4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
2.06.2020 | Соціальний захист

Відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

 

01 червня під головуванням голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського відбулось чергове засідання районної комісії з призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідання було відновлено виплату адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово – комунальних послуг 3 внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території Тлумацького району.


2.06.2020 | Нарада

 

Відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

Увівторок, 2 червня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів позачергове засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання присутні розглянули питання щодо заходів забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, пов’язані з сильними дощами, які можуть призвести до підтоплення населених пунктів Тлумацького району, а також питання - про заходи щодо забезпечення протидії масовим пожежам лісів, торфовищ, сільгоспугідь у літній період 2020 року.

За результатами засідання були прийняті протокольні рішення.


2.06.2020 | ЦБС інформує

Дерев’яні храмиТлумаччини 

Дерев'яні храми України – пам’ятки дерев’яної сакральної архітектури в Україні.В Україні та на її етнічних землях розташовано близько 3000 дерев'яних культових споруд. Більшість збережених на сьогодні дерев'яних церков на території України розташовані в її західній частині, але й на лівому березі Дніпра туристам є на що поглянути.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104503.htm


2.06.2020 | .

Відбулися зміни у законодавстві щодо надання роботодавцям допомоги по частковому безробіттю

 

Внесено зміни в порядок надання допомоги по частковому безробіттю (29.05.2020 вступив в дію Закон №591-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо додаткової підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVID-19»):

 

http://www.if.gov.ua/news/vidbulisya-zmini-u-zakonodavstvi-shodo-nadannya-robotodavcyam-dopomogi-po-chastkovomu-bezrobittyu


2.06.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 2 червня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. На нараді також були присутні голова районної ради Василь Двояк та радник голови РДА Роман Мигаль, якого присутнім представив Сергій Гаєвський.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104490.htm


2.06.2020 | .

Глава держави підписав закон про посилення захисту телекомунікаційних мереж

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту телекомунікаційних мереж» № 600-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 13 травня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-pro-posilennya-zahistu-telekomunikacijnih-merezh


1.06.2020 | .

В Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14

 

28 травня в Україні запрацювала комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків. У запуску послуги взяли участь Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, голова Державної міграційної служби Максим Соколюк та заступник голови Державної податкової служби Михайло Тітарчук.

http://www.if.gov.ua/news/v-ukrayini-zapracyuvala-kompleksna-posluga-dlya-pidlitkiv-id-14


1.06.2020 | Статистика

Інвестиційне забезпечення економіки області

 у січні–березні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2020р. підприємствами та організаціями області за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 984 млн.грн капітальних інвестицій, що на 49,5% менше від обсягу відповідного періоду 2019р. У розрахунку на одну особу населення обсяг капітальних інвестицій склав 719,3 грн.

Cеред регіонів держави за обсягом освоєних капітальних інвестицій Івано-Франківщина посіла 18 місце.

Основним джерелом фінансування капітальних інвестицій виступають власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 50,3% загального обсягу, та  кошти населення на будівництво житла  – 27,5%. Частка інвестицій, профінансованих з державного та місцевих бюджетів, становила  10,3%.


1.06.2020 | ЦБС інформує

 

Діти – наше майбутнє

Міжнародний  день захисту дітей – прекрасний день радості та надії. День захисту дітей в районі завжди відзначався широко. З конкурсами, розважальними та ігровими програмами, літературними мозаїками, мистецькими годинами, дитячими ранками, малюнками на асфальті… Цього року карантин перекреслив усі плани бібліотек. Але заплановані заходи не скасовуються, а тільки змінюються умови. Національною бібліотекою України для дітей оголошено Всеукраїнський конкурс фотомалюнка «Мрійник року», в якому взяли участь дві користувачки (Вікторія Андрейчук, Вероніка Погоріла) від бібліотеки-філії с.Хотимир Тлумацької ЦБС.

В бібліотеках-філіях с.Кутище, Буківна, Олещино, Локітка, Гончарівка, Гостів, Нижнів, Петрів та в бібліотеці-філії для дітей сел.Обертин Тлумацької ЦБС діють цікаві виставки малюнків «Світ очима дітей», «Ми любимо Україну», бігборди «Яскраві барви дитинства», продяться онлайн презентації нових книг, різні конкурси та заходи.  Діти – наше майбутнє, тому обов’язок дорослих давати дітям усе найкраще, захищати їх від усього жорстокого та злого» закликають  працівники книгозбірень.

Детальніше на http://tlumach-library.blogspot.com/


1.06.2020 | Актуально

Онлайн співбесіда з роботодавцем 

 

З метою оволодіння навичками підготовки до онлайн  співбесіди з роботодавцем та особливостями ведення ділової розмови в дистанційному режимі (онлайн)  29 травня 2020 року    фахівцем Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Мар’яною Олійник для безробітних громадян в дистанційному режимі проведено  профінформаційний вебінар   «Онлайн співбесіда з роботодавцем».

Фахівець розповіла про сучасний варіант співбесіди при прийомі на роботу, який став використовуватися зовсім недавно, але його популярність зростає - це онлайн співбесіда з роботодавцем. Учасники дізналися про що потрібно подбати ще до початку онлайн – співбесіди, до чого бути готовим на онлайн – співбесіді з роботодавцем, головні правила співбесіди. Також, М.Олійник розповіла про помилки у формуванні відповідей на співбесіді, професійні та особисті якості , які оцінює роботодавець, етапи співбесіди , прийоми ділового спілкування, методи самопрезентації,  оптимальний час проведення співбесіди та  як правильно завершити онлайн – спвбесіду.

Сподіваємося , що впровадження інноваційних підходів в роботі служби зайнятості, зокрема застосування нових форм самопрезентації для шукачів роботи в онлайн – співбесіді приноситиме ефективні результати.

 

       .

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області