15 жовтень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
10.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: При розробці Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки у центрі уваги має бути людина

 

Доступна освіта та якісна медицина, чисті вода і повітря, власна безпека, цікаві робота з достойною оплатою і відпочинок, транспортна доступність, справедливий суд, відсутність бюрократії основні чинники для забезпечення добробуту будь-якого жителя Прикарпаття. Саме вони, на переконання голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля, повинні розглядатися як ключові цілі при формуванні Стратегії розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки, яка базуватиметься на принципі людиноцентризму.

  Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-pri-rozrobci-strategiyi-rozvitku-ivano-frankivshini-na-2021-2027-roki-u-centri-uvagi-maye-buti-lyudina


9.10.2019 | Актуально

6 млн. мешканців об'єднаних територіальних громад отримали доступ до якісних адміністративних послуг

 

Завдяки реалізації Міністерством соціальної політики України проекту World Bank Ukraine „Модернізація системи соціальної підтримки населення України”, доступ до якісних адміністративних послуг отримали 6 млн мешканців об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

З 2017 року в рамках зазначеного проекту Міністерство соціальної політики України допомагає ОТГ скоротити шлях між людиною та соціальним працівником. На його фініші громади отримають те, чого у них досі не було: кваліфіковані кадри, відремонтовані приміщення для прийому людей, технічне обладнання для обробки звернень громадян.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/6-mln-meshkanciv-ob-yednanih-teritorialnih-gromad-otrimali-dostup-do-yakisnih-administrativnih-poslug


9.10.2019 | Важливо знати

Про порядок стягнення  аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав таких конвенцій:

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96780.htm


9.10.2019 | Статистика

 

Обсяг реалізованої промислової продукції

підприємствами міст та районів області у січні–серпні 2019 року

 

Головне управління статистики інформує. За січень–серпень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 46 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні.

Вагомі обсяги промислової продукції реалізовано підприємствами міст Калуша (26% загальнообласного обсягу), Бурштина (21,2%) та Івано-Франківська (16,8%), а також Тисменицького (11,8%), Долинського (7,1%), Надвірнянського (6,1%) та Рожнятівського (3,9%) районів. Частка реалізованої продукції підприємств м.Коломиї склала 1,8%, Рогатинського району – 1,3%, Снятинського – 1,2%, Галицького – 0,6%, м. Яремче – 0,5%, м.Болехова – 0,4%, Богородчанського, Городенківського та Косівського районів – по 0,3%, Калуського – 0,2%, Коломийського та Тлумацького районів – по 0,1%, Верховинського району – менше 0,1%.


9.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Перевиконання місцевих бюджетів передусім слід спрямовувати на погашення заборгованості із зарплати

 

Таке переконання під час щотижневої онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, райдержадміністрацій та міст обласного значення висловив голова ОДА Денис Шмигаль.

Зазначимо, що у рамках селектору розглядалися проблемні питання Тлумацького району. Зокрема, обговорювалося виконання районного бюджету, стан виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ, готовність об’єктів соціально-культурного призначення до сталого проходження опалювального сезону 2019-2020 років.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-perevikonannya-miscevih-byudzhetiv-peredusim-slid-spryamovuvati-na-pogashennya-zaborgovanosti-iz-zarplati


9.10.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Відновлення будівництва перинатального центру - головний пріоритет в медичній галузі Прикарпаття

Учораголова облдержадміністрації Денис Шмигаль провів робочу зустріч з керівниками медичних установ, на якій обговорили стан реорганізації закладів охорони здоров'я обласного підпорядкування та проблемні питання в умовах реформування.

ОчільникПрикарпаття поінформував присутніх про позицію міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької щодо бачення подальшої стратегії реформування медичної галузі в державі, основні проблеми та перспективи.

«Основний меседж – «людина, пацієнт має бути в центрі уваги», - наголосив Денис Шмигаль.

У ході зустрічі йшлося про стан фінансування медичних програм, закупівлі обладнання, впровадження телемедицини тощо.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-vidnovlennya-budivnictva-perinatalnogo-centru-golovnij-prioritet-v-medichnij-galuzi-prikarpattya


8.10.2019 | Актуально

Програми державної підтримки ветеранів стануть ефективнішими

 

Вчора відбулася зустріч першого заступника міністра у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Антона Колумбета, заступника міністра оборони України Аліни Фролової, голови обласної державної адміністрації Дениса Шмигаля із ветеранськими організаціями та сім’ями загиблих в АТО та ООС.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/programi-derzhavnoyi-pidtrimki-veteraniv-stanut-efektivnishimi


8.10.2019 | Культура

Свято квітів та врожаю 

 

Найяскравіша пора року, вона викликає захоплюючу радість і сум одночасно. Скільки радості приносить її краса! Скільки дарунків і різних щедрот! Оспівана поетами, намальована художниками – найчарівніша і найщедріша пора року – красуня Осінь. Ось і в бібліотеках району проводяться різні свята – осені та врожаю: «Кружляє листя у танку» (бібліотека-філія с.Яківка, Гарасимів), вікторини «Пригощає осінь нас дарами» (бібліотека-філія с.Кутище, Хотимир), гра «Осінній букет» (бібліотека-філія с.Підвербці, Гостів), «Заплітає осінь золотії коси» (бібліотека-філія с.Жуків, Жабокруки, Грушка).

Цікаві та чарівні композиції квітів, овочів, фруктів виставлені на виставках створили відвідувачам чудовий настрій. Бібліотечні працівники намагалися передати всю красу щедрої осені, а в замін отримали позитивні емоції та вдячність відвідувачів. Кожна бібліотека перетворилась на казковий осінній сад.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96720.htm


8.10.2019 | Статистика

До Всесвітнього дня пошти

 

Головне управління статистики інформує. Доставлення поштової продукції, яка надходить мешканцям та підприємствам, установам, організаціям області, забезпечують 2,3 тисячі штатних працівників підприємств (юридичних осіб) поштового зв’язку та кур’єрської діяльності, переважна більшість з яких (майже 90%) – жінки. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника у сфері поштового зв’язку у серпні 2019 року становила  5077 грн, що на 25,7% більше, ніж у серпні попереднього року, але водночас менше на 42,9% та на 16,9%, ніж середній розмір заробітної плати в області та у сфері поштової та кур’єрської діяльності по Україні.

Продовжують користуватися попитом у споживачів універсальні поштові послуги: пересилання листів, карток, бандеролей, посилок  тощо. Упродовж шести місяців поточного року за допомогою засобів поштового звязкуобласті відправлено 1,4 млн. листів, карток, бандеролей, 208,6 тис. посилок. За межі країни у І півріччі 2019 року відправлено 330,9 тис. листів, поштових карток, бандеролей, 5,1 тис. посилок.


8.10.2019 | Актуально

Служба зайнятості громадянам надає наступні

види соціальних послуг та забезпечення:

 

Інформаційні та консультаційні послуги, пов'язані з працевлаштуванням;

пошук підходящої роботи та сприяння у працевлаштуванні, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України;

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/96712.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області