1 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.10.2020 | Навчання

Відбулись спільні навчання з реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду

 

У середу, 21 жовтня, з метою забезпечення готовності пожежно-рятувальних підрозділів Тлумацького району та своєчасного реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду 2020/2021 років, під керівництвом першого заступника голови Тлумацької РДА Романа Мигаля проведено спільні навчання (тренування) з реагування на надзвичайні ситуації притаманні осінньо-зимовому періоду 2020/2021 років.

Навчання відбулись на території філії Тлумацького райавтодору, під час яких здійснена перевірка готовності сил і засобів спеціалізованих служб цивільного захисту Тлумацького району щодо реагування на надзвичайні ситуації.

Підбиваючи підсумки заходу, перший заступник голови РДА Роман Мигаль зазначив, що навчання дозволили не лише підвищити рівень підготовки ланки системи цивільного захисту, а й детально розглянути проблемні питання, що можуть виникнути під час  дій у випадку реагування на реальні надзвичайні ситуації. Усі задіяні служби показали готовність техніки та особового складу до оперативного реагування на сезонні виклики.


21.10.2020 | .

Кількість пацієнтів із COVID-19 у лікарнях області зростає

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 21жовтня, в області зареєстровано 17214 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 227 за минулу добу.

Всього за час пандемії на Прикарпатті одужали 8807 пацієнтів, померли – 395.

 

http://www.if.gov.ua/news/kilkist-paciyentiv-iz-covid-19-u-likarnyah-oblasti-zrostaye


21.10.2020 | Нарада

Відбулася нарада з  питання проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

 

 

У середу, 21 жовтня, керівник апарату Тлумацької райдержад­міністрації Андрій Мозиль та начальник відділу  управління персоналом, організаційної та інформаційної діяльності Галина Нічведа провели нараду з працівниками апарату райдержадміністраці та її структурних підрозділів з питань проведення щорічної оцінки діяльності державних службовців.

Звертаючись до учасників наради, керівник апарату наголосив, що метою оцінювання є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішень щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні. Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, поступливості та прозорості, взаємодії та поваги до гідності.

Галина Нічведа звернула увагу учасників наради на особливості проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців. Зокрема, вона ознайомила присутніх з методичними рекомендаціями щодо проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, алгоритмом дій державних службовців (спеціалістів) та безпосередніх керівників у ході проведення щорічного оцінювання. Також ознайомила усіхх з нововведеннями щодо процедури проведення щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців.

По закінченню наради Андрій Мозиль  рекомендував керівникам структурних підрозділів обговорити питання щодо формування завдань та ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2021 рік.


21.10.2020 | .

Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік

 

Програма Президента «Велике будівництво» є одним із пріоритетних напрямків діяльності Міністерства розвитку громад та територій України. В планах на 2021 рік Мінрегіон визначив основні напрямки, які будуть реалізуватися в рамках Програми, – це розвиток мережі надання якісних публічних послуг, прискорення економічного зростання регіонів і територій та Туристичні магніти України.

 

http://www.if.gov.ua/news/minregion-ogolosiv-prioritetni-napryamki-velikogo-budivnictva-na-nastupnij-rik


21.10.2020 | .

Ринок праці: зайнятість та безробіття на Івано-Франківщині

 

За сприяння Івано-Франківської обласної служби зайнятості протягом 9 місяців 2020 року було укомплектовано 18 тис. вакансій.

 

http://www.if.gov.ua/news/rinok-praci-zajnyatist-ta-bezrobittya-na-ivano-frankivshini


20.10.2020 | .

Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів

 

Постановою № 846, прийнятою на позачерговому засіданні Кабінету міністрів України 14.09.2020 року, було встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/protiepidemichni-zahodi-pid-chas-organizaciyi-ta-provedennya-viboriv


20.10.2020 | .

Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України

 

Дорогий народе! Шановні громадяни України!

Шановні народні депутати, пане Голово, пане Прем’єр-міністре, члени уряду та Офісу Президента, шановні судді, представники дипломатичного корпусу, ваші блаженства, шановні журналісти!

 

http://www.if.gov.ua/news/poslannya-prezidenta-ukrayini-volodimira-zelenskogo-do-verhovnoyi-radi-pro-vnutrishnye-i-zovnishnye-stanovishe-ukrayini


20.10.2020 | .

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини інформує про дотримання заходів із протидії коронавірусу

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за минулий тиждень (з 12 до 18 жовтня) перевірили 675 об’єктів та виявили 154 порушення. Було складено 93 протоколи, 75 приписів, направлено 19 листів в органи влади та 4 листи в Національну поліцію.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-ivano-frankivshini-informuye-pro-dotrimannya-zahodiv-iz-protidiyi-koronavirusu


20.10.2020 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 20 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення освітніх закладів району засобами дезінфекції, підвозу учнів до навчальних закладів,  соціальних виплат та нарахування житлових субсидій мешканцям району, соціального захисту дітей-сиріт, пенсійного забезпечення, щорічного оцінювання державних службовців та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


20.10.2020 | .

Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – Президент під час селекторної наради

 

571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/mayemo-buti-vpevneni-v-dostatnij-kilkosti-lizhok-zabezpechenih-kisnem-u-likarnyah-prezident-pid-chas-selektornoyi-naradi.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області