18 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
6.01.2021 | .

Громадяни зможуть економити при розрахунках за газ до 40%, обираючи державного постачальника – Президент

 

В Україні з серпня поточного року запрацював ринок газу для населення, і тепер громадяни мають змогу вільно обрати собі постачальника газу з найвигіднішими умовами. Допомогти населенню заощадити на рахунках за газ можуть державні компанії, зокрема Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

 

 

http://www.if.gov.ua/news/gromadyani-zmozhut-ekonomiti-pri-rozrahunkah-za-gaz-do-40-obirayuchi-derzhavnogo-postachalnika-prezident


5.01.2021 | .

 

Служби у справах дітей повинні створити у кожній громаді

 

У вівторок, 5 січня, для надання практичної та методологічної допомоги щодо вдосконалення системи надання послуг соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, створення служби у справах дітей, були запрошені голови громад колишнього Тлумацького району.

Нараду провів перший заступник голови РДА Роман Мигаль, за присутності міського голови Тлумача Ігоря Петрука, Обертинського селищного голови Віктора Хамута, начальника служби у справах дітей РДА Валерія Семківа, заступника начальника управління соціального захисту населення РДА Наталії Козак.

 Присутні, в ході наради обговорили питання вдосконалення системи надання послуг соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, створення служби у справах дітей у громадах, адже це передбачено у законодавстві. В умовах децентралізації саме на територіальні громади покладено вирішення значної частини соціальних питань. Найважливіше – максимально наблизити соціальні послуги до людини.

Начальник служби у справах дітей РДА Валерій Семків повідомив присутнім, що в ОТГ мають забезпечити облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, які можуть бути усиновлені; дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; усиновлених дітей, за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд; дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів; кандидатів в усиновлювачі; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Учасники наради домовилися про подальшу співпрацю в налагодженні структури соціального захисту населення в громадах.

На завершення наради Роман Мигаль зазначив, що перед новоутвореними громадами сьогодні багато викликів, у  короткі терміни необхідно розпочинати бюджетний процес, налагоджувати господарське життя, а наше завдання підтримати їх, поділитись досвідом, напрацювати спільні завдання та втілити їх у життя.


5.01.2021 | .

Президент підписав закон щодо соціального захисту деяких категорій населення на період дії карантину

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-socialnogo-zahistu-deyakih-kategorij-naselennya-na-period-diyi-karantinu


5.01.2021 | .

Андрій Бойчук: Важливо, щоб прикарпатці могли отримувати вчасну та якісну медичну допомогу

 

Сьогодні, 5 січня, голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук та голова обласної ради Олександр Сич передали сім спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги на потреби медичних закладів Прикарпаття. Передача відбулася на площі біля адмінбудівлі, що по вулиці Грушевського, 21.

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-vazhlivo-shob-prikarpatci-mogli-otrimuvati-vchasnu-ta-yakisnu-medichnu-dopomogu


5.01.2021 | .

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 5 січняпід керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДАкерівниками структурних підрозділів райдержадміністраціїустанов і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: поширення COVID - 19, виплати заробітньої плати працівникам бюджетних установ району, зайнятості населення, оплати за використані енергоносії бюджетними установами, соціального захисту дітей, соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, та інші.

За результатами наради, головою РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


5.01.2021 | .

Чи безпечно дитині проходити вакцинацію під час епідемії грипу?

 

Якщо лікар виключає ймовірність того, що дитині загрожує рідкісний фактор ризику у зв’язку з вакцинацією,

 

 

http://www.if.gov.ua/news/chi-bezpechno-ditini-prohoditi-vakcinaciyu-pid-chas-epidemiyi-gripu


5.01.2021 | .

В Україні п’ятий тиждень спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності на COVID-19, але потрібний всебічний аналіз і перспективний прогноз подальшої динаміки – нарада у Президента

 

В останні тижні в Україні зменшується кількість хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 і зростає кількість тих, хто одужав. Про це повідомили Президенту України Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді, що відбулася під його головуванням.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-p-yatij-tizhden-sposterigayetsya-pozitivna-dinamika-shodo-zahvoryuvanosti-na-covid-19-ale-potribnij-vsebichnij-analiz-i-perspektivnij-prognoz-podalshoyi-dinamiki-narada-u-prezidenta


4.01.2021 | .

Надання базових соціальних послуг – обов’язок кожної територіальної громади

 

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук провела нараду щодо перспектив функціонування соціальної сфери у 2021 році. Участь у заході взяли керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/nadannya-bazovih-socialnih-poslug-obov-yazok-kozhnoyi-teritorialnoyi-gromadi


4.01.2021 | .

Уряд оновив структуру місцевих державних адміністрацій

 

Відтепер обласні та районні державні адміністрації можуть формувати свої підрозділи за новою структурою. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів України за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України. Прийнята постанова необхідна для реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-onoviv-strukturu-miscevih-derzhavnih-administracij


4.01.2021 | .

На території України виявлені чергові спалахи грипу птиці

 

Відповідно до оперативной інформації головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території с. Трихати (29, 47°53\'10.6\"N 31°07\'04.2\"E) Миколаївського району Миколаївської області та ПП АП «Благодатненський птахопром» с. Іванівка, Арбузинського району (29, 47°53\'10.6\"N 31°07\'04.2\"E) Миколаївської області зареєстровані випадки пташиного грипу.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-teritoriyi-ukrayini-viyavleni-chergovi-spalahi-gripu-ptici.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області