30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.08.2020 | .

Державна підтримка бджолярів:  обов’язковий порядок дій пасічника

Аби пасічникам розраховувати на державну підтримку своєї справи, необхідно зробити декілька основних кроків.

1.  Підготувати для отримання дотації за бджолосім’ю такі документи:

·  копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;

·  копію рішення про державну реєстрацію потужності;

·  копію довідки про відкриття поточного рахунка, виданої банком (суб’єкти господарювання);

·  копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку (лише фізичні особи);

·  копію паспорта громадянина України (лише фізичні особи);

·  довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі (суб’єкти господарювання);

·  копію звіту про виробництво продукції тваринництва та кількість сільськогосподарських тварин (форма 24-сг) на останню звітну дату на момент подання документів (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

·  довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи — підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

2. Подати документи до 01 жовтня поточного року за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади (далі - органи місцевого самоврядування).

3. Отримати бюджетні кошти на рахунки, відкриті у банку

Увага: підставою для внесення органами місцевого самоврядування до відомості на отримання дотації за бджолосім’ї є реєстрація потужності фізичної особи або суб’єкта господарювання, які є власниками бджолосімей, у державному реєстрі потужностей операторів ринку. 

 

.


20.08.2020 | .

Платники Прикарпаття cплатили до державного бюджету понад 827 млн грн ПДВ

         Платники Івано-Франківської області впродовж семи місяців 2020 року сплатили до державного бюджету 827,2 млн грн податку на додану вартість, що на 50,8 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду 2019 року. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-cplatili-do-derzhavnogo-byudzhetu-ponad-827-mln-grn-pdv


18.08.2020 | .

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТЛУМАЦЬКОГО РАЙОНУ

ЦВК дозволила голосувати на місцевих виборах за місцем фактичного проживання

   

Центральна виборча комісія спростила порядок розгляду звернення виборця щодо зміни виборчої адреси відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про Державний реєстр виборців». Відповідну постанову, яка набере чинності з 1 липня, ЦВК схвалила на черговому засіданні, повідомили в прес-службі комісії.

             «Відтак, після ухвалення цього порядку ми розширюємо можливості для реалізації виборчих прав громадян. Зокрема, завдяки зазначеній процедурі у найближчих місцевих виборах зможуть взяти участь внутрішньо переміщені особи. Своєю чергою для інших громадян України вона створить можливість голосувати у тих територіальних громадах, де вони фактично проживають», – наголосив голова ЦВК Олег Діденко.

Зазначається, що порядок визначає процедуру розгляду органом ведення Державного реєстру виборців (ДРВ) мотивованого звернення громадянина України, який має право голосу згідно зі статтею 70 Конституції України, щодо зміни виборчої адреси.

Ухваленимпорядком, зокрема, передбачено, що виборець може подати заяву щодо зміни виборчої адреси до органу ведення ДРВ як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет.

Як наголосив голова ЦВК Олег Діденко, після подальшого впровадження в експлуатацію відповідного електронного сервісу автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» виборці, які виявлять таке бажання, зможуть змінити свою виборчу адресу дистанційно.

Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни – виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Також інформуємо, що 2 грудня 2019 року ЦВК прийняла порядок тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси. Документ передбачає подання заяви про зміну місця голосування через електронну форму, а також через уповноважену особу. Відповідно до нової редакції документа, тимчасово змінити місце голосування, окрім зареєстрованих виборців, можуть і громадяни, які не мають зареєстрованого місця проживання (так званої прописки). Зміна місця голосування відбувається як і лишена якийсь один з турів виборів, так і одночасно на обидва.


18.08.2020 | .

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 18 серпня, під керівництвом першого заступника голови  районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також був присутній голова  районної ради Василь Двояк та заступник голови районної ради Василь Гнатюк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: підготовки до нового навчального року, підготовки до відзначення Дня Незалежності України у районі,  погашення заборгованості із виплати по заробітній платі, соціальних виплат, нарахування житлових субсидій, та інші.

За результатами наради Роман Мигаль дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


18.08.2020 | .

Голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як зустрілися з працівниками КНП «Тлумацька центральна районна лікарня» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області

     19 серпня на Прикарпатті з робочим візитом перебувала перша заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Садов’як. Також вона відвідала КНП «Тлумацька центральна районна лікарня» Тлумацької районної ради Івано-Франківської області, яка визначена як додаткова для лікування пацієнтів із COVID-19. Насамперед заступниця міністра подякувала працівникам закладу за їхню роботу. 

     Ірина Садовяк, зі свого боку, повідомила, що набула чинності постанова Кабінету міністрів України, яка дозволить Національній службі охорони здоров’я цьогоріч дофінансовувати заклади, які недоотримали фінансування у порівнянні минулим роком. Крім того, Міністерство охорони здоров’я України наразі працює над тим, щоб з наступного року забезпечити фінансування інфекційних та психіатричних лікарень як соціально значущих. А уже з 1 вересня цього року збільшиться розмір заробітної плати для лікарів, медичних сестер та іншого медичного персоналу.

     Водночас вона наголосила, що недотримання рекомендацій і вимог МОЗу, нехтування засобами захисту, недотримання соціальної дистанції, активна участь людей у масових заходах й зумовили новий спалах хвороби. 


18.08.2020 | .

Щиро вітаю українських бджолярів з Днем пасічника

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. 
      Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги. Старовинні рецепти медових страв є безцінною реліквією, яку ми маємо берегти для нащадків. 
       Честь і хвала трудівникам пасік, які приносять до столу українців неповторний дар землі та сонця. Велика подяка вам за наполегливість, вірність народним традиціям, любов до своєї землі. 
       Нехай добробут, радість творчості, відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім українським бджолярам за терпіння та працю

З повагою

голова районної

державної адміністрації                Сергій Гаєвський


17.08.2020 | .

Відбулась нарада про встановлення рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території району 

  17 серпня 2020 року,  під керівництвом голови РДА С.Гаєвського відбулась розширена нарада, в ході якої обговорено заходи щодо  поширення коронавірусної інфекції у районі. У роботі цієї наради взяв участь перший заступник голови РДА Роман Мигаль,заступник голови районної ради Василь Гнатюк, керівник апарату РДА А.Мозиль. На нараду були запрошені начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних  установ та організацій.

   Розпочалась нарада з виступу голови РДА Сергія Гаєвського  який  наголосив, що ситуація з поширенням та боротьбою з коронавірусною інфекцією  залишається напруженою.

    Доручено  головам сільських та селищних рад, керівникам районних  установ та організацій забезпечити виконання п.3 Постанови КМУ від22.07. 2020 р. № 641«Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».


14.08.2020 | .

COVID-19: як в ресторанах Прикарпаття дотримуються карантинних обмежень

        Ситуація з поширенням COVID-19 в Україні залишається напруженою, особливо в деяких регіонах. Так, станом на вчорашній ранок на Івано-Франківщині зафіксовано 138 нових хворих.

 

http://www.if.gov.ua/news/covid-19-yak-v-restoranah-prikarpattya-dotrimuyutsya-karantinnih-obmezhen


14.08.2020 | .

Перші кошти за пільговими кредитами на рахунках підприємств

      Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляє, що 3 серпня Мінекономіки затвердило розподіл першого траншу коштів у розмірі 124,9 млн грн для компенсації суб’єктами господарювання АПК за фактично сплачені відсотки за користування кредитами за січень-червень 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/pershi-koshti-za-pilgovimi-kreditami-na-rahunkah-pidpriyemstv


13.08.2020 | .

Люди повинні побачити реальні зміни на краще, – Віталій Федорів про реформу децентралізації

 

         Сьогодні під час дискусії «Вектори децентралізації: про основні завдання та подальші кроки» голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів акцентував увагу на завданнях реформи децентралізації та територіальної організації влади. На Прикарпатті повний шлях з утворення пройшли 39 об’єднаних територіальних громад. Вони реально відчули позитивні зміни і у фінансуванні, і в збільшенні повноважень, і в можливостях самим вирішувати всі питання місцевого життя.

 

http://www.if.gov.ua/news/lyudi-povinni-pobachili-realni-zmini-na-krashe-vitalij-fedoriv-pro-reformu-decentralizaciyi.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області