20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
18.09.2019 | З нагоди свята

Шановні працівники Державної служби надзвичайних ситуацій!

 

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Тлумацького району з професійним святом - Днем рятівника!

Це свято мужніх людей, які цілодобово стоять на захисті безпеки громадян, територій від пожеж, ліквідації наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф.

У день вашого професійного свята з особливою вдячністю та пошаною хочемо привітати ветеранів, які виховали не одне покоління висококваліфікованих рятівників – вогнеборців для нашої Держави. Для всіх нас ви є прикладом справжнього патріотизму, відданості своїй справі.

Дякуємо всім за плідну працю, врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні надбання.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя та нових професійних успіхівна благо народу України.

 

З повагою

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Микола Присяжнюк

 

Голова районної ради

Василь Двояк


16.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль офіційно представив своїх заступників

 

На початку апаратної наради керівник ОДА Денис Шмигаль анонсував кадрові зміни.

За його словами, на посаді заступника голови ОДА залишається Віталій Федорів.

Окрім того, Денис Шмигаль представив своїх нових заступників. Ними стали Василь Івасик, Дмитро Романюк та Світлана Онищук.

Керівником апарату наразі залишається Роман Маланій.

“Проєкт ЛІФТ щодо обрання голів РДА триває. Минулого тижня перші кандидати пройшли співбесіди. Вони триватимуть і цього тижня. Переконаний, що найближчим часом ми побачимо нових керівників у районах”, – додав голова ОДА Денис Шмигаль.


16.09.2019 | Відділ культури РДА інформує

Захоплюючий світ книг

У бібліотеці села Попелів цікаво і захоплююче пройшла літературна мозаїка «Думки у слові стверджують себе». Захід був присвячений письменникам-ювілярам серпня – вересня. Бібліотекар О.Гардаман коротко розповіла про письменників–ювілярів - Ю.Федьковича, С.Процюка, П.Загребельного, І.Котляревського.

Детальніше зупинилась на творчості О. Довженка, П. Грабовського, П.Куліша.

Учні старших класів виступили з невеликими рефератами «Лицар правди і боротьби» (Б.Антоненко-Давидович), «Митець великого таланту» ( І.Франко).

Читали вірші та уривки з прозових творів, ознайомились з новою літературою, що надійшла до бібліотеки.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95947.htm?141247888=e9819bf2728657ac6e0dea46c11f80ca


16.09.2019 | Служба у справах дітей РДА інформує

До дня усиновлення оголошується конкурс дитячого малюнку на тему: «Мрія дитини – щаслива сім’я»

 

Служба у справах дітей спільно з відділом освіти Тлумацької районної державної адміністрації, районним інклюзивно-ресурсним центром та Тлумацькою міською радою об’єднаної територіальної громади до Дня усиновлення в Україні оголошує конкурс дитячого малюнку на тему: «Мрія дитини - щаслива сім'я!». Термін подання малюнків - до 1 жовтня 2019 року. Оцінюватимуться творчі роботи учасників за наступними віковими категоріями: 5-8 років, 9-12 років, 13-16 років. Окрему категорію дітей становитимуть діти з особливими потребами. До розгляду прийматимуться малюнки формату А4, А3 на вказану тему, підписані на зворотній стороні: ім'я, прізвище, вік учасника, контактний номер телефону та населений пункт. Переможці та призери конкурсу отримають цінні подарунки. Малюнки необхідно подавати за адресою: м. Тлумач, вул. Макуха, 12, 4-ий поверх, каб. 6, 7, 8 (служба у справах дітей районної державної адміністрації).


16.09.2019 | Служба у справах дітей РДА інформує

В Україні оновили «Пакунок малюка»

 

З 1 вересня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства соціальної політики України від 03.07.2019 року №1035 «Про внесення змін до Переліку дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини». Від початку проекту «пакунок малюка» виріс із 30 до 70 позицій і тепер додатково включає: новий одяг (сорочечки, беретик, царапки, слинявчик, комбінезон-трансформер демісезонний); предмети вжитку (півковдра, розвиваючі іграшки для стимулювання зорових, слухових, тактильних відчуттів та рухових навичок, м’яка книга з високою контрастністю зображень, багатофункціональний розвиваючий килимок);

- засоби гігієни для новонародженого (крем під підгузок, ватні гігієнічні палички, мило для прання дитячих речей, гребінець для волосся, губка для купання);

- засоби гігієни для мами (прокладки гігієнічні та післяпологові);

До речі, з 1 вересня 2018 року (коли був запроваджений цей проект) «пакунок малюка» отримали вже 289 454 дитини, що становить 97% від кількості народжених. 196 417 із них - отримали свій бейбі-бокс цього року.

«Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою. Його видають по одному на кожну дитину. Його отримують мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженого.


16.09.2019 | Актуально

Особистим селянським господарствам продовжено виплату дотацій за утримання молодняку великої рогатої худоби

 

На виконання Урядової програми з 1 по 12 вересня поточного року департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації продовжено роботу щодо виплати фізичним особам дотації за молодняк великої рогатої худоби.

Узагальнено відомості від сільських, селищних, міських рад та об'єднаних територіальних громад про нарахування дотації фізичним особам за утримання молодняку великої рогатої худоби на суму 11,6 млн. гривень.

Дотацію буде виплачено 15046 фізичним особам за утримання 22463 голів молодняка великої рогатої худоби на рахунки, відкриті у банках.

Сума дотацій на одне теля складає від 300 до 2500 грн. в залежності від віку тварини.

Зокрема найбільші суми дотації буде спрямовано фізичним особам

Верховинського району - 2,5 млн. грн.

Косівськогорайону - 2,0 млн. грн.

Надвірнянськогорайону - 1,0 млн. грн.

Третій завершальний етап прийому департаментом агропромислового розвитку документів відбудеться з 1 по 5 грудня поточного року.


16.09.2019 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує

На часі -  протруєння насіння озимих зернових культур

 

Захист зернових культур від хвороб буде залежати від якісного передпосівного протруєння насіння, яке позбавить в майбутньому від багатьох проблем. Варто наголосити, що  протруєння насіння є єдиним заходом боротьби проти сажкових хвороб та найефективнішим методом захисту від насіннєвої та ґрунтової інфекції на початкових фазах розвитку.

Тому фахівці управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини рекомендують агроформуваням всіх форм власності заздалегідь потурбуватись про проведення протруювальних робіт з насіннєвим матеріалом. Протруювати насіння можна завчасно (за 2-3 тижні) або безпосередньо перед сівбою.

Для протруєння насіння необхідно застосовувати препарати з двома-трьома діючими речовинами. З фунгіцидних препаратів та протруйників такими є: Ламардор 400 т.к.с. (0,15-0,2 л/т), Ламардор Про, 0,5 л/т,  Вінцит 050 к.с. (1,5 л/т), Максим Стар 0,25 т.к.с. (1,5-2,0 л/т), Антал, к.с. (0,3-0,4 л/т), Вікінг, в.с.к. (2,5-3,0л/т), Вінцит форте, к.с. (1,0-1,25 л/т), Іншур Перформ, т.к.с. (0,5л/т), Кінто  Дуо, к.с. (2-2,5 л/т), та інші дозволені  «Переліком…». 

Крім того, щоб не допустити ураження посівів вірусними хворобами (вірусна жовта карликовість ячменю,звичайна і смугаста мозаїка),  проти  перенощиків вірусних хвороб, а саме проти цикад, хлібних блішок, попелиць, шведської мухи  до протруйників можна додавати протруйники інсектицидної дії, як Гаучо WS, з.п.,0,25-0,5 кг/т, Сідопрід 600, т.к.с.,0,85л/т.

На площах, де висока чисельність грунтових шкідників (дротяники, личинки хрущів, гусениць озимої совки, личинок жужелиці)  - необхідно для протруєння насіння застосовувати інсектофунгіциди - Нупрід Макс, т.к.с.,2,5л/т, Селест Топ 312,5 FS,т.к.с., 1,0-2,0л/т, Юнта Квадро 373,4FS,т.к.с.,1,5-1,6л/т.

Звертаємо увагу: при роботі з засобами захисту рослин слід дотримуватись загальноприйнятих державних санітарних правил ДСП 8.8.1 та правил техніки безпеки.


