24 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
21.08.2020 | .

Що робити з використаними засобами індивідуального захисту: рекомендації від фахівців Держпродспоживслужби Івано-Франківщини

 

За інформацією головного управління Держпродспоживслужби в області, використані людьми маски та рукавички не підпадають під категорію медичних відходів. На сьогодні відсутній директивний документ, яким регламентовано порядок утилізації медичних масок та гумових рукавичок від населення та підприємств.

http://www.if.gov.ua/news/sho-robiti-z-vikoristanimi-zasobami-individualnogo-zahistu-rekomendaciyi-vid-fahivciv-derzhprodspozhivsluzhbi-ivano-frankivshini


21.08.2020 | .

Прикарпаття відзначає День Державного прапора України та 29-ту річницю Незалежності України

 

29 років тому 24 серпня увійшло в новітню історію нашої держави найважливішою сторінкою її біографії, започаткувши нову епоху в житті української нації і законодавчо закріпивши віковічні прагнення українців. Українська держава, відродивши незалежність, потребувала відродження традицій та створення нового формату святкування державних свят. І вони з’явилися.

http://www.if.gov.ua/news/prikarpattya-vidznachaye-den-derzhavnogo-prapora-ukrayini-ta-29-tu-richnicyu-nezalezhnosti-ukrayini


21.08.2020 | ЦБС інформує

Дерев’яні храмиТлумаччини 

Дерев'яні храми України – пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури в Україні.В Україні та на її етнічних землях розташовано близько 3000 дерев'яних культових споруд. Більшість збережених на сьогодні дерев'яних церков на території України розташовані в її західній частині, але й на лівому березі Дніпра туристам є на що поглянути.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104503.htm


21.08.2020 | .

Інформація про соціальні виплати

 

Управління соціального захисту інформує, що за серпень 2020 року мешканцям району нараховано:

- житлову субсидію на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 111272,38 грн 987 домогосподарствам.

- пільг на оплату житлово – комунальних послуг придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 181807,87 грн 3331 домогосподарству.


21.08.2020 | Актуально

Громадяни мають пільги зі сплати земельного податку

 

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують, що пунктом 281.1 статті 281 Податкового кодексу Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI визначено перелік категорій фізичних осіб – власників земельних ділянок, які звільняються від сплати земельного податку.

Зокрема, звільняються від сплати:

- особи з інвалідністю першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

 Звільнення від сплати податку передбачене для відповідної категорії фізичних осіб на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм. Зокрема:

- для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари; 

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0, 25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара; 

- для індивідуального дачного будівництва – не більш як 0,10 гектара; 

- для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара; 

- для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.


21.08.2020 | Актуально

 

Стали свідком порушення протиепідемічних вимог –  телефонуйте

до Головного управління Держпродспоживслужби області

 

Уже тривалий час Прикарпаття живе в умовах  поширення коронавірусної інфекції. Форма та підходи до карантину зазнавали певних змін: суворі протиепідемічні обмеження, що діяли кілька місяців, були  пом’якшені в декілька етапів, і сьогодні в Україні впроваджено так званий адаптивний карантин.

Щоденна статистика МОЗу показує, що епідемічна ситуація в країні та області щодо захворюваності на COVID-19 залишається надзвичайно напруженою – щодня мають місце нові антирекорди щодо кількості хворих.

Згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (протокол № 20 від13.08.2020 р.) в Україні з 17.08.2020 р. оновлено зони епіднебезпеки поширення COVID-19.

В межах Івано-Франківщини до «червоної» зони потрапили  Городенківський та Косівський район; до «помаранчевої» -  міста  Івано-Франківськ, Бурштин та Коломия, а також Тисменицький район.

Саме в межах цих зон встановлюються значні протиепідемічні обмеження, контроль за дотриманням яких продовжує здійснювати Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківський області та підрозділи Національної поліції.

