18 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
11.12.2020 | .

Максим Степанов повідомив деталі посилення карантинних обмежень

 

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов роз’яснив, які обмеження діятимуть під час посиленого карантину з 8 до 24 січня 2021 року та назвав основні причини його запровадження.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-povidomiv-detali-posilennya-karantinnih-obmezhen


11.12.2020 | .

За минулу добу в області виявили 275 хворих із COVID-19, 287 прикарпатців – побороли цю недугу

 

Впродовж останньої доби в Івано-Франківській області зафіксовано 275 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. При цьому одужали 287 хворих, семеро померли.

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-viyavili-275-hvorih-iz-covid-19-287-prikarpatciv-poboroli-cyu-nedugu


11.12.2020 | .

Ринок праці: зайнятість та безробіття на Івано-Франківщині

 

За одинадцять місяців цього року Івано-Франківській обласній службі зайнятості вдалося забезпечити місцем праці 24,6 тис. осіб, котрі звернулися з метою працевлаштування. На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 562 безробітних.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/rinok-praci-zajnyatist-ta-bezrobittya-na-ivano-frankivshini-1


11.12.2020 | .

Прем’єр-міністр: Доступне, здорове і збалансоване харчування у школах має бути забезпечене для кожної дитини

 

Під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, в рамках ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської, відбулася онлайн-нарада з питань реформування системи шкільного харчування.

 

http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-dostupne-zdorove-i-zbalansovane-harchuvannya-u-shkolah-maye-buti-zabezpechene-dlya-kozhnoyi-ditini


10.12.2020 | .

Президент підписав указ щодо підготовки заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 556/2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення екологічної безпеки та підготовку заходів до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи».

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-ukaz-shodo-pidgotovki-zahodiv-do-35-h-rokovin-chornobilskoyi-katastrofi


10.12.2020 | .

Відбулась групова консультація для безробітних осіб з інвалідністю 

 

 

З метою допомоги особам з інвалідністю  в пошуку роботи, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці 09 грудня  2020 року заступник директора - начальник відділу надання соціальних послуг Тлумацької районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Вікторія Пилипів провела групову консультацію для безробітних осіб з інвалідністю. В даному заході взяв участь головний спеціаліст відділу Тлумацького бюро правової допомоги Івано–Франківського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Наталія Чігур.

Вікторія Пилипів поінформувала про правила взаємодії безробітних із службою зайнятості в період карантину,  про спектр послуг служби зайнятості, про ситуацію, що склалася на ринку праці, а також ознайомила із правами та обовязками безробітних Надалі,  Наталія Чігур  надала інформацію  про роботу системи безоплатної правової допомоги та про можливості осіб з інвалідністю отримати безоплатну вторинну правову допомогу.

Під час заходу відбувся діалог учасників.

       Усі присутні ознайомились з актуальними вакансіями місцевого ринку праці.

        Служба зайнятості  всебічно сприяє і бере активну участь у реалізації заходів щодо соціального захисту та поліпшення умов життя осіб з інвалідністю.

    


10.12.2020 | .

До уваги учасників дорожнього руху! Можливе підмерзання автошляхів!

 

Зима нагадує про себе. 9 грудня є висока вірогідність випадання опадів (крижаного дощу із переходом у сніг) при мінусових температурах, що зможе спричинити підмерзання проїжджої частини автошляхів.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-uvagi-uchasnikiv-dorozhnogo-ruhu-mozhlive-pidmerzannya-avtoshlyahiv


10.12.2020 | .

Уряд запровадив посилений карантин з 8 до 24 січня

 

Посилені карантинні обмеження будуть запроваджені в Україні з 8 до 24 січня включно 2021 року. Кабінет міністрів України під час позачергового засідання 9 грудня ухвалив постанову «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19».

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-posilenij-karantin-z-8-do-24-sichnya


9.12.2020 | .

16 днів проти насильства 

 

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Насильство – це одна з найбільш поширених у світі форм порушення прав людини. Проблема насильства надзвичайно важлива і повинна перебувати під особливим захистом держави. Насильство й жорстокість у суспільстві не лише руйнують гармонію і злагоду в ньому, а й виступають однією з передумов злочинності.

Насилля не має географічних, соціальних та релігійних кордонів. У цього злочину не може бути ніяких виправдань, про нього неможна мовчати.

З метою чіткого усвідомлення того, що насилля – це сміття, яке потрібно виносити з дому, 7 грудня  2020 року в  Тлумацькому РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській  за участю представників Тлумацького РЦСССДМ та Тлумацького бюро правової допомоги,   для осіб що перебувають на обліку сектору пробації було проведено захід "Насильство -  види, форми, наслідки". Головний меседж тренінга: попередження насильства, профілактика та запобігання жорстокому поводженню у родині та соціумі.

Присутніх ознайомили з поняттям насилля, видами його проявів (економічне, фізичне, сексуальне, емоційне), повідомили про служби, заклади та установи, до яких слід звертатися у разі скоєння насилля, розповіли  про те, як потрібно просити про допомогу та про відповідальність у разі вчинення насильcтва відносно інших осіб. Особливу увагу звернули на наслідки насильства у сім’ї.

На завершення заходу присутні переглянули  документальний фільм фінського режисера Джона Вебстера «Віч-на-віч», який продемонстрований в рамках міжнародного фестивалю документального кіно про права людини

DOCUDAYS UA.

Стрічка розповідає про історії людей, які втратили своїх близьких. Аби відкрити душевну рану і розпочати процес примирення, вони беруть участь у «діалозі відтворення» — переговорному процесі, під час якого близькі жертви опиняються віч-на-віч із її убивцями.


9.12.2020 | .

Учасникам АТО/ООС та їхнім сім’ям буде надано кошти для поліпшення житлових умов

 

Про це йшлося на нараді в облдержадміністрації під головуванням заступника голови ОДА Світлани Онищук.

 

http://www.if.gov.ua/news/uchasnikam-ato-oos-ta-yihnim-sim-yam-bude-nadano-koshti-dlya-polipshennya-zhitlovih-umov.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області