4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
14.05.2020 | Актуально

Як банки перевірятимуть легальність грошових переказів

 

Банки повинні знати своїх клієнтів. Тому вони просять зайти вас у відділення банку та оновити свою персональну інформацію: серію та номер паспорту, ідентифікаційний номер, прописку, номер телефону.

http://www.if.gov.ua/news/yak-banki-pereviryatimut-legalnist-groshovih-perekaziv


14.05.2020 | Актуально

Новини бібліотечної системи району

Не зважаючи на ситуацію, яка склалася у державі, бібліотечні працівники Тлумацької централізованої бібліотечної системи продовжують працювати.

На даний час у нас чудова новина. В рамках акції "100000 книг для сільських бібліотек", Нова пошта в партнерстві з Фундація Дарини Жолдак подарувала бібліотекам Тлумацької ЦБС яскраві та цікаві книги - казки з ілюстраціями українських художників.
Всі книги мають доповнену реальність. Використовуючи смартфон та спеціальний мобільний додаток, можна оживити додаткову казку.

Після зняття карантину приходьте до бібліотеки – книги будуть вже чекати на Вас.


14.05.2020 | Статистика

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами області у січні–березні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–березні 2020р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 12,9 млрд.грн(у січні–березні 2019р. – на 17,6 млрд.грн).

У загальному обсязі реалізації 55,7% становила продукція підприємств переробної промисловості, 36,2% – з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, 7,1% – добувної промисловості і розроблення кар’єрів, 1% – з водопостачання, каналізації, поводження з відходами.

Більше 35% обсягу продукції переробної промисловості реалізовано підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції. Вагомим також був внесок підприємств з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (23,4%), виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (14,2%), машинобудування (11,1%), виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (9,8%).


14.05.2020 | Важливо знати

На Івано-Франківщині зафіксовано 22 нові випадки COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 14 травня в Україні 16847 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 456 летальних, 4143 пацієнта одужало. Хворобу підтверджено у 1 172 дітей та 3 278 медиків.

http://www.if.gov.ua/news/na-ivano-frankivshini-zafiksovano-22-novi-vipadki-covid-19


14.05.2020 | Актуально

В Держпроспоживслужбі розробили Методичні рекомендації для роботи перукарень та стоматкабінетів в Івано-Франківській області

 

З 11 травня Кабінетом Міністрів України впроваджено перший етап щодо виходу країни з карантину. В рамках послаблення карантинних обмежень наразі дозволено наступне:

- відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики на вулиці;

-  діяльність закладів громадського харчування на виніс або обслуговування на літніх майданчиках;

-  торгівля непродовольчими товарами в магазинах та торгових центрах;

-  діяльність музеїв, музеїв просто неба та історично-культурних заповідників;

- робота салонів краси та перукарень, закладів стоматології, побутового обслуговування;

-  діяльність адвокатів, нотаріусів, психологів;

-  діяльність засобів масової  інформації;

-  репетиції в закладах  культури без глядачів кількістю до 50 осіб;

-  тренування спортсменів національних збірних команд.

Зважаючи на пом’якшення умов карантину, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розроблено методичні рекомендації щодо профілактики  захворювання на  CОVID-19 в перукарнях та стоматкабінетах, які доведені до відома під розписку до власників та керівників салонів краси, перукарень, закладів стоматології.

Дані рекомендації обов’язкові до врахування в роботі та виконання.

Результати впровадження їх в практику роботи операторів ринку згаданої сфери будуть оцінені спеціалістами Держпродспоживслужби шляхом проведення моніторингових відвідувань.

За наслідками  моніторингу порушники санітарного законодавства та карантинних вимог будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Ознайомитись із рекомендаціями можна на веб-сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за посиланням.


14.05.2020 | Актуально

Ринок праці Прикарпаття у період карантину 

 

Протягом січня-квітня 2020 року в службі зайнятості Прикарпаття статус безробітного мали 17,7 тис. осіб, що на 4,3 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Допомогу по безробіттю отримували 15,5 тис. осіб.

З початку дії карантину, тобто з 12 березня, статус безробітного отримали майже 4,1 тис. громадян, для порівняння у квітні 2019 року статус безробітного отримали 1,4 тис. осіб.

«Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 11,3 тисячі, в т.ч. 298 безробітних працевлаштовано на нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску, за сприяння служби зайнятості 29 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи. Крім того 1,7 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру, 2,0 тис. безробітних проходили професійне навчання», - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.


13.05.2020 | Актуально

Що таке моральна шкода? 

 

Під моральною  шкодою  слід  розуміти  втрати  немайнового  характеру  внаслідок  моральних  чи фізичних страждань,  або інших  негативних  явищ,   заподіяних   фізичній   чи   юридичній   особі  незаконними діями або бездіяльністю інших осіб.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/103708.htm


13.05.2020 | Актуально

Послаблення карантину не означає його повну відміну, – Віталій Федорів

 

У порівнянні з попередніми тижнями на Івано-Франківщині спостерігається зниження показників виявлення нових випадків інфікування COVID-19. На цьому під час чергового онлайн-брифінгу щодо ситуації із поширення коронавірусної інфекції на Прикарпатті наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/poslablennya-karantinu-ne-oznachaye-jogo-povnu-vidminu-vitalij-fedoriv


13.05.2020 | Актуально

В селі Старуня Богородчанського району виявлено сказ у лисиці,

яка забігла на територію особистого селянського господарства

 

За результатами лабораторного дослідження Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби встановлено сказ лисиці в с. Старуня Богородчанського району Івано-Франківської області (звіт про результати дослідження патологічного матеріалу від 06.05.2020 р. № 000895 п. м./20).

З метою координації дій з ліквідації захворювання 07.05.2020 року проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісій при Богородчанській  районній держадміністрації, рішенням якої затверджено план заходів з ліквідації сказу та визначено с. Старуня неблагополучною територією і накладено карантинні обмеження, а прилеглі території та населенні пункти до неблагополучного – загрозливою зоною.

В осередку захворювання вживаються всі необхідні заходи з локалізації захворювання відповідно до діючої інструкції.

Спеціалістами ветеринарної служби району будуть проводитись подвірні обходи, з метою проведення вакцинації проти сказу всіх сприйнятливих тварин до захворювання (собаки, коти, велика та дрібна рогата худоба, коні – в неблагополучному пункті та собаки і коти – в загрозливій зоні).  

 

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Для запобігання виникнення сказу потрібно постійно (щороку) проводити щеплення домашніх улюбленців проти сказу, а якщо з’явилися клінічні ознаки захворювання, інформувати державну службу ветеринарної медицини та/або доправити тварину для огляду ветеринарним спеціалістом в державну лікарню ветеринарної медицини. 

У випадку виявлення контакту домашніх тварин з тваринами дикої фауни повідомляти спеціалістів ветеринарної медицини для проведення відповідних заходів, з метою попередження зараження та загибелі домашньої тварини.

Довідково:

З початку 2020 року в області зареєстровано 10 неблагополучних пунктів по сказу тварин.


13.05.2020 | Вітання

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з нагоди 30-річчя з дня виходу першого номера газети «Галичина»

 

У ці травневі дні 30 років тому вийшла у світ перша на Прикарпатті демократична обласна газета «Галичина». Цей часопис став символом утвердження незалежної преси не лише Івано-Франківщини, а й усієї України.

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-vitaliya-fedoriva-z-nagodi-30-richchya-z-dnya-vihodu-pershogo-nomera-gazeti-galichina.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області