За період з 12.08. по 18.08.2020 р. Головним управлінням проведено моніторингових відвідувань :

- закладів оздоровлення та відпочинку – 2, порушень не виявлено;

- закладів громадського харчування – 204, виявлено 19 порушень (9,3%);

- закладів дошкільної освіти – 41, виявлено 6 порушень (14%);

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 319, виявлено 82 порушення  (25%);

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 132, виявлено 36 порушень (27%);

- агропродовольчих ринків – 64, виявлено 10 порушень (15%);

- перукарень, салонів краси – 55, виявлено 12 порушень (22%).


20.08.2020 | .

Звертаємо увагу: розроблено інформаційні матеріали про

особливості навчання в умовах карантину

 

З метою підготовки до навчання в складних умовах адаптивного карантину, Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області  подає до уваги усіх зацікавлених осіб ілюстративні інформаційні матеріали  Міністерства охорони здоров'я, Міністерства освіти і науки та матеріали, розроблені фахівцями Головного управління, котрі стануть у пригоді не лише педпрацівникам, але й батькам та учням.

Нагадаємо, в кінці липня Міністерство охорони здоров'я затвердило тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (з відповідною постановою головного державного санітарного лікаря від 30 липня 2020 року № 42 можна ознайомитись на сайті МОЗу).

          Рекомендації стосуються організації освітнього процесу, харчування, транспорту, який перевозить дітей до закладу, а також визначає відповідальних за виконання даних тимчасових рекомендацій.


20.08.2020 | .

Державна підтримка бджолярів:  обов’язковий порядок дій пасічника

Аби пасічникам розраховувати на державну підтримку своєї справи, необхідно зробити декілька основних кроків.

1.  Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю такі документи:

·  копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

·  копію рішення про державну реєстрацію потужності;

·  копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

·  копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (лише фізичні особи);

·  копію паспорта громадянина України (лише фізичні особи);

·  довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

·  копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

·  довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування).

3. Отримати бюджетні кошти на рахунки, відкриті у банку

Увага: підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку. 

 

.


20.08.2020 | .

Платники Прикарпаття cплатили до державного бюджету понад 827 млн грн ПДВ

         Платники Івано-Франківської області впродовж семи місяців 2020 року сплатили до державного бюджету 827,2 млн грн податку на додану вартість, що на 50,8 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2019 року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-cplatili-do-derzhavnogo-byudzhetu-ponad-827-mln-grn-pdv


18.08.2020 | .

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ

ЦВК дозволила голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання

   

Центральна виборча комісія спростила порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців». Відповідну постанову, яка набере чинності з 1 липня, ЦВК схвалила на черговому засіданні, повідомили в прес-службі комісії.

             «Відтак, після ухвалення цього порядку ми розширюємо можливості для реалізації виборчих прав громадян. Зокрема, завдяки зазначеній процедурі у найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь внутрішньо переміщені особи. Своєю чергою для інших громадян України вона створить можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають», – наголосив голова ЦВК Олег Діденко.

Зазначається, що порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) мотивованого звернення громадянина України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, щодо зміни виборчої адреси.

Ухваленимпорядком, зокрема, передбачено, що виборець може подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення ДРВ як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет.

Як наголосив голова ЦВК Олег Діденко, після подальшого впровадження в експлуатацію відповідного електронного сервісу автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» виборці, які виявлять таке бажання, зможуть змінити свою виборчу адресу дистанційно.

Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни – виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Також інформуємо, що 2 грудня 2019 року ЦВК прийняла порядок тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Документ передбачає подання заяви про зміну місця голосування через електронну форму, а також через уповноважену особу. Відповідно до нової редакції документа, тимчасово змінити місце голосування, окрім зареєстрованих виборців, можуть і громадяни, які не мають зареєстрованого місця проживання (так званої прописки). Зміна місця голосування відбувається як і лишена якийсь один з турів виборів, так і одночасно на обидва..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області