19 січень 2022
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
9.03.2021 | .

Андрій Бойчук: Шевченкове слово єднає нас усіх в одну цілість із єдиною метою – творити і будувати вільну і неподільну, духовно багату Україну

 

Щороку 9 березня українці усього світу вшановують річницю народження Тараса Шевченка.

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-shevchenkove-slovo-yednaye-nas-usih-v-odnu-cilist-iz-yedinoyu-metoyu-tvoriti-i-buduvati-vilnu-i-nepodilnu-duhovno-bagatu-ukrayinu


9.03.2021 | .

Шевченківські дні 9-10 березня

Щороку в Україні відзначають Шевченківські дні 9 і 10 березня, які припадають на роковини народження і смерті Тараса Шевченка.  Споконвіку щедрою і благословенною була українська земля, бо на ній народжувалися люди, перед генієм котрих схиляється світ. І найперший серед них — Тарас Шевченко, велетень духу і співець народної свободи.

Щирість автора, його любов до народу, до рідної землі, а також мова, співуча, як пісня і багата, як історія народу, викликали захоплення.

Світла постать Тараса Григоровича з його беззавітною любов’ю до народу, до своєї Батьківщини мала і матиме величезний вплив, викликала і викликатиме щире захоплення в усі часи. Його ім'я органічно вплелося в історію та культуру не тільки українського народу. Воно знане далеко за межами рідного краю.

Тарас Шевченко - поет, драматург, прозаїк, мислитель, історик, етнограф, фольклорист, який залишив велику образотворчу спадщину-понад тисячу творів.

Щороку до дня народження Тараса Шевченка по всій Україні відбуваються творчі вечори, поетичні читання.


9.03.2021 | .

Ефективна взаємодія всіх відповідальних структур допоможе в боротьбі із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пального, - наголосив Андрій Ярмольський


5.03.2021 | .

МОН планує запустити е-систему моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти, – Сергій Шкарлет


5.03.2021 | .

За минулу добу на Івано-Франківщині зареєстровано 737 нових випадків COVID-19

 

Станом на 5 березня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 737 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 331 особа. Водночас за минулу добу зафіксовано 16 летальних випадків (жителі Тисменицького (1), Калуського (4), Надвірнянського (1), Коломийського (4), Надвірнянського (1), Городенківського (1) районів та м. Івано-Франківська (5)).

 

 

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-na-ivano-frankivshini-zareyestrovano-737-novih-vipadkiv-covid-19


5.03.2021 | .

Права дитини

Cистема можливостей, які необхідні особі для її комплексного та цілісного розвитку в умовах і відповідно до вимог середовища, беручи до уваги незрілість дитини (за міжнародно-правовими актами визнається «кожна людська істота до досягнення 18-річного віку, якщо за законом, що застосовується до даної особи, вона не досягає повноліття раніше»)

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/112772.htm?141247888=db3d84938bf01b4d58f26a799c19bc15


4.03.2021 | .

Андрій Бойчук: Кожен українець має право на чесне та справедливе правосуддя


4.03.2021 | .

5 березня завершується реєстрація на ЗНО-2021

 

Залишився один день, щоб зареєструватися для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року – реєстрація завершується 5 березня. До цього дня також можна внести зміни в персональні дані учасника ЗНО, якщо в Сертифікаті учасника виявлено помилку.

 

http://www.if.gov.ua/news/5-bereznya-zavershuyetsya-reyestraciya-na-zno-2021


3.03.2021 | .

Андрій Бойчук: Проведення вакцинації та дотримання протиепідемічних правил – заходи, які допоможуть подолати COVID-19


3.03.2021 | .

Задля виявлення COVID-19 на Прикарпатті впродовж минулої доби провели понад дві тисячі тестувань

 

Станом на 3 березня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 640 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 493 особи. Водночас за добу зафіксовано 14 летальних випадків (жителі Богородчанського (3), Галицького (1), Коломийського (2), Надвірнянського (2), Городенківського (1), Снятинського (1), Калуського (1), районів та м . Івано-Франківська (3)).

 

http://www.if.gov.ua/news/zadlya-viyavlennya-covid-19-na-prikarpatti-vprodovzh-minuloyi-dobi-proveli-ponad-dvi-tisyachi-testuvan.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області