30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
13.08.2020 | .

Понад 379 мільйонів гривень податку на прибуток надійшло від прикарпатських підприємств

      З початку року підприємства Івано-Франківщини перерахували до зведеного бюджету 379,1 млн гривень податку на прибуток, що на 82,7 млн гривень більше ніж за відповідний період 2019 року. До державного бюджету надійшло 339,7 млн гривень податку на прибуток, а місцеві бюджети отримали 39,4 млн гривень даного податку. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/ponad-379-miljoniv-griven-podatku-na-pributok-nadijshlo-vid-prikarpatskih-pidpriyemstv


13.08.2020 | .

Визначено основні заходи до Дня Незалежності України 2020 року

     Учора, 12 серпня, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №318/2020 «Про відзначення 29-ї річниці незалежності України».

 

http://www.if.gov.ua/news/viznacheno-osnovni-zahodi-do-dnya-nezalezhnosti-ukrayini-2020-roku


12.08.2020 | .

Максим Степанов: Ми пропонуємо зміни до карантину, які водночас забезпечать протидію вірусу та врахують потреби людей

 

     Міністерство охорони здоров’я розробило зміни до постанови Уряду, яка визначає правила карантину в Україні. Відповідна ініціатива буде винесена на розгляд Кабінету Міністрів 12 серпня. Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу МОЗ 12 серпня.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-mi-proponuyemo-zmini-do-karantinu-yaki-vodnochas-zabezpechat-protidiyu-virusu-ta-vrahuyut-potrebi-lyudej


12.08.2020 | .

Власникам майна час сплачувати податок на нерухомість

 

      У головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області нагадують фізичним особам, які мають у власності нерухомість, про необхідність сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Заплатити податок необхідно протягом 60 днів після отримання податкового повідомлення на сплату податку.

 

http://www.if.gov.ua/news/vlasnikam-majna-chas-splachuvati-podatok-na-neruhomist-1


12.08.2020 | .

Відбулась нарада щодо відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Дня Незалежності України

 

     12 серпня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів робочу нараду з  підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора та  29-ї річниці Дня Незалежності України. У нараді взяли участь перший заступник голови РДА Роман Мигаль, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, начальник відділу культури, молоді та спорту РДА Галина Петрунько, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту РДА  Наталія Круховська, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник, начальник служби у справах дітей РДА Валерій Семків.

     Учасники наради обговорили формат та місце проведення державних заходів з урахуванням карантинних вимог. У ході наради йшлося про проведення урочистих заходів, спортивних змагань.

    


11.08.2020 | .

Статистика поширення COVID-19 на Івано-Франківщині на 11 серпня

 

     У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що за минулу добу в області виявили 114 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. Загалом на 11 серпня уже зареєстровано 5912 випадки COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/statistika-poshirennya-covid-19-na-ivano-frankivshini-na-11-serpnya

 


11.08.2020 | .

Понад 45 відсотків лікарняних ліжок в області зайняті пацієнтами із COVID-19 та особами з підозрою на цю недугу

 

     Всього в лікувальних закладах Прикарпаття, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1281 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 11 серпня зайняті 580, а це 45,3 %.

 

http://www.if.gov.ua/news/ponad-45-vidsotkiv-likarnyanih-lizhok-v-oblasti-zajnyati-paciyentami-iz-covid-19-ta-osobami-z-pidozroyu-na-cyu-nedugu


11.08.2020 | .

Зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних

 

       «Спалах епідемії коронавірусу позначився на економіці області. На даний час роботодавці поступово відновлюють та розширюють свій бізнес. Як наслідок – зросла кількість поданих до служби зайнятості вакансій та зупинилося стрімке зростання кількості зареєстрованих безробітних», – зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

 

http://www.if.gov.ua/news/zupinilosya-strimke-zrostannya-kilkosti-zareyestrovanih-bezrobitnih


11.08.2020 | .

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні платники земельного податку!

       Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку, зверніться до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

Відповідно до п.286.5 ст. 286 Податкового кодексу платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

- розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Для звірки даних щодо нарахованого земельного податку можете звернутись до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

Час роботи понеділок-четвер: з 08.00 до 17.00, п’ятниця з з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.

Також чекаємо на звірку платників, які набули у власність земельні ділянки у 2019 та 2020 роках.

Довідка за телефоном:

Тлумацька  ДПІ: (03479)23222


10.08.2020 | .

Робота розважальних закладів та закладів громадського харчування в області – на особливому контролі

 

     Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності. Як відомо, з 3 серпня згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

 

http://www.if.gov.ua/news/robota-rozvazhalnih-zakladiv-ta-zakladiv-gromadskogo-harchuvannya-v-oblasti-na-osoblivomu-kontroli.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області