30 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.07.2020 | .

Президент України призначив довічні стипендії шістьом прикарпатцям

 

Днями Президент України Володимир Зеленський підписав два Укази, згідно з якими призначив пожиттєві виплати людям, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність та були учасникам бойових дій у період Другої світової війни.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-ukrayini-priznachiv-dovichni-stipendiyi-shistom-prikarpatcyam


27.07.2020 | Актуально

Кількість та структура суб’єктів економіки області

на 1 липня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 липня 2020 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 28987 юридичних осіб та 1555 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи.

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання суб’єктів економіки області серед юридичних осіб були товариства з обмеженою відповідальністю – 9460 (32,6% від загальної кількості юридичних осіб), приватні підприємства – 4673 (16,1%), органи влади, організації (установи, заклади) – 3154 (10,9%), громадські організації – 2940 (10,1%), профспілки, об’єднання профспілок – 1679 (5,8%), релігійні організації – 1257 (4,3%), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – 994 (3,4%) та фермерські господарства – 728 (2,5%).

                У порівнянні з аналогічною датою 2019 року кількість юридичних осіб зросла на 885 одиниць (на 3,2%), у тому числі кількість товариств з обмеженою відповідальністю – на 596 (на 6,7%), громадських організацій – на 135 (на 4,8%), об’єднань співвласників багатоквартирного будинку – на 76 (на 8,3%), комунальних підприємств – на 48 (на 12,4%), фермерських господарств – на 36 (на 5,2%), приватних підприємств – на 22 (на 0,5%).

 

 


27.07.2020 | .

Понад 22 відсотки підприємств області зайняті у сфері торгівлі

         Учора в Україні працівники торгівлі відзначали своє професійне свято, встановлене Указом Президента «Про День працівників торгівлі» від 5 червня 1995 року. В головному управлінні статистики в області відзначають, що в ринковій економіці торгівля є найбільш розповсюдженою сферою підприємницької діяльності та сферою застування праці. А внесок торговельних підприємств у створення валової доданої вартості в області складає близько 12%.

http://www.if.gov.ua/news/ponad-22-vidsotki-pidpriyemstv-oblasti-zajnyati-u-sferi-torgivli


24.07.2020 | .

Віталій Федорів: Навчальні заклади області отримають 19 шкільних автобусів

 

Сьогодні на площі біля адмінбудинку відбулося вручення нових шкільних автобусів для закладів освіти області, які підвозитимуть школярів на навчання.

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-navchalni-zakladi-oblasti-otrimayut-19-shkilnih-avtobusiv


24.07.2020 | .

Старости обиратимуться на непрямих виборах і матимуть широкі повноваження

 

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді.

http://www.if.gov.ua/news/starosti-obiratimutsya-na-nepryamih-viborah-i-matimut-shiroki-povnovazhennya


24.07.2020 | Актуально

Управління соціального захисту інформує

 

 За липень 2020 року мешканцям району нараховано:

-          житлову субсидію на оплату житлово – комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 120777,28 грн  1003 домогосподарствам.

-          пільг на оплату житлово – комунальних послуг придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі на суму 184362,90 грн 3313 домогосподарствам.

 


24.07.2020 | .

Понад 100 млн грн відшкодовано учасникам програми «теплих кредитів» у липні

 

У липні Держенергоефективності виплатило 104,1 млн грн відшкодування за «теплими кредитами», залученими населенням та ОСББ.

http://www.if.gov.ua/news/ponad-100-mln-grn-vidshkodovano-uchasnikam-programi-teplih-kreditiv-u-lipni


23.07.2020 | Актуально

Завершили професійне навчання за професією «Молодша медична сестра з догляду за хворими» безробітні Тлумаччини

 

22 липня 2020 року завершили професійне навчання за професією «Молодша медична сестра з догляду за хворими» в Івано-Франківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості троє безробітних, які зареєстровані в Тлумацькій районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. 23 липня 2020 року директор Тлумацької районної філії обласного центру зайнятості Михайло Богович вручив їм свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

Завдяки підвищенню кваліфікації та вдосконаленню професійних знань безробітні особи будуть працевлаштовані в фельдшерсько-акушерських пунктах КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» Тлумацької ОТГ та надавати якісні медичні послуги жителям сіл Буківна, Олешів та Діброва.


23.07.2020 | .

30 років з дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

В липні 1990 року Верховна Рада України прийняла Декларацію про державний суверенітет України, зробивши перший крок до відновлення історичної справедливості, відродження української державності як ідеї соборності українського народу та його земель. Декларація створила основу для республіканської законотворчості, незалежності від союзного законодавства.

У Декларації проголошувалося, що Україна має своє громадянство, де «всі громадяни рівні перед законом, незалежно від походження, соціального і майнового стану, расової і національної приналежності, статі, освіти, політичних поглядів, релігійних переконань, роду і характеру занять».

З нагоди такої дати працівники бібліотек Тлумацької ЦБС підготували розгорнуту книжкові виставки, тематичні полиці: «Тернистий шлях державотворення», «Шляхами української державності» (Грушка, Нижнів, Гарасимів…). У книгозбірнях району підготовлено цикл тематичних заходів.

У Нижнівській бібліотеці-філії проведено годину державності «Декларація про державний суверенітет України». Бібліотекар О.Кліщ окреслила історичну роль прийняття Декларації та разом з молоддю через мережу інтернет переглянули документальний фільм «Як Україна здобувала незалежність».


23.07.2020 | .

Національний банк застерігає: під час карантину діють шахраї

 

Під час карантину одні люди допомагають тим, хто їх оточує, інші намагаються їх ошукати. Шахраї масово розсилають SMS від імені банків, Нацбанку чи Кабміну із пропозицією отримати нібито «державну допомогу». Для цього вони вимагають повідомити номер своєї платіжної картки, термін її дії та іншу платіжну інформацію.

http://www.if.gov.ua/news/nacionalnij-bank-zasterigaye-pid-chas-karantinu-diyut-shahrayi.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області