17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
3.12.2020 | .

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом 

 

У бібліотеках району експонуються тематичні викладки, виставки-діалоги, виставки-роздуми: «Твій шлях до здоров’я», «СНІД. Чи бути здоровим вирішуєш ти», «СНІД – загроза людству!  Зупинимо його!» (с.Грушка, с.Гостів, с.Нижнів, с.Підвербці, с.Хотимир, с.Яківка, сел.Обертин та ін.). На виставках представлено науково-пізнавальну та медичну літературу, періодичні видання, буклети–пам’ятки про СНІД.

 «СНІД. Подумай про майбутнє – обери життя!» - під таким гаслом до Всесвітнього дня боротьби з СНІДом у бібліотеках пройшли інформаційно -просвітницькі заходи:  уроки  застереження, інформаційні бесіди, уроки для учнів старших класів…

Бібліотечні працівники проводили інформаційно-виховні бесіди направлені на те, аби діти зрозуміли, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’я, ризик заразитися стає мінімальним. Під  час заходу  всі переглянули літературу та відеоматеріали щоб дізнатися про шляхи передачі та спроби попередження цієї страшної хвороби.

У бібліотеках сіл Хотимир, Жабокруки, Обертин, Кутище, Петрів з невеликими групами читачів проведено відео-час «СНІД – стосується кожного».  Захід супроводжували відеопрезентації та відеоролики, в яких детально розглядалися історія виникнення і поширення захворювання. Прослухали інформацію про методи та діагностику  ВІЛ/СНІДу та шляхи профілактики поширення інфекції.

Кожна людина повинна усвідомлювати всю небезпеку яку несе СНІД  і зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції. Сподіваємось, що такі заходи привернуть увагу молоді та підлітків до проблемного захворювання і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя.

СНІД - ЗАГРОЗА ЛЮДСТВУ!  ЗУПИНИМО ЙОГО!


2.12.2020 | .

До закладів області, де лікуватимуть пацієнтів із COVID-19, віднесли ще одну лікарню

 

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що станом на сьогодні, 2 грудня, в області зареєстровано 37546 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 529 за минулу добу. Всього за час пандемії одужали 14028 пацієнти, померли – 654.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/do-zakladiv-oblasti-de-likuvatimut-paciyentiv-iz-covid-19-vidnesli-she-odnu-likarnyu


2.12.2020 | .

Служба зайнятості для людей з інвалідністю

 

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Це ще один привід нагадати про необхідність забезпечення рівних трудових можливостей для всіх громадян України, адже сприяння працевлаштуванню людей з інвалідністю є одним з головних напрямів діяльності служби зайнятості.

 

http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-zajnyatosti-dlya-lyudej-z-invalidnistyu


2.12.2020 | .

Батьки новонароджених дітей мають отримати вчасно і без жодної затримки одноразову допомогу «пакунок малюка» або відповідні виплати

 

Одноразованатуральна допомога «пакунок малюка» є цільовою допомогою родинам новонароджених дітей. Тому вони їх мають отримати вчасно і без жодної затримки.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/batki-novonarodzhenih-ditej-mayut-otrimati-vchasno-i-bez-zhodnoyi-zatrimki-odnorazovu-dopomogu-pakunok-malyuka-abo-vidpovidni-viplati


1.12.2020 | .

Питання роботи соціальної сфери області обговорили на нараді в ОДА

 

Сьогодні під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулася робоча нарада із керівниками профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/pitannya-roboti-socialnoyi-sferi-oblasti-obgovorili-na-naradi-v-oda


1.12.2020 | .

Географічне зазначення «гуцульська бриндзя» отримає правову охорону вЄС

 

Відбулося чергове засідання підкомітету Україна-ЄС з питань географічних зазначень. У складі української сторони взяли участь представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства.

 

http://www.if.gov.ua/news/geografichne-zaznachennya-guculska-brindzya-otrimaye-pravovu-ohoronu-v-yes


1.12.2020 | .

Всеукраїнські учнівські олімпіади не проводитимуться під час карантину

 

Через загострення епідеміологічної ситуації в країні та ріст показників захворюваності на коронавірус ухвалено рішення не проводити Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів, турніри, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності під час надзвичайних обставин (надзвичайні ситуації природного та техногенного походження, карантин, запровадження протиепідемічних заходів та інші обставини, які об’єктивно унеможливлюють їх проведення).

 

http://www.if.gov.ua/news/vseukrayinski-uchnivski-olimpiadi-ne-provoditimutsya-pid-chas-karantinu


1.12.2020 | .

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 1 грудняпід керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Гаєвського відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДАкерівниками структурних підрозділів райдержадміністраціїустанов і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: поширення COVID - 19 на території району, виплати заробітньої плати працівникам освітніх установ району, зайнятості населення, перерахунку пенсій, соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, та інші.

Детальніше:


1.12.2020 | .

Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області за минулий тиждень (з 23 до 29 листопада) перевірили 2558 об’єктів, виявили 188 порушень (7%). Складено 118 протоколів, 139 приписів, 25 листів направлено в органи місцевого самоврядування, 32 листи – до Національної поліції.

 

http://www.if.gov.ua/news/informaciya-derzhprodspozhivsluzhbi-ivano-frankivshini-z-pitan-protidiyi-koronavirusu


30.11.2020 | .

У профільному департаменті ОДА розглянуто питання наповнення місцевих бюджетів та роботу фінустанов в умовах завершення децентралізації

 

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич провела нараду з керівниками фінансових служб райдержадміністрацій та міст обласного значення.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-profilnomu-departamenti-oda-rozglyanuto-pitannya-napovnennya-miscevih-byudzhetiv-ta-robotu-finustanov-v-umovah-zavershennya-decentralizaciyi.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області