16.09.2019 | Відділ інформаційної роботи Івано-Франківського обласного центру зайнятості інформує

Спеціалізований тренінг для профорієнтаторів 

проводить служба зайнятості

 

Для працівників Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Івано-Франківського міського центру зайнятості та філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості, які надають профорієнтаційні послуги, з 10 по 12 вересня 2019 року проведено короткотермінові спеціалізовані тренінги на тему: «Ефективна робота з клієнтами».

Відкрив дані заходи директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк, який наголосив, що проведення таких тренінгів дає можливість підвищити якість проведення профорієнтаційної роботи з різними категоріями населення, використовуючи кращий досвід, що значно підвищує професійну компетентність, яка є однією із вагомих складових результативної діяльності служби зайнятості.

Тренінговий формат зустрічі зумовив позитивний результат засвоєння нових знань та вдосконалення вмінь. Лише 20% теоретичної інформації та аж 80% практики дали можливість учасникам актуалізувати та розширити знання з теми тренінгу, переглянути своє ставлення до обговорюваної теми, а найголовніше, відпрацювати необхідні прийоми, техніки та методи спілкування під час практичних інтерактивних вправ.

Фахівці з профорієнтації брали активну участь в рольових іграх, виконували рухливі вправи, працювали в малих групах та парах, вели різноманітні дискусії, - і це ще не повний перелік методів активної роботи тренінгової групи. Такий формат навчання забезпечує до 90% оволодіння потрібною інформацією.

Як зазначили учасники тренінгу: «Ми навіть не могли подумати, що 8 годин промайнуть як мить. Було продуктивно, корисно, цікаво та весело».


16.09.2019 | Служба у справах дітей РДА інформує

Відбулось засідання робочої групи з питань організації підготовки і проведення заходів до дня усиновлення

 

Відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008р. № 1088 «Про День усиновлення» та враховуючи суспільну значущість усиновлення в забезпеченні права кожної дитини на виховання в сім’ї під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка та за участю представників служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного інклюзивно-ресурсного центру, Центру надання соціальних послуг Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади відбулося засідання робочої групи з питань організації підготовки і проведення 30 вересня 2019 року заходів до Дня усиновлення. На засіданні обговорено питання проведення в населених пунктах району інформаційно-просвітницької кампанії «Усиновлення – справа всієї родини», тематичної виставки в районній Дитячій громадській приймальні «30 вересня – День усиновлення в Україні», організації зустрічі працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками та батьками–вихователями, організації проведення районного конкурсу дитячого малюнку «Мрія дитини – щаслива сім’я!» та випуску методичного посібника з питань усиновлення дітей «Усиновлення: порядок, умови та правові наслідки».


16.09.2019 | АПР РДА інформує

Інформація про хід жнив станом на  13.09.2019 року

 

На сьогоднішній день, за оперативними даними в районі завершилось збирання ранніх зернових та зернобобових культур і розпочато збирання пізніх культур. Всього до збирання зернових і зернобобових культур у 2019 році по всіх категоріях господарств підлягає 17429 га, в тому числі 6893 га кукурудзи і 13 га гречки. В сільськогосподарських підприємствах до збирання зернових і зернобобових культур підлягає 8999 га.

Станом на 13.09.2019 р. всіма категоріями господарств зібрано зернових і зернобобових на площі 10523 га або 60,4 % до прогнозу та намолочено 47133 тонн зерна. В агропідприємствах зібрано зернових та зернобобових на площі 3993 га, намолочено 18429 тонн зерна. Середня урожайність по району становить 44,8 цнт/га.

    Продовжується збирання картоплі, а саме: всіма категоріями господарств  зібрано 2105  га картоплі (56,5 % до прогнозу), накопано 31590  тонн при середній урожайності 150,1 цнт/га, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами зібрано 5 га, накопано 90 тонн, при середній урожайності 180 цнт/га.

    На сьогоднішній день  всіма категоріями господарств підготовлено 5820 га грунту під посів  озимих культур, або 71,6 % до прогнозу, в тому числі  агроформуваннями 3920 га (73,5 % до прогнозу).            

         Під урожай 2020 року планується посіяти всіма категоріями господарств 6130га озимих зернових культур, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами  - 3330 га.

         Станом на 13.09.2019 року посіяно всіма категоріями господарств 270 га озимих зернових культур  в тому числі агроформуваннями 70 га . Завершено посів озимого ріпаку під урожай 2020 року. По оперативних даних сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2000 га. (100 % до прогнозу)..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області