних  робіт.  Варто зазначити, що у середині приміщень усі роботи практично завершені, тривають роботи з благоустрою навколишньої території, завершується будівництво огорожі, облаштовуються прощадки під ігрові майданчики, проводяться роботи із монтажу очисних споруд.


25.08.2020 | .

Віталій Федорів доручив активізувати роботи на автошляхах Івано-Франківськ-Тернопіль та навколо обласного центру

 

Про безпрецедентні об’єми фінансування дорожньої галузі Прикарпаття

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-doruchiv-aktivizuvati-roboti-na-avtoshlyahah-ivano-frankivsk-ternopil-ta-navkolo-oblasnogo-centru


25.08.2020 | .

Новим заступником голови обласної державної адміністрації призначено Євгенія Фербея

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів ОДА та головами райдержадміністрацій представив новопризначеного заступника голови обласної державної адміністрації Євгенія Фербея.

http://www.if.gov.ua/news/novim-zastupnikom-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-priznacheno-yevgeniya-ferbeya


25.08.2020 | .

Віталій Федорів: Органи самоврядування мають стовідсотково виконати свої зобов‘язання щодо співфінансування об‘єктів «Великого будівництва»

 

Сьогодні під час онлайн-наради у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва із керівниками структурних підрозділів ОДА

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-organi-samovryaduvannya-mayut-stovidsotkovo-vikonati-svoyi-zobov-yazannya-shodo-spivfinansuvannya-ob-yektiv-velikogo-budivnictva.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області