18 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.12.2020 | .

30 та річниця створення Державної служби зайнятості

Співпраця служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами щодо забезпечення роботою незайнятого населення є першочерговим в роботі Тлумацької районної філії.

З цією метою, 17 грудня цього року було організовано та проведено чергову зустріч з роботодавцями району, яка також була приурочена до 30-ої річниці створення Державної служби зайнятості.

Директор філії Михайло Богович ознайомив присутніх із генезою Державної служби зайнятості України та її пріоритетами на різних етапах розвитку; було підведено підсумки роботи за цей рік.

Також на цьому заході директор філії Михайло Богович вручив Подяки Івано-Франківського обласного центру зайнятості фізичним особам підприємцям Ользі Молодецькій, Ігорю Вівчаруку, Руслану Равренчуку, Івану Чорномазу, Теодозію Шешораку, керівникам ТзОВ “Оскар”, ФГ “Агроекотехнології”, ТОВ “М’ясодар” - Тарасу М’якушу, Наталії Романенко, Тарасу Скоморовському, а також головам Олешанської сільської, Обертинської селищної та Тлумацької міської рад – Богдану Двояку, Віктору Хамуту, Ігорю Петруку за співпрацю, соціальне партнерство та з нагоди 30-ої річниці з дня створення Державної служби зайнятості.


18.12.2020 | .

У податковій службі нагадують: Для отримання одноразової матеріальної допомоги 8 тисяч гривень необхідно подати заяву через додаток «ДІЯ», а компенсації витрат на сплату ЄСВ через Е-Кабінет

 

В головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області інформують, що 10.12.2020 року набрав чинності Закон України від 04.12.2020 року № 1071 «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів,

http://www.if.gov.ua/news/u-podatkovij-sluzhbi-nagaduyut-dlya-otrimannya-odnorazovoyi-materialnoyi-dopomogi-8-tisyach-griven-neobhidno-podati-zayavu-cherez-dodatok-diya-a-kompensaciyi-vitrat-na-splatu-yesv-cherez-e-kabinet 


17.12.2020 | .

16 грудня в ОДА відбулося громадське обговорення основних показників проекту обласного бюджету на 2021 рік

 

Участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/16-grudnya-v-oda-vidbulosya-gromadske-obgovorennya-osnovnih-pokaznikiv-proektu-oblasnogo-byudzhetu-na-2021-rik


17.12.2020 | Оголошення

Престижна робота для справжніх патріотів –

військова служба за контрактом у Збройних Силах України

 

Тлумацький районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує на військову службу за контрактом у Збройних Силах України терміном від 6-ти місяців.

                Захисникам України держава гарантує:

унікальну можливість отримати престижну військову спеціальність;

стабільне грошове забезпечення від 10 200 грн.;

для військовослужбовців десантно-штурмових та гірсько-штурмових підрозділів – від 12 500 грн., сил спеціальних операцій – від 13 500 грн.;

доплату за виконання завдань в ООС від 6 500 до 17 000 грн.;

щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань;

щорічну відпустку від 30 діб;

безкоштовне лікування у військових медичних закладах;

пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;

всебічне речове забезпечення та харчування за стандартами, наближеними до країн НАТО;

грошову компенсацію за піднайом житла;

грошову винагороду за укладання першого контракту від 17 512 грн.

Усі виплати військовослужбовцям здійснюються стабільно та не залежать від карантинних обмежень.

Захисти гідне європейське майбутнє – підпиши контракт зі Збройними Силами України!

Усіх бажаючих проходити військову службу за контрактом запрошуємо до Тлумацького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою: м. Тлумач, вул. Винниченка, 1.

За детальною інформацією звертатися за телефонами: 094-814-14-10,       050-807-00-23,  096-702-81-99.


17.12.2020 | .

З робочою поїздкою Тлумаччину відвідав голова Івано-Франківської районної ради

 

У четвер, 17 грудня, з робочою - ознайомчою поїздкою Тлумаччину відвідав голова Івано-Франківської районної ради  Василь Попович. У приміщенні адмінбудівлі, він зустрівся із головою Тлумацької районної державної адміністрації Сергієм Гаєвським, головами Тлумацької міської ради Ігорем Петруком, Обертинської селищної ради Віктором Хамутом, колишнім головою Тлумацької  районної ради Василем Двояком.

Під час зустрічі присутні обговорили питання співпраці районної ради з міською, селищною та сільськими радами, райдержадміністрацією. Окрім цього обговорені  важливі питання сьогодення – передачі майна, формування бюджету, розвиток різних галузей у новостворених громадах, проблемні питання та пошук шляхів їх вирішення тощо.

На завершення зустрічі,  Сергій Гаєвським подякував усім присутнім за конструктивний діалог та закликав до співпраці.


17.12.2020 | .

Повторне інфікування SARS-CoV-2: що відомо про причини та як запобігти

 

Сьогодні з’являються повідомлення про випадки повторного інфікування SARS-CoV-2 у світі. І хоча точних даних про причини й інтервали повторного зараження ще немає, реєстрація таких випадків має важливе значення для науковців, які досліджують наявність і тривалість імунітету до нового коронавірусу. Вчені прагнуть зрозуміти роль імунної відповіді за першого й повторного інфікування.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/povtorne-infikuvannya-sars-cov-2-sho-vidomo-pro-prichini-ta-yak-zapobigti


17.12.2020 | .

Стягнення виконавчого збору: як та коли?

 

За примусове виконання рішень суду з боржника, окрім суми, що підлягає стягненню, поверненню, або вартості майна, що підлягає передачі стягувачу, додатково стягується виконавчий збір. 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110919.htm


17.12.2020 | .

Про ситуацію із поширення коронавірусу на Прикарпатті розповіли під час онлайн-брифінгу в ОДА

 

Сьогодні директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко провів онлайн-брифінг щодо ситуації, пов’язаної із поширенням СOVID-19 в області та протидію захворюваності населення на цю інфекційну хворобу.

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-situaciyu-iz-poshirennya-koronavirusu-na-prikarpatti-rozpovili-pid-chas-onlajn-brifingu-v-oda-1


16.12.2020 | .

Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

У середу, 16 грудня 2020 року, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На засіданні розглянуті питання надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу земельних ділянок, доцільності/недоцільністі позбавлення батька батьківських прав відносно малолітньої дитини, надання дозволу на реалізацію  нерухомого майна, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

З розглянутих питань прийняті відповідні рішення згідно чинного законодавства.


16.12.2020 | .

Платники Івано-Франківщини сплатили майже 828 мільйонів гривень податку на прибуток

 

Підприємства Івано-Франківщини впродовж січня-листопада 2020 року перерахували до зведеного бюджету 827,5 мільйонів гривень податку на прибуток, що на 207,4 мільйонів гривень більше ніж торік. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-ivano-frankivshini-splatili-majzhe-828-miljoniv-griven-podatku-na-pributok.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області