21 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
28.10.2020 | .

В.Стус живе серед нас своїми творами

 

В. Стус живе серед нас своїми творами, свою безприкладною стійкістю, непохитністю Людини, яка протистояла тоталітарному режиму і встояла, щоб ми могли лишатися людьми. В.Стус живе серед нас своїми творами, своєю безприкладною стійкістю, непохитністю людини, яка протистояла тоталітарному режиму і встояла, щоб ми могли лишатися людьми.

          У книзі «Справа Василя Стуса» упорядкованій головним редактором «Історичної правди» Вахтангом Кіпіані, зібрано найважливіші документи і публікації про судилище  над поетом у 1980році, останні роки життя політв’язня в таборі і таємницю смерті в часи горбачовської перебудови. Інтерес до видання підсилюється фактом – книга перебуває на лаві підсудних.

Читачі та бібліотекарі бібліотек-філій с.Яківка, с.Нижнів, с.Ісаків, с.Петрів Тлумацької ЦБС підтримують книгу Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса", організовуючи флешмоби, літературні та стусівські читання «Василь Стус:  талант і доля», «Василь Стус – людина, поет, громадянин», «Слово Стуса – борця почув світ, почула Україна».


28.10.2020 | .

Для шкіл області закуплять засоби захисту

 

У рамках боротьби з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) Уряд здійснює ряд протиепідемічних заходів для ефективного функціонування закладів та установ освіти. Зокрема, затверджено постанову Кабінету міністрів України від 21 жовтня 2020 року №984 «Про виділення у 2020 році коштів на забезпечення дезінфікуючими засобами захисту учасників освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти».

 

http://www.if.gov.ua/news/dlya-shkil-oblasti-zakuplyat-zasobi-zahistu


27.10.2020 | .

Віталій Федорів: Пріоритетним завданням для області залишається забезпечення подачі кисню до ліжок хворих на коронавірус

 

На Прикарпатті щоденно зростає кількість хворих на коронавірус. Упродовж минулої доби недугу виявлено у 325 жителів області, зокрема, й у 12 дітей шкільного віку. Найбільше інфікованих в Івано-Франківську, Коломийському, Тисменицькому та Тлумацькому районах.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-prioritetnim-zavdannyam-dlya-oblasti-zalishayetsya-zabezpechennya-podachi-kisnyu-do-lizhok-hvorih-na-koronavirus


27.10.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг

27.10.2020 року під головуванням начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації М.Соловій  проведено тринадцяте  засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.На засіданні розглянуто: - 47  звернень  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;   -    3 звернення  на  призначення пільг . В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті таприйняті відповідні рішення.


27.10.2020 | .

Захист посівів озимих зернових в осінній період

    Кліматичні умови цьогорічної осені надзвичайно сприятливі для росту і розвитку шкідливих організмів, особливо бур’янів, в посівах сільськогосподарських культур, які завдають значної шкоди посівам, що може привести до значного недобору врожаю озимих зернових культур. Захист сільськогосподарських культур від шкідливих організмів – одне з найважливіших завдань, яке має на меті збереження та отримання максимальної продуктивності упродовж періоду вегетації та високого врожаю культури. Серед основних заходів захисту пшениці озимої чільне місце займають обмеження чисельності бур’янів, які можуть бути причиною суттєвих Втрат урожаю.

    Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/109303.htm


27.10.2020 | .

Міністерство цифрової трансформації України запустило портал з інформацією про всі державні послуги

 

Гід з державних послуг — це інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

 

http://www.if.gov.ua/news/ministerstvo-cifrovoyi-transformaciyi-ukrayini-zapustilo-portal-z-informaciyeyu-pro-vsi-derzhavni-poslugi


26.10.2020 | .

Структурні підрозділи ОДА і влада на місцях мають подбати про соціальний захист прикарпатців

 

Сьогодні під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА, обласних управлінь та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/strukturni-pidrozdili-oda-i-vlada-na-miscyah-mayut-podbati-pro-socialnij-zahist-prikarpatciv


26.10.2020 | .

Про обіг монет – роз’яснення Національного банку

 

У жовтні до Національного банку часто зверталися громадяни з такого питання: «Чи залишається в обігу золотиста одногривнева монета?».

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-obig-monet-roz-yasnennya-nacionalnogo-banku


23.10.2020 | .

Комісія ТЕБ та НС оновила рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 та прийняла рішення щодо обмежень в регіонах з «червоним» рівнем

 

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів взяв участь у роботі Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час засідання були оновлені рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/komisiya-teb-ta-ns-onovila-rivni-epidemichnoyi-nebezpeki-poshirennya-covid-19-ta-prijnyala-rishennya-shodo-obmezhen-v-regionah-z-chervonim-rivnem


23.10.2020 | .

Скільки хворих із COVID-19 перебувають в лікарнях Прикарпаття

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, станом на 23 жовтня в Івано-Франківській області зареєстровано 17705 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 258 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/skilki-hvorih-iz-covid-19-perebuvayut-v-likarnyah-prikarpattya-1.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області