29 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.09.2020 | Освіта

 

Проінспектовано освітні заклади району

 

У понеділок, 21 вересня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський, спільно із начальником відділу освіти РДА Володимиром Пеником здійснили робочу поїздку у окремі освітні заклади району. Мета візиту - моніторинг закладів загальної середньої освіти та дошкільних закладів в умовах карантину, дотриманням протиепідемічних заходів та забезпечення безпеки здоров'я школярів та вчителів освітніх закладів.

Сергій Гаєвський ознайомився із навчально-виховним процесом Олешівського, Нижнівського та Палагицького навчального закладів. Перевірено харчові блоки, шкільні котельні,  матеріально-технічну базу шкіл тощо. Обговорено з керівниками  закладів  інші питання.

Відповідно до рекомендацій МОЗ, освітянами району розроблено ряд заходів та алгоритм дій в умовах адаптивного карантину. До прикладу, соціального дистанціювання дотримуються за рахунок унеможливлення масових скупчень, відкрито декілька входів до шкільних будівель, збільшено відстань між партами, зроблена розмітка на підлозі для організованого руху коридорами, передбачена можливість проведення уроків на відкритому повітрі. У всіх навчальних закладах обладнано місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, заклади освіти забезпечені дезінфікуючими та миючими засобами, обладнано кімнати тимчасового ізолювання.

Результати огляду, в цілому, засвідчують належний санітарний стан, створення безпечних умов освітнього процесу в умовах карантину.

 


21.09.2020 | .

Область звертатиметься до Уряду задля виділення додаткових коштів на відновлення пошкоджених стихією об’єктів

 

Станом на сьогодні із виділених для області 480 мільйонів гривень на подолання наслідків стихії вже використано 157 мільйонів. За ці кошти виплачено матеріальну допомогу людям, які постраждали від червневої негоди, та профінансовано частково капітальний ремонт зруйнованих об’єктів.

http://www.if.gov.ua/news/oblast-zvertatimetsya-do-uryadu-zadlya-vidilennya-dodatkovih-koshtiv-na-vidnovlennya-poshkodzhenih-stihiyeyu-ob-yektiv


21.09.2020 | .

Президент на представленні Стратегії розвитку Івано-Франківщини: Ми будуємо країну, яка завжди буде на декілька кроків попереду

 

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки в Івано-Франківську область взяв участь у представленні Стратегії розвитку регіону до 2027 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-na-predstavlenni-strategiyi-rozvitku-ivano-frankivshini-mi-buduyemo-krayinu-yaka-zavzhdi-bude-na-dekilka-krokiv-poperedu


21.09.2020 | .

«Велике будівництво»: Володимир Зеленський оглянув відремонтований стадіон спортивного комплексу ім. Гемби в Івано-Франківську

 

У Івано-Франківську Президент України Володимир Зеленський проінспектував стадіон спортивного комплексу імені А. П. Гемби, капітальний ремонт якого було здійснено в межах Національної програми «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/velike-budivnictvo-volodimir-zelenskij-oglyanuv-vidremontovanij-stadion-sportivnogo-kompleksu-im-gembi-v-ivano-frankivsku


18.09.2020 | .

 

На Прикарпатті завершили проведення пероральної вакцинації

диких м’ясоїдних тварин від сказу

 

В період з 04.09. до 11.09.2020 року на території Івано-Франківської області провели осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу. Приманки з вакциною розповсюджували шляхом розкидання авіатранспортом над територіями лісових та польових угідь, поза межами населених пунктів.  Всього розкидано 307,1 тис. приманок на території 12,284 тис. км².

Розповсюдження приманок, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, здійснювалось за участю чотирьох літаків АН-2 зі злітно-посадкової смуги аеродромів у м. Виноградів Закарпатської області та м. Коломия Івано-Франківської області. Кампанія проводилась під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Заходи здійснювались відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році та виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в області на 2020 рік.


