4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
31.07.2020 | .

Віталій Федорів: Дотримання карантинних вимог допоможе знизити темпи поширення коронавірусу

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів нараду із керівниками структурних підрозділів ОДА та окремих підрозділів територіальних органів виконавчої влади і правоохоронних структур.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-dotrimannya-karantinnih-vimog-dopomozhe-zniziti-tempi-poshirennya-koronavirusu


31.07.2020 | .

В обласній державній адміністрації обговорювали ефективну реалізацію інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку

 

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки відбулося засідання Регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних программ та проєктів регіонального розвитку

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasnii-derzhavnii-administracii-obgovoryuvali-efektivnu-realizaciyu-investicii-nih-program-i-proyektiv-regionalnogo-rozvitku


31.07.2020 | .

Віталій Федорів: На виплату матеріальної допомоги постраждалому населенню області із Держбюджету спрямовано майже 92 мільйони гривень

 

Надзвичайна ситуація 12-24 червня цього року, яка була спричинена на території області різким підйомом рівнів води в басейнах рік Черемоша, Прута та Дністра, завдала значних матеріальних збитків населенню, господарському комплексу області, об’єктам дорожнього, водного, комунального господарства.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-na-viplatu-materialnoyi-dopomogi-postrazhdalomu-naselennyu-oblasti-iz-derzhbyudzhetu-spryamovano-majzhe-92-miljoni-griven


31.07.2020 | .

На Прикарпатті продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

Сьогодні під час засідання сесії обласної ради голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів розповів про роботи, які здійснюються для подолання наслідків стихії.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-prodovzhuyutsya-roboti-shodo-likvidaciyi-naslidkiv-nadzvichajnoyi-situaciyi


31.07.2020 | Актуально

Фахівці відділу Тлумацьке бюро правової допомоги відвідали село Надорожна

З метою підвищення правової свідомості, захисту прав та інтересів громадян 31 липня фахівці відділу Тлумацьке бюро правової допомоги забезпечили роботу мобільного пункту консультування громадян в с.Надорожна. Проінформованим особам надано інформаційні матеріали на правову тематику та контактними даними бюро.

Після консультування громадян фахівцяці відділу Тлумацьке бюро правової допомоги провели працівникам фельдшерсько-акушерського пункту тематичний захід: «Безпечне донорство крові» та роздали інформаційні матеріали відповідної тематики.

Після проведених заходів представниками системи БПД провели вуличне інформування мешканців с.Надорожна на якому розповідали та надали інформаційні матеріали про те, що таке безоплатна правова допомога, як отримати первинну та вторинну правову допомогу.


31.07.2020 | .

Віталій Федорів: 10 гірсько-штурмова бригада – взірець славних традицій честі, гідності і вірного служіння українському народові

 

Сьогодні бійці 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади повернулися після восьмимісячної ротації із зони ООС на місце постійної дислокації до Коломиї.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-10-girsko-shturmova-brigada-vzirec-slavnih-tradicij-chesti-gidnosti-i-virnogo-sluzhinnya-ukrayinskomu-narodovi


31.07.2020 | .

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло 87,8 мільйонів гривень акцизного податку

 

Платниками податків Івано-Франківщини впродовж січня червня 2020 року до місцевих скарбниць сплачено 87,8 мільйонів гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися майже на 9 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

http://www.if.gov.ua/news/do-miscevih-byudzhetiv-prikarpattya-nadijshlo-87-8-miljoniv-griven-akciznogo-podatku


31.07.2020 | .

У розсадниках області відтворюють ліси

 

У лісових розсадниках державних лісогосподарських підприємств Прикарпаття не припиняється робота. У Слобідському лісництві Вигодського лісгоспу працівниці активно прополюють ділянки з сіянцями ялини звичайної, ялини білої та клена-явора. Загалом у розсаднику росте понад 120 тисяч штук основних лісоутворюючих порід.

http://www.if.gov.ua/news/u-rozsadnikah-oblasti-vidtvoryuyut-lisi


30.07.2020 | .

Мінсоцполітики розпочинає реалізацію пілотного проекту із монетизації одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка»

 

Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках». Зазначений проект передбачає:

http://www.if.gov.ua/news/minsocpolitiki-rozpochinaye-realizaciyu-pilotnogo-proektu-iz-monetizaciyi-odnorazovoyi-naturalnoyi-dopomogi-pakunok-malyuka


30.07.2020 | .

Забезпечуємо роботу дистанційного пункту в Тлумацькому районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

 

Фахівцями «Тлумацького бюро правової допомоги» ІФМЦ з надання БВПД спільно з працівниками Тлумацького районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 29 червня проведено інформаційно-роз`яснювальний захід на тему: «Право на БПД».

Крім того працівниками БПД повідомлено про новий мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога», який надає громадянам можливість отримати безоплатну юридичну консультацію online в будь-якому зручному місці та з усього спектру правових питань!

За допомогою застосунку можна:

·         Автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0 800 213 103 та отримати консультацію юриста.

·         Подати запит на отримання адресної правової допомоги.

·         Отримати інформацію про всі гарячі лінії ЦОВів, а також адреси центрів та бюро правової допомоги.

·         Отримати контакти інших надавачів правової допомоги за регіонами.

·         Прочитати консультації з найпоширеніших правових питань в українській правничій вікіпедії WikiLegalAid.

·         А також дізнатися, чи маєте ви право на безоплатну вторинну правову допомогу - захист або представництво своїх інтересів у суді.

   Завантажити мобільний застосунок легко - через Play Market та App Store, ввівши в пошук слова "Безоплатна правова допомога"

Після обговорення було проведено консультування громадян з правових питань на базі дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області