30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
11.08.2020 | .

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Шановні платники земельного податку!

       Якщо Ви не отримали податкові повідомлення – рішення по земельному податку, зверніться до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

Відповідно до п.286.5 ст. 286 Податкового кодексу платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо:

- розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку;

- права на користування пільгою із сплати податку;

- розміру ставки податку;

- нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Для звірки даних щодо нарахованого земельного податку можете звернутись до органу Державної податкової служби за місцем знаходження земельної ділянки.

Час роботи понеділок-четвер: з 08.00 до 17.00, п’ятниця з з 08.00 до 15.45, обідня перерва з 12.00 до 12.45.

Також чекаємо на звірку платників, які набули у власність земельні ділянки у 2019 та 2020 роках.

Довідка за телефоном:

Тлумацька  ДПІ: (03479)23222


10.08.2020 | .

Робота розважальних закладів та закладів громадського харчування в області – на особливому контролі

 

     Щоденна динаміка реєстрації нових випадків COVID-19 на Прикарпатті показує стрімке зростання захворюваності. Як відомо, з 3 серпня згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в області виділено три зони епіднебезпеки: «зелену», «жовту» та «помаранчеву». У «помаранчевій» зоні опинились Тисменицький район та місто Івано-Франківськ.

 

http://www.if.gov.ua/news/robota-rozvazhalnih-zakladiv-ta-zakladiv-gromadskogo-harchuvannya-v-oblasti-na-osoblivomu-kontroli


10.08.2020 | .

На Прикарпатті для відновлення об’єктів, пошкоджених червневими паводками, планують залучити ще понад 1,5 мільярда гривень

 

     Сьогодні під час щотижневої наради в облдержадміністрації, яку провів Віталій Федорів, розглянули питання використання коштів на ліквідацію наслідків червневої стихії на Прикарпатті. Зокрема, мовилося про підготовку проектно-кошторисної документації, проведення процедури закупівель, визначення об’єктів для відновлення та ремонту, освоєння бюджетних коштів та залучення додаткового фінансового ресурсу.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-dlya-vidnovlennya-ob-yektiv-poshkodzhenih-chervnevimi-pavodkami-planuyut-zaluchiti-she-ponad-1-5-milyarda-griven


10.08.2020 | .

Віталій Федорів: У найближчій перспективі необхідно визначитися з новими об’єктами Національної програми «Велике будівництво», щоб з 2021 року розпочати роботи

 

     Сьогодні під час онлайн-наради у голови облдержадміністрації Віталія Федоріва з керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, головами РДА проаналізовано ситуацію щодо стану реалізації проектів нового будівництва амбулаторій, що фінансувалися у 2020 році за рахунок субвенції з державного бюджету, та інформацію про стан реалізації проектів у рамках Національної програми «Велике будівництво».


10.08.2020 | .

ЦВК призначила на 25 жовтня перші вибори депутатів та голів різних рівнів у 24 регіонах

 

     8 серпня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, під час якого комісія призначила на неділю, 25 жовтня 2020 року, 1441 перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в усіх 24 областях України.


7.08.2020 | .

Віталій Федорів: Контролюючим органам необхідно посилити нагляд за дотриманням карантинних вимог – і жителями області, і суб’єктами господарювання

 

      Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у селекторній онлайн-нараді, яка відбулася за участю членів Уряду щодо запровадження необхідних протиепідемічних заходів та рівнів епідемічної небезпеки на території України у зв’язку із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-kontrolyuyuchim-organam-neobhidno-posiliti-naglyad-za-dotrimannyam-karantinnih-vimog-i-zhitelyami-oblasti-i-sub-yektami-gospodaryuvannya


7.08.2020 | .

На сайті служби зайнятості роботодавці можуть пройти опитування щодо задоволеності наданням послуг

 

     Івано-Франківський обласний центр зайнятості повідомляє, що на сайті Державної служби зайнятості роботодавці можуть пройти опитування щодо задоволеності наданням послуг.

«Ми пропонуємо висловити свою думку про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг Державної служби зайнятості. Дана анкета розміщена на вебсторінці Івано-Франківського обласного центру зайнятості у розділі «Опитувальник роботодавця». Запрошую роботодавців Прикарпаття долучитись до опитування!» - зазначає директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

http://www.if.gov.ua/news/na-sajti-sluzhbi-zajnyatosti-robotodavci-mozhut-projti-opituvannya-shodo-zadovolenosti-nadannyam-poslug


6.08.2020 | Нарада

Відбулась нарада із фермерами району

 

У четвер, 6 серпня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль провів нараду із керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств Тлумацького району. На нараді також був присутній керівник апарату РДА, Андрій Мозиль, т.в.о. начальника Тлумацького відділення поліції Іван Газукін та представник Держпродспоживслужби.

Роман Мигаль проінформував учасників наради про епідеміологічну ситуацію у районі щодо поширення COVID-19 та у звязку із цим наголосив,  на дотриманні усіх карантинних обмежень, а саме максимально обмежити велике скупчення людей при виплаті орендної плати за паї мешканцям населених пунктів району. Дотримання усіх цих вимог допоможе знизити темпи поширення коронавірусу. Також із рекомендаціями виступили очільник національної поліції району та представник держпродспоживслужби.

Окрім цього, на нараді було розглянуто ряд інших важливих питань життєдіяльності фермерства в районі.


6.08.2020 | .

Відновлювальні роботи проводяться на всіх 19 об’єктах газового господарства, які постраждали від стихії на Прикарпатті

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів здійснює робочу поїздку до Коломийського, Снятинського та Косівського районів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vidnovlyuvalni-roboti-provodyatsya-na-vsih-19-ob-yektah-gazovogo-gospodarstva-yaki-postrazhdali-vid-stihiyi-na-prikarpatti


6.08.2020 | .

Івано-Франківщина у числі областей з найбільшою кількістю активних хворих на COVID-19

 

          Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що на сьогодні в області уже зареєстровано 5169 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 125 за минулу добу.

Всього за час пандемії на Прикарпатті одужало 1856 пацієнта, померло 145.

Водночас за даними Центру громадського здоров’я, станом на 5 серпня в Україні зафіксовано1271 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19.

Загалом в Україні 75 490 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1788 летальних, 41 527 пацієнтів одужало. Усього за добу одужало 914 пацієнтів.

Найбільша кількість активних хворих на 100 тис. населення зареєстрована у Львівській (292), Закарпатській (244,4) та Івано-Франківській (232) областях..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області