18 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
22.01.2021 | .

Привітання голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука із Днем Соборності України

 

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-andriya-bojchuka-iz-dnem-sobornosti-ukrayini


22.01.2021 | .

В єдності сила

 

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-yednosti-sila


21.01.2021 | .

Студенти закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання після 24 січня – позиція МОН

 

За сприятливої санітарно-епідемічної ситуації студенти закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти мають продовжити навчання в змішаному або очному форматах. Таку позицію МОН висловив у своєму Telegram-каналі міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

 

http://www.if.gov.ua/news/studenti-zakladiv-profesijno-tehnichnoyi-fahovoyi-peredvishoyi-ta-vishoyi-osviti-mayut-prodovzhiti-navchannya-pislya-24-sichnya-poziciya-mon


21.01.2021 | .

Президент відстоює соціальну справедливість у тарифах

 

Президент України Володимир Зеленський наполягає на обов’язковій соціальній справедливості, особливо коли йдеться про питання тарифів для населення. Адже очевидно, що в державі не може бути тарифної дискримінації, і тому всі верстви населення мають отримати зрозуміле тарифне ціноутворення.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-vidstoyuye-socialnu-spravedlivist-u-tarifah


21.01.2021 | .

Порушення правил пожежної безпеки призводить до смертельних випадків та травмування громадян

 

Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Попри це громадяни не завжди відповідально ставляться до власної безпеки та добробуту своєї родини, що може обернутися трагічними наслідками.

 

http://www.if.gov.ua/news/porushennya-pravil-pozhezhnoyi-bezpeki-prizvodit-do-smertelnih-vipadkiv-ta-travmuvannya-gromadyan


20.01.2021 | .

Як змінити постачальника газу

 

Покрокова інструкція для споживачів від департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

 

http://www.if.gov.ua/news/yak-zminiti-postachalnika-gazu


20.01.2021 | .

Щодо доручення Президента перевірити відповідність тарифної сітки на побутовий газ та опалення в регіонах країни

 

Президент України Володимир Зеленський доручив провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України.

 

http://www.if.gov.ua/news/shodo-doruchennya-prezidenta-pereviriti-vidpovidnist-tarifnoyi-sitki-na-pobutovij-gaz-ta-opalennya-v-regionah-krayini


20.01.2021 | .

Надходження податків до місцевих бюджетів зросли майже на 360 мільйонів гривень

 

За підсумками 2020 року місцеві бюджети поповнено податками і зборами на суму 6245,5 млн гривень. Минулорічні надходження платежів в порівнянні із 2019 роком зросли на 359,4 млн гривень.

 

http://www.if.gov.ua/news/nadhodzhennya-podatkiv-do-miscevih-byudzhetiv-zrosli-majzhe-na-360-miljoniv-griven


19.01.2021 | Важливо

Андрій Бойчук: Ми, як влада в області, чуємо потреби всіх людей

 

Про це сьогодні під час брифінгу для представників засобів масової інформації заявив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

 

Детальніше  http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-mi-yak-vlada-v-oblasti-chuyemo-potrebi-vsih-lyudej


19.01.2021 | .

Військові комісаріати змінили назву

 

Наприкінці 2020 року на базі військових комісаріатів створені територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Структура та завдання новостворених установ наближені до вимог, які існують у країнах-членах НАТО. Очолюють їх військові комісари, відповідно обласного – ОТЦК та СП та районних (міських) – Р(М)ТЦК та СП..

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області