29 Вересень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
9.12.2020 | .

У лікарнях області перебувають 1042 пацієнти з COVID-19

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на сьогодні, 9 грудня, в області зареєстровано 39730 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 189 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 15491 пацієнт, померли - 706.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-likarnyah-oblasti-perebuvayut-1042-paciyenti-z-covid-19


9.12.2020 | .

Про зміни назв органів місцевого самоврядування у зв’язку зі зміною адмінтерустрою

 

Згідно з пп. 20 п. 6-1 розділу «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», викладеному у редакції Закону від 17.11.2020 № № 1009-IX.

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-zmini-nazv-organiv-miscevogo-samovryaduvannya-u-zv-yazku-zi-zminoyu-adminterustroyu

 


8.12.2020 | .

ЄС надасть Україні 25 млн євро фінансової підтримки на розвиток цифрової трансформації

 

Перший фінансовий внесок, який Україна отримає у рамках проєкту EU4DigitalUA, складе 9,6 млн євро. Фінансування буде спрямоване на підвищення функціональності урядової цифрової інфраструктури, а також розбудову надійної системи електронних послуг.

 

http://www.if.gov.ua/news/yes-nadast-ukrayini-25-mln-yevro-finansovoyi-pidtrimki-na-rozvitok-cifrovoyi-transformaciyi


8.12.2020 | .

Михайло Андрусяк – майстер слова

Михайло Андрусяк - письменник, який досліджує історію національно-визвольних змагань українського народу 1940-50 рр., життя провідників ОУН і командирів УПА,  героїв України.  За видання документально-художньої трилогії «Брати грому», «Брати вогню» та «Брати просторів»  М. Андрусяк став лауреатом Шевченківської премії у 2010 році.

У бібліотеках району діють тематичні ювілейні виставки, викладки літератури присвячені знаному літератору Шевченківської премії,  поету, перекладачеві та видавцеві М.Андрусяку, який відзначає своє 65-річчя від дня народження. «М.Андрусяк: літописець боротьби за волю України»,  «Грані таланту  М.Андрусяка»,  «Письменник і видавець – М.Андрусяк» та ін. 

На книжкових виставках, тематичних викладках представлено документальні повісті та оповідання, романи – всі видання.  Також до уваги користувачів дано матеріали про його  письменницьку творчість.      З метою популяризації творчого доробку письменника, з нагоди ювілею, у бібліотеках пройшли творчі заходи: презентації книжкових виставок,  літературні  години, мандрівки   (сел.Обертин, с.Петрів, с.Нижнів, с.Грушка, с.Олещино),  де працівники книгозбірень знайомили присутніх із життєвим та творчим шляхом письменника із народу і  народного письменника. Його голос  це голос українця, голос життя, а значить, дарований Богом.  Його художнє мислення відзначається тонким ліризмом, увагою до внутрішнього світу героя та прагненням до масштабного відтворення героїчних подій історії.  На заходах школярі читали  поезію М. Боєслава, Є.Маланюка, Д.Павличка, Б.Лепкого, виконували повстанські пісні.       

       М.Андрусяк – знакова постать в українській літературі. Його твори правдиві, адже основані на фактах, корисні, адже описують сторінки нашої історії, вічні, адже наповнені любов’ю до України.


8.12.2020 | ,

Надходження податків до місцевих скарбниць зросли на 268,5 мільйонів гривень

 

За підсумками 11 місяців цього року місцеві скарбниці Прикарпаття поповнені на 268,5 млн грн більше, ніж минулоріч. Цього року надійшло до місцевих бюджетів 5656,3 млн гривень податків і зборів. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/nadhodzhennya-podatkiv-do-miscevih-skarbnic-zrosli-na-268-5-miljoniv-griven


8.12.2020 | .

Удосконалено Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України»

 

4 грудня 2020 року набрав чинності Закон України – Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/udoskonaleno-zakon-ukrayini-pro-derzhavnu-pidtrimku-silskogo-gospodarstva-ukrayini


7.12.2020 | .

Освітня галузь Прикарпаття цьогоріч отримала понад 189 мільйонів гривень на розвиток

 

Галузь освіти у 2020 році отримала достатню і вагому підтримку у вигляді субвенцій з державного бюджету, а також як співфінансування за рахунок місцевих бюджетів. Про це сьогодні йшлося під час онлайн-наради під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Василя Івасика.

 

http://www.if.gov.ua/news/osvitnya-galuz-prikarpattya-cogorich-otrimala-ponad-189-miljoniv-griven-na-rozvitok


7.12.2020 | .

На 379 об’єктах завершені роботи із ліквідації наслідків червневої стихії

 

Із виділених області з резервного фонду державного бюджету 400 млн грн для здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні цього року освоєно 305 мільйонів 270 тисяч гривень, що становить 76,3%.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-379-ob-yektah-zaversheni-roboti-iz-likvidaciyi-naslidkiv-chervnevoyi-stihiyi


7.12.2020 | .

Що таке безоплатна правова допомога?

 

Безоплатна первинна правова допомога, суб’єктами права на яку є усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, включає такі види правових послуг:
– надання правової інформації;
– надання консультацій і роз'яснень з правових питань;
– складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру);
– надання консультацій, роз’яснень та підготовка проектів договорів користування земельними ділянками (оренда, суборенда, земельний сервітут, емфітевзис, суперфіцій) для сільського населення – власників земельних ділянок;
– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.


Безоплатна вторинна правова допомога
 – вид державної гарантії, що полягає у створенні рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, і включає такі види правових послуг, як:– надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації.

·                  захист;

·                  здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;

·                  складення документів процесуального характеру.

 

Як і де отримати безоплатну правову допомогу?

Отримати правову допомогу можна особисто, звернувшись до найближчого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги або до громадських правозахисних організацій. Знайти найближчий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, бюро правової допомоги та офіс громадської правозахисної організації можна тут: Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги.

Також детальну інформацію щодо отримання безоплатної правової допомоги можна дізнатися, зателефонувавши за номером «гарячої лінії» системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів). За згаданою «гарячою лінією» можна отримати консультацію з правових питань, дізнатися інформацію щодо актуальних адрес центрів та з’ясувати інші питання функціонування системи надання безоплатної правової допомоги.


7.12.2020 | .

Василь Івасик: Попри позитивну динаміку зменшення кількості хворих на коронавірус, все ж необхідно дотримуватися протиепідемічних заходів

 

На цьому сьогодні під час онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації та головами РДА наголосив заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/vasil-ivasik-popri-pozitivnu-dinamiku-zmenshennya-kilkosti-hvorih-na-koronavirus-vse-zh-neobhidno-dotrimuvatisya-protiepidemichnih-zahodiv.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області