28 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23.09.2020 | .

Продаж продовольчих товарів

в Івано-Франківській області у січні–червні 2020 року

 

 

Головне управління статистики в області інформує. У структурі роздрібного товарообороту області продаж продовольчих товарів склав 40,9%, оптового – 18,5% (в Україні – 47,3% та 18,9% відповідно).

У січні–червні 2020р. підприємствами (юридичними особами), основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля,  продано продовольчих товарів у роздріб на суму 2999,5 млн.грн, що на  11,3% більше, ніж за аналогічний період торік. На одного мешканця Прикарпаття продано продовольчих товарів на суму 2192,5 грн. У роздрібній торгівлі переважав продаж алкогольних напоїв (15,2%), м’яса та м’ясних продуктів (9,1%),  молочних продуктів (10,8%), кондитерських виробів (10,1%), фруктів та овочів свіжих (9,9%), частка інших товарних груп становила від 0,1% до 6,7%. Товари виробництва України складали 82,8% загального обсягу товарообороту продовольчих товарів.

 Оптовий товарооборот продовольчих товарів підприємств, основним видом діяльності яких є оптова торгівля, становив 2,6 млрд.грн (у січні–червні 2019р. – 2,7 млрд.грн). Питома вага перепродажу продовольчих товарів іншим підприємствам оптової торгівлі склала 46,6%.

Найбільшу питому вагу у структурі продажу продовольчих товарів         в оптовій торгівлі займали вироби тютюнові, крім відходів тютюну (37,4% обсягу продажу продовольчих товарів), напої алкогольні дистильовані (16,8%), вироби кондитерські цукрові та шоколад (8%), частка інших товарних груп складала від 0,2% до 6,3%. Оптовий ринок продовольчих товарів на 88,1% був заповнений товарами вітчизняних виробників.      

  

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2020

http://www.ifstat.gov.ua/


23.09.2020 | .

До уваги осіб, які здійснили поховання учасника бойових дій або особу з інвалідністю внаслідок війни!

     Нагадаємо, що з 23.07.2020 року набрало чинності розпорядження облдержадміністрації від 09.07.2020 року № 354 «Про затвердження Порядку здійснення витрат, пов’язаних із похованням учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни, за рахунок коштів обласного бюджету» (далі – Розпорядження).

 

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-osib-yaki-zdijsnili-pohovannya-uchasnika-bojovih-dij-abo-osobu-z-invalidnistyu-vnaslidok-vijni


23.09.2020 | .

Глава держави підписав закон щодо підвищення рівня державної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства

 Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд» № 851-IX, який Верховна Рада ухвалила 2 вересня 2020 року. .

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-pidpisav-zakon-shodo-pidvishennya-rivnya-derzhavnoyi-pidtrimki-osib-z-invalidnistyu-z-ditinstva


22.09.2020 | .

Віталій Федорівобговорив з головами райдержадміністрації стан реалізації об’єктів, які споруджуються за державні кошти

 

Хід відновлення інфраструктурних споруд, пошкоджених червневою стихією, будівництво нових об’єктів за рахунок коштів державного бюджету, використання субвенцій на розвиток галузей освіти  та охорони здоров’я. Такі питання сьогодні під наради з головами райдержадміністрацій обговорив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-obgovoriv-z-golovami-rajderzhadministraciyi-stan-realizaciyi-ob-yektiv-yaki-sporudzhuyutsya-za-derzhavni-koshti


22.09.2020 | .

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

     З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

Прикарпатські власники елітних автомобілів сплатили до бюджету 2,3 мільйона гривень транспортного податку

 

З початку 2020 року власники легкових автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Івано-Франківської області 2,3 млн грн транспортного податку. Із загальної суми 1,3 млн грн сплачено юридичними особами, в свою чергу фізичними особами власниками елітних автівок сплачено 1,0 млн гривен

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-vlasniki-elitnih-avtomobiliv-splatili-do-byudzhetu-2-3-miljona-griven-transportnogo-podatku

 


22.09.2020 | Оголошення

Шановні підприємці, фермери, птахівники!

Пропонуємо до Вашої уваги цикл одноденних семінарів-тренінгів в рамках

тижня «Школи птахівника» у Державній дослідній станції птахівництва НААН 5-9 жовтня 2020 року

Детальніше:  http://avianua.com/pub/shkola_ptahivnika.pdf


22.09.2020 | .

Володимир Зеленський підписав закон щодо забезпечення оздоровлення й відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskii-pidpisav-zakon-shodo-zabezpechennya-ozdorovlennya-j-vidpochinku-ditei-yaki-potrebuyut-osoblivoyi-uvagi-ta-pidtrimki


22.09.2020 | .

За час пандемії на Івано-Франківщині одужали 5406 пацієнтів

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 21 вересня в області зареєстровано 12538 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 156 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-chas-pandemiyi-na-ivano-frankivshini-oduzhali-5406-paciyentiv


21.09.2020 | .

Повнолітні діти повинні піклуватися про своїх непрацездатних батьків

 

Обов'язок повнолітніх дітей піклуватися про своїх непрацездатних батьків закріплено в статті 51 Конституції України.

Сімейний Кодекс виділяє такі підстави виникнення обов'язку повнолітніх дочки, сина утримувати батьків:

Повнолітні дочка, син зобов'язані утримувати батьків які є      непрацездатними,    потребують матеріальної допомоги.

Якщо мати, батько були позбавлені батьківських прав і ці права не були поновлені, обов'язок утримувати матір, батька у дочки, сина, щодо яких вони були позбавлені батьківських прав, не виникає.

Дочка, син крім сплати аліментів зобов'язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.

Аліменти на утримання батьків можуть стягуватись:

·         у добровільному порядку;

·         у судовому порядку (примусово).

Вважається, що повнолітні діти виконують свої обов’язки щодо утримання непрацездатних батьків добровільно. Разом з цим батьки та діти можуть врегулювати свої відносини за домовленістю (договором), якщо це не суперечить вимогам законодавства та моральним засадам суспільства. У випадку якщо повнолітні дочка, син не надають матеріальну допомогу добровільно батьки мають право звернутися до суду.

За подання позовної заяви у справах про стягнення аліментів позивач звільняється від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях.

До позовної заяви, оформленої відповідно до вимог Цивільного процесуального кодексу України, додаються докази, що обґрунтовують позовні вимоги (стягнення аліментів), наприклад:

документи, що підтверджують доводи позивача про потребу в матеріальній допомозі (довідка з управління Пенсійного фонду про розмір пенсії, довідка з лікувальної установи про захворювання тощо);

довідка про склад сім'ї;

довідка про заробітну плату відповідача (у разі наявності) тощо.

Отже, у випадку якщо повнолітні дочка, син не надають матеріальну допомогу добровільно батьки мають право звернутися до суду.

Позовна заява про стягнення аліментів подається у порядку цивільного судочинства до районних, районних у містах, міських та міськрайонних судів за зареєстрованим місцем проживанням або перебуванням відповідача або позивача.

Відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


21.09.2020 | .

 

У Тлумачі відбулось урочисте відкриття інклюзивно-ресурсного центру

 

У понеділок, 21 вересня, за присутності керівництва районної державної адміністрації, районної ради, міської отг, окремих депутатів, освітян у місті Тлумач відбулось урочисте відкриття  -  Комунальної установи  Тлумацький районний Інклюзивно-ресурсний центр Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.  

Детальніше: https://www.facebook.com/tlumatskahttp://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/108155.htm.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області