2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.10.2020 | .

Віталій Федорів: Пріоритетним завданням для області залишається забезпечення подачі кисню до ліжок хворих на коронавірус

 

На Прикарпатті щоденно зростає кількість хворих на коронавірус. Упродовж минулої доби недугу виявлено у 325 жителів області, зокрема, й у 12 дітей шкільного віку. Найбільше інфікованих в Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому та Тлумацькому районах.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-prioritetnim-zavdannyam-dlya-oblasti-zalishayetsya-zabezpechennya-podachi-kisnyu-do-lizhok-hvorih-na-koronavirus


27.10.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг

27.10.2020 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Соловій  проведено тринадцяте  засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.На засіданні розглянуто: - 47  звернень  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;   -    3 звернення  на  призначення пільг . В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті таприйняті відповідні рішення.


27.10.2020 | .

Захист посівів озимих зернових в осінній період

    Кліматичні умови цьогорічної осені надзвичайно сприятливі для росту і розвитку шкідливих організмів, особливо бур’янів, в посівах сільськогосподарських культур, які завдають значної шкоди посівам, що може привести до значного недобору врожаю озимих зернових культур. Захист сільськогосподарських культур від шкідливих організмів – одне з найважливіших завдань, яке має на меті збереження та отримання максимальної продуктивності упродовж періоду вегетації та високого врожаю культури. Серед основних заходів захисту пшениці озимої чільне місце займають обмеження чисельності бур’янів, які можуть бути причиною суттєвих Втрат урожаю.

    Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/109303.htm


27.10.2020 | .

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

 

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

http://www.if.gov.ua/news/ministerstvo-cifrovoyi-transformaciyi-ukrayini-zapustilo-portal-z-informaciyeyu-pro-vsi-derzhavni-poslugi


26.10.2020 | .

Структурні підрозділи ОДА і влада на місцях мають подбати про соціальний захист прикарпатців

 

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/strukturni-pidrozdili-oda-i-vlada-na-miscyah-mayut-podbati-pro-socialnij-zahist-prikarpatciv


26.10.2020 | .

Про обіг монет – роз’яснення Національного банку

 

У жовтні до Національного банку часто зверталися громадяни з такого питання: «Чи залишається в обігу золотиста одногривнева монета?».

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-obig-monet-roz-yasnennya-nacionalnogo-banku


23.10.2020 | .

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та прийняла рішення щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у роботі Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання були оновлені рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/komisiya-teb-ta-ns-onovila-rivni-epidemichnoyi-nebezpeki-poshirennya-covid-19-ta-prijnyala-rishennya-shodo-obmezhen-v-regionah-z-chervonim-rivnem


23.10.2020 | .

Скільки хворих із COVID-19 перебувають в лікарнях Прикарпаття

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 23 жовтня в Івано-Франківській області зареєстровано 17705 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 258 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/skilki-hvorih-iz-covid-19-perebuvayut-v-likarnyah-prikarpattya-1


23.10.2020 | .

Максим Степанов: Вибори мають пройти максимально безпечно

 

Міністерство охорони здоров’я розробило рекомендації, які увійшли до Постанови Кабінету міністрів України та порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Про це зазначив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час свого щоденного брифінгу.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-vibori-mayut-projti-maksimalno-bezpechno


22.10.2020 | .

Догляд за пацієнтом з COVID-19 у домашніх умовах

 

    Людям із легкими проявами захворювання лікар може рекомендувати залишатися вдома на самоізоляції. У цьому разі необхідно дотримуватися низки правил.

 

http://www.if.gov.ua/news/doglyad-za-paciyentom-z-covid-19-u-domashnih-umovah.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області