14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
15.07.2020 | .

Віталій Федорів: Кожен новий апарат ШВЛ, який ми отримуємо, – це шанс на збереження життя людини

 

Прикарпаття отримало 7 висококласних апаратів штучної вентиляції легень від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. Сьогодні по 2 апарати ШВЛ було передано КНП ЦМКЛ «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня» та КНП \"Міська клінічна лікарня № 1 Івано-Франківської міської ради\", а завтра ще 3 апарати ШВЛ буде доставлено до лікарень Галича та Бурштина.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-kozhen-novij-aparat-shvl-yakij-mi-otrimuyemo-ce-shans-na-zberezhennya-zhittya-lyudini


15.07.2020 | Нарада

Відбулась нарада щодо особливостей весняного призову на строкову військову службу 

 

У седеру, 15 липня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль провів нараду щодо ходу весняного призову на строкову службу у 2020 році та нещодавніх змін до нього, за участі військового комісара Тлумацького районного військового комісаріату Віталія Непеляка, головного спеціаліста сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Руслана Олійника, головного спеціаліста відділу освіти РДА Іванни Гавриш.

Учасники зустрічі обговорили алгоритм дій для абітурієнтів, яким прийшла повістка з військомату.

Варто зазначити, що цьогорічна призовна кампанія на військову строкову службу у зв’язку із карантином була перенесена на травень, червень та липень. Так само було зміщено дати проведення незалежного тестування та вступної кампанії у вищі навчальні заклади.

Отже, якщо призовнику, який планує вступити до вищого навчального закладу прийшла повістка - юнакові необхідно з’явитись за викликом військкомату на засідання районної призивної комісії та надати необхідні документи, що засвідчують його реєстрацію як абітурієнта для вступу у ВНЗ. Написати заяву голові районної призовної комісії про намір вступити у вищий учбовий заклад.

Дана заява скеровується до обласної призовної комісії де і приймається рішення про надання можливості вступу у вищий навчальний заклад. У випадку не поступлення у вищий навчальний заклад даний призовник буде призваний під час наступного призову восени.

Також слід зазначити, що після вступу у вищий навчальний заклад юнак має надати до військового комісаріату довідку про те, що він проходить навчання у ВУЗі і отримати відстрочку на термін навчання. Така довідка надається протягом усього періоду навчання один раз на рік.

Відстрочка надається тільки тим призовникам, які навчатимуться на денній (стаціонарній) формі навчання.

Заочна форма навчання не є підставою для надання відстрочки.

 


15.07.2020 | .

Максим Степанов: Лікування від COVID-19 в умовах стаціонару є безкоштовним

 

Лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в умовах стаціонарного догляду є безкоштовним для пацієнтів. При цьому медична допомога надаватиметься хворим навіть якщо у них не підписана угода із сімейним лікарем.

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-likuvannya-vid-covid-19-v-umovah-stacionaru-ye-bezkoshtovnim


14.07.2020 | .

Важлива інформація

 

Управління соціального захисту населення інформує, що відповідно до розпорядження Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 06.07.2020 року № 345 та розпорядження Тлумацької районної державної адміністрації від 09.07.2020 № 191 управлінням нараховано матеріальну допомогу за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету 97 домогосподарствам району, які постраждали внаслідок повені 21-25 червня 2020 року на загальну суму 1940000 грн.

Виплата матеріальної допомоги буде здійснюватись через банківські установи.


14.07.2020 | .

Відбулись зміни законодавства про харчові продукти, корми

та побічні продукти тваринного походження

 

Набрав чинності Закон України «Про внесення зміни до розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин»» від 4 червня 2020 р. № 678-IX.

Новою редакцією абз. 1 п. 2 розд. X Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» встановлено, що до 31 грудня 2020 р. включно  (раніше ця норма мала набрати чинність протягом 3 років з дня опублікування Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», який  було ухвалено 18 травня 2017 року та офіційно опубліковано в офіційному виданні - газеті "Голос України" 4 липня 2017 року)  державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин здійснюється з такими особливостями:

1) лабораторні дослідження (випробування) для цілей державного контролю можуть проводитися державними лабораторіями, перелік яких затверджується та оприлюднюється компетентним органом на його офіційному веб-сайті;

2) компетентний орган має право надавати повноваження державного ветеринарного інспектора, крім повноважень щодо проведення аудиту, особі, яка працює в системі компетентного органу та має освіту у галузі ветеринарної медицини або охорони здоров’я, у тому числі якщо вона не відповідає вимогам, передбаченим ст. 13 цього Закону;

3) компетентний орган має право надавати повноваження офіційного ветеринарного лікаря спеціалісту ветеринарної медицини, у тому числі якщо він не відповідає вимогам, передбаченим ст. 13 цього Закону;

4) компетентний орган має право надавати повноваження помічника державного ветеринарного інспектора особі, яка працює в системі компетентного органу та має освіту у галузі ветеринарної медицини або охорони здоров’я, у тому числі якщо вона не відповідає вимогам, передбаченим ч. 1 ст. 14 цього Закону.

.


14.07.2020 | .

Велика Британія надасть 100 тис. фунтів стерлінгів для допомоги постраждалим від повеней на заході України

 

Допомога надається у відповідь на заклик української влади до міжнародного співтовариства. Допомога буде включати надання гігієнічних наборів і предметів першої необхідності, забезпечення питною водою та задоволення санітарних потреб.

http://www.if.gov.ua/news/velika-britaniya-nadast-100-tis-funtiv-sterlingiv-dlya-dopomogi-postrazhdalim-vid-povenej-na-zahodi-ukrayini


14.07.2020 | .

За водіння напідпитку, що спричинило загибель людей, має бути максимальна кримінальна відповідальність, можливо, довічне ув'язнення – Президент

 

Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Кабінетом Міністрів наголосив на необхідності більш жорсткої кримінальної відповідальності за водіння в нетверезому стані, що призвело до загибелі людей у результаті дорожньо-транспортної пригоди.

http://www.if.gov.ua/news/za-vodinnya-napidpitku-sho-sprichinilo-zagibel-lyudej-maye-buti-maksimalna-kriminalna-vidpovidalnist-mozhlivo-dovichne-uv-yaznennya-prezident


14.07.2020 | Актуально

Оформлення догляду за особою похилого віку: порядок та особливості.

 

Непрацюючим фізичним  особам,  які  постійно  надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними  службами), призначається  щомісячна компенсаційна виплата. Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах: 10 відсотків - фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують   постійного стороннього  догляду і  не здатні до самообслуговування, особам з інвалідністю  II  групи  та  дітям  з інвалідністю.


14.07.2020 | .

Віталій Федорів: Наше завдання - забезпечити максимально ефективне використання коштів для подолання наслідків стихії

 

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва відбулися робочі консультації із головами районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад та міст обласного значення щодо розподілу коштів, виділених державою на відновлення об’єктів пошкоджених або зруйнованих внаслідок червневої негоди.

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-nashe-zavdannya-zabezpechiti-maksimalno-efektivne-vikoristannya-koshtiv-dlya-podolannya-naslidkiv-stihiyi


13.07.2020 | .

Віталій Федорів: Випускники коледжів та вузів отримають відстрочку від призову до жовтня

 

Випускники коледжів та вищих навчальних закладів, які мають на меті продовжити навчання, але підлягають призову, отримають відстрочку до жовтня поточного року.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-vipuskniki-koledzhiv-ta-vuziv-otrimayut-vidstrochku-vid-prizovu-do-zhovtnya.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області