16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
7.12.2020 | .

На 379 об’єктах завершені роботи із ліквідації наслідків червневої стихії

 

Із виділених області з резервного фонду державного бюджету 400 млн грн для здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні цього року освоєно 305 мільйонів 270 тисяч гривень, що становить 76,3%.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-379-ob-yektah-zaversheni-roboti-iz-likvidaciyi-naslidkiv-chervnevoyi-stihiyi


7.12.2020 | .

Що таке безоплатна правова допомога?

 

Безоплатна первинна правова допомога, суб’єктами права на яку є усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, включає такі види правових послуг:
– надання правової інформації;
– надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
– складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
– надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів користування земельними ділянками (оренда, суборенда, земельний сервітут, емфітевзис, суперфіцій) для сільського населення – власників земельних ділянок;
– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.


Безоплатна вторинна правова допомога
 – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, і включає такі види правових послуг, як:– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

·                  захист;

·                  здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

·                  складення документів процесуального характеру.

 

Як і де отримати безоплатну правову допомогу?

Отримати правову допомогу можна особисто, звернувшись до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги або до громадських правозахисних організацій. Знайти найближчий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги та офіс громадської правозахисної організації можна тут: Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги.

Також детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою «гарячою лінією» можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з’ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги.


7.12.2020 | .

Василь Івасик: Попри позитивну динаміку зменшення кількості хворих на коронавірус, все ж необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів

 

На цьому сьогодні під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами РДА наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vasil-ivasik-popri-pozitivnu-dinamiku-zmenshennya-kilkosti-hvorih-na-koronavirus-vse-zh-neobhidno-dotrimuvatisya-protiepidemichnih-zahodiv


7.12.2020 | Вітання

Шановні працівники органів місцевого самоврядування депутати рад усіх рівнів, голови місцевих рад!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування!

Наша держава стоїть на порозі змін в системі управління. Саме органи місцевого самоврядування як найближча до людей владна самоорганізація повинні стати важливим інститутом істинного народовладдя та засобом реалізації інтересів громад. Перед вами стоїть непросте завдання – спільними зусиллями побудувати українськудержаву європейського зразка.Вірю, ви не зрадите «мандат довіри» громади Тлумаччини та зумієте заслужити повагу у людей.

Бажаю усім працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя, добра, творчої сили і нових звершень на професійній ниві!

Нехай життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю додають сили і наснаги!

 

 

З повагою,

голова районної

державної адміністрації Сергій Гаєвський


7.12.2020 | .

Понад 16 мільярдів гривень податків і зборів сплачено прикарпатськими платниками до Зведеного бюджету та Пенсійного фонду

 

За січень-листопад 2020 року платники Івано-Франківщини сплатили 11 млрд гривень податків і зборів до Зведеного бюджету України та майже 5 млрд гривень єдиного внеску до Пенсійного фонду. В поточному році сума сукупних платежів перевищила минулорічні надходження на 407 млн гривень. Про це інформують в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/ponad-16-milyardiv-griven-podatkiv-i-zboriv-splacheno-prikarpatskimi-platnikami-do-zvedenogo-byudzhetu-ta-pensijnogo-fondu


7.12.2020 | .

Вітання голови райдержадміністрації з Днем Збройних Сил України

 

Шановні службовці Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас із професійним днем, який воістину став всенародним! У нинішній скрутний для України час роль української армії зросла, як ніколи. Ви – наша надія й опора, адже бороните наші домівки і наші життя.

У цей день вітаю наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та волонтерів та всіх доброчинців, які підтримують збройні сили! Дякую вам за кожен мирний день в Україні. Вірю, що з вашою допомогою наша держава вистоїть перед агресором.

Зичу Всім міцного здоров’я, особистих і професійних досягнень, миру, злагоди та добра!

Схиляюголову перед світлою пам’яттю бійців, які віддали своє життя за Україну, за мирне майбутнє кожного з нас.

Слава Україні!

Слава Збройним Силам України!

З повагою,

голова районної

державної адміністрації Сергій Гаєвський


4.12.2020 | .

Для бізнесу відтермінована фіскалізація, тобто застосування РРО

 

1 грудня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон №4439-д, яким відтермінувала на рік обов’язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій для деяких ФОПів.

 

http://www.if.gov.ua/news/dlya-biznesu-vidterminovana-fiskalizaciya-tobto-zastosuvannya-rro


4.12.2020 | .

Прем’єр-міністр озвучив програми підтримки людей та бізнесу в разі запровадження жорстких карантинних обмежень

 

Президент України та Уряд спільно працюють над імплементацією та просуванням кроків з підтримки людей та бізнесу в разі запровадження більш жорстких карантинних заходів.

 

http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-ozvuchiv-programi-pidtrimki-lyudej-ta-biznesu-v-razi-zaprovadzhennya-zhorstkih-karantinnih-obmezhen


4.12.2020 | .

Укрпошта посилює контроль за дотриманням карантинних обмежень

 

Укрпошта в умовах пандемії працює у звичайному режимі із дотриманням усіх необхідних протиепідемічних заходів. Пріоритетом для компанії є безпека клієнтів під час перебування у поштовому відділенні та працівників, які виконують свої професійні обов’язки. Дотримуючись карантинних норм та використовуючи засоби індивідуального захисту при відвідуванні поштового офісу, і клієнти, і працівники можуть мінімізувати ризик зараження.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/ukrposhta-posilyuye-kontrol-za-dotrimannyam-karantinnih-obmezhen


3.12.2020 | .

На нараді в ОДА обговорено надання соціальних послуг у ОТГ після місцевих виборів

 

Сьогодні під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук, продовжуючи освітній проект для новообраних голів ОТГ «Цикл відкритих студій», пройшла онлайн-нарада «Надання соціальних послуг у територіальних громадах після місцевих виборів».

 

http://www.if.gov.ua/news/na-naradi-v-oda-obgovoreno-nadannya-socialnih-poslug-u-otg-pislya-miscevih-viboriv.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області