21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.10.2020 | .

Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії»

 

Приурочений конкурс Міжнародному дню волонтера.

 

http://www.if.gov.ua/news/doluchajtesya-do-vseukrayinskogo-konkursu-volonterstvo-vid-usvidomlennya-do-diyi


19.10.2020 | .

У лікарнях області перебувають 600 пацієнтів із COVID-19

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на 19 жовтня в області зареєстровано 16766 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 186 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-likarnyah-oblasti-perebuvayut-600-paciyentiv-iz-covid-19


19.10.2020 | .

Віталій Федорів закликав розпорядників коштів ДФРР активізувати роботу щодо реалізації об’єктів

 

Цьогоріч на Івано-Франківщині за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку реалізуються 32 проекти на загальну суму 286,906 млн.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zaklikav-rozporyadnikiv-koshtiv-dfrr-aktivizuvati-robotu-shodo-realizaciyi-ob-yektiv


19.10.2020 | .

Віталій Федорів: Питання забезпечення киснем закладів охорони здоров’я є пріоритетним під час боротьби з COVID-19

 

Сьогодні під час щотижневої онлайн-наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і голови райдержадміністрацій обговорили ситуацію в області щодо поширення та протидії вірусу COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-pitannya-zabezpechennya-kisnem-zakladiv-ohoroni-zdorov-ya-ye-prioritetnim-pid-chas-borotbi-z-covid-19


19.10.2020 | .

Платники Прикарпаття сплатили до бюджету понад 456,5 мільйонів гривень плати за землю

 

З початку 2020 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 456,5 млн грн плати за землю. Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття і становить понад 10 відсотків загальних надходжень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-splatili-do-byudzhetu-ponad-456-5-miljoniv-griven-plati-za-zemlyu


16.10.2020 | .

В обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС

 

Йшлося про рівні епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CO-V-2. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється в Івано-Франківську.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasnij-derzhavnij-administraciyi-vidbulosya-pozachergove-zasidannya-regionalnoyi-komisiyi-teb-i-ns-1


16.10.2020 | .

За минулу добу в області зафіксовано 190 нових випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на сьогодні в області зареєстровано 15955 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 190 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-zafiksovano-190-novih-vipadkiv-koronavirusnoyi-infekciyi-2019-ncov


16.10.2020 | .

Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

 

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

 

http://www.if.gov.ua/news/mi-povertayemo-zemlyu-lyudyam-prezident-pidpisav-ukaz-shodo-peredachi-silgospzemel-z-derzhavnoyi-do-komunalnoyi-vlasnosti


15.10.2020 | Актуально

РЦСССДМ інформує

 

 

13.10.2020 працівниками Тлумацького РЦСССДМ та Тлумацького РС пробації до Дня захисника України проведено патріотично-виховну бесіду для неповнолітнього, що перебуває на обліку сектору пробації. Метою якої було розповідь про історію та традиції свята.

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, який нероздільно пов’язаний із розвитком українського війська та його військових традицій. Щорічне державне свято встановлено Указом Президента України № 806 від 14 жовтня 2014 року.

У цей день українці поціновують воїнів, які в різні часи обороняли і обороняють нашу незалежність і територіальну цілісність, усіх захисників України незалежно від службового становища та статі.


15.10.2020 | .

Віталій Федорів обговорив із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України перспективи розвитку культурного потенціалу області

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів зустрівся із делегацією Міністерства культури та інформаційної політики України:

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-obgovoriv-iz-delegaciyeyu-ministerstva-kulturi-ta-informacijnoyi-politiki-ukrayini-perspektivi-rozvitku-kulturnogo-potencialu-oblasti.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області