18.09.2020 | Статистика

До  Дня працівників лісу

 

Головне управління статистики інформує.  Івано-Франківщина є однією з найбільш лісистих в Україні – лісові угіддя займають  майже 46% території області або 639,9 тис.га.

На підприємствах лісогосподарського комплексу області у I півріччі 2020р. було зайнято 3 тис. осіб або 1,6% працівників підприємств, установ, організацій області з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб. Заробітна  плата штатного працівника галузі у цьому періоді склала 7176 грн на місяць, що у 1,5 раза перевищує законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати.

У розвиток підприємств лісового господарства та лісозаготівель області у 2019р. спрямовано 30 млн.грн капітальних інвестицій, у січні–червні 2020р. – 2,6 млн.грн.

Одним із основних завдань працівників лісогосподарської галузі є відновлення лісових ресурсів. У 2019р. роботи по відтворенню лісів проведено на 2,3 тис.га  земель лісового фонду, з них на 1,1 тис.га здійснено садіння і висівання лісу. Крім того, у вкриті лісовою рослинністю землі переведено 2,8 тис.га лісових культур та ділянок з природним поновленням.

Захист лісів від шкідників та хвороб лісу у 2019р. проведено на площі 3,9 тис.га, з них основну частину (99%) становили профілактичні біотехнічні заходи. У результаті проведених заходів і під впливом природних факторів у 2019р.  ліквідовано осередків  шкідників і  хвороб лісу на площі 6,8 тис.га.


18.09.2020 | .

Майже 6,5 тис шкіл мають інклюзивні класи

 

Для реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на освіту за місцем проживання, їх соціалізації та інтеграції в суспільство за заявою батьків в обов’язковому порядку створюються інклюзивні класи. Наразі кількість таких класів – 17 тис 698. Вони створені у 6 тис 496 школах країни.

 

http://www.if.gov.ua/news/majzhe-6-5-tis-shkil-mayut-inklyuzivni-klasi


18.09.2020 | .

Очільник виконавчої влади району із робочим візитом побував у селах Жуків та Гостів 

17 вересня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський з робочим візитом відвідав села Жуків та Гостів. У Жукові він проінспектував  дорожні роботи, які проводяться у селі, - ліквідовується ямковість у населеному пункті, роботи будуть здійснюватись у напрямку селища Обертин. Також у цей же день він ознайомився із інфраструктурою села Гостів, поспілкувався із виконуючою  обов’язків старости у селі Гостів Нащук Ганною.

Спільно із нею вони оглянули приміщення Гостівської ЗОШ,  шкільної котельні, також очільник району поцікавився матеріально-технічною базою школи, тощо. Під час спілкування було надано вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, які потребують додаткового вивчення, взято на контроль голови райдержадміністрації.


17.09.2020 | Вітання

Шановні рятівники Тлумацького району!

Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

  Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Ви щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.

Сьогодні працівники Тлумацького районного відділу управління ДСНС України в Івано-Франківській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж , наслідків цьогорічних паводків працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту нашого району неодноразово доводили свою високу професійність. 

Тож, у день професійного свята адресую Вам слова вдячності за нелегку справу порятунку людей, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

Зі святом Вас!

З повагою

Голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський


17.09.2020 | .

У селі Нижнів будується амбулаторія

 

Як ми уже раніше повідомляли, нещодавно у селі Нижнів розпочалося будівництво амбулаторії монопрактики сімейної медицини. Варто зазначити, що  на Прикарпатті у 2020-му має з’явитися 30 таких медзакладів, будівництво яких сьогодні вони знаходиться на різних етапах готовності.

Сьогодні хід виконання будівельних робіт у Нижневі інспектував голова Тлумацької РДА Сергій Гаєвський. Будівельниками залито бетонну основу, у подальшому, на якій буде змонтований каркас амбулаторії.

Будівництво приміщення медзакладу у Нижневі планують завершити у цьому році.



.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області