30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
30.07.2020 | .

Мінсоцполітики розпочинає реалізацію пілотного проекту із монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках». Зазначений проект передбачає:

http://www.if.gov.ua/news/minsocpolitiki-rozpochinaye-realizaciyu-pilotnogo-proektu-iz-monetizaciyi-odnorazovoyi-naturalnoyi-dopomogi-pakunok-malyuka


30.07.2020 | .

Забезпечуємо роботу дистанційного пункту в Тлумацькому районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

 

Фахівцями «Тлумацького бюро правової допомоги» ІФМЦ з надання БВПД спільно з працівниками Тлумацького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 29 червня проведено інформаційно-роз`яснювальний захід на тему: «Право на БПД».

Крім того працівниками БПД повідомлено про новий мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога», який надає громадянам можливість отримати безоплатну юридичну консультацію online в будь-якому зручному місці та з усього спектру правових питань!

За допомогою застосунку можна:

·         Автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста.

·         Подати запит на отримання адресної правової допомоги.

·         Отримати інформацію про всі гарячі лінії ЦОВів, а також адреси центрів та бюро правової допомоги.

·         Отримати контакти інших надавачів правової допомоги за регіонами.

·         Прочитати консультації з найпоширеніших правових питань в українській правничій вікіпедії WikiLegalAid.

·         А також дізнатися, чи маєте ви право на безоплатну вторинну правову допомогу - захист або представництво своїх інтересів у суді.

   Завантажити мобільний застосунок легко - через Play Market та App Store, ввівши в пошук слова "Безоплатна правова допомога"

Після обговорення було проведено консультування громадян з правових питань на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги.


30.07.2020 | .

Лікувальні заклади області для хворих із COVID-19 заповнені на 31 відсоток

 

       Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1245 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 29 липня зайняті 386, що становить 31 %

 

http://www.if.gov.ua/news/likuvalni-zakladi-oblasti-dlya-hvorih-iz-covid-19-zapovneni-na-31-vidsotok


30.07.2020 | .

 

Посів сільськогосподарських культур

під урожай 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Посів культур сільськогосподарських в області під урожай 2020 року проведено на площі 378,2 тис.га, що на 1,8% більше, ніж під урожай  попереднього року.

Культурами зерновими та зернобобовими засіяно 153 тис.га, що на 2,6% (на 3,8 тис.га) більше, ніж  роком раніше. У зерновій групі переважають посіви пшениці (41,8% площі зернових), якої порівняно з попереднім роком посіяно на 4,5 тис.га (на 7,6%) більше. На кукурудзу припадає 31,7% площ усіх зернових, її посіви розширено на 2,6 тис.га або на 5,7%.

Площі посіву культур  технічних  розширено на 6,3%  і  ними зайнято 87,8 тис.га. У  технічній групі більше, ніж роком раніше посіяно  сої на  10,8 тис.га  (на 36,8%), і нею зайнято 40,2 тис.га. Ріпак  озимий  та  кользу посіяно на площі  на 23,5 тис.га,  що на 4,9 тис.га або на 17,2% менше, ніж під урожай 2019р.,  соняшник – на 23,5 тис.га (на 0,4 тис.га або на 1,7% менше), цукровий  буряк фабричний –  0,5 тис.га  (на  0,4  тис.га  або на 42,9% менше).


30.07.2020 | .

Велике будівництво: 1 вересня школярі сядуть за парти нової школи у Яремче

 

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, керівник аппарату обласної державної адміністрації Роман МаланійДетальніше:

http://www.if.gov.ua/news/velike-budivnictvo-1-veresnya-shkolyari-syadut-za-parti-novoi-shkoli-u-yaremche


29.07.2020 | .

За минулу добу в області зареєстрували 119 нових випадків поширення коронавірусної інфекції

 

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації інформують, що станом на 29 липня в області зареєстровано 4342 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 119 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-zareyestruvali-119-novih-vipadkiv-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi


29.07.2020 | .

У службі зайнятості області нагадують про ризики нелегальної трудової міграції

 

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це фактично експлуатація людини з метою наживи та власного збагачення.

http://www.if.gov.ua/news/u-sluzhbi-zajnyatosti-oblasti-nagaduyut-pro-riziki-nelegalnoyi-trudovoyi-migraciyi


29.07.2020 | Актуально

Відбулася нарада з пасічниками району

 

У малій залі засідань Тлумацької районної державної адміністрації, під керівництвом голови Тлумацької РДА Сергія Гаєвського, відбулась нарада з пасічниками та суб’єктами господарювання у галузі бджільництва Тлумацького району. На нараді також був присутній перший заступник голови РДА Роман Мигаль, який повідомив, що нещодавно було зареєстроване громадську організацію «Товариство бджолярів Тлумаччини».

У ході наради обговорили питання державної підтримки бджільництва -цього року це завпроваджується вперше. Стимулювання розвитку бджільництва сприятиме збільшенню кількості промислових пасік, запровадженню простежуваності продукції бджільництва, а також підвищенню її якості та конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках. Крім того, галузь бджільництва важлива для розвитку малого підприємництва на селі. Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.


29.07.2020 | .

Правовий статус осіб, які належать до ромської національної меншин

 

Статтею 24 Конституції України передбачено − громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/106382.htm


29.07.2020 | .

Ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, обговорили на засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС

 

На сьогодні в Україні зафіксовано понад 66,5 тисяч випадків захворюваності на COVID-19. На Прикарпатті лабораторно підтверджено коронавірус у 4224 осіб. За останню добу кількість хворих збільшилася на 103 особи.

 

http://www.if.gov.ua/news/situaciyu-pov-yazanu-iz-poshirennyam-koronavirusu-obgovorili-na-zasidanni-regionalnoyi-komisiyi-teb-ta-ns.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області