17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25.11.2020 | .

Корисна інформація

 

Відносини, пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110144.htm


25.11.2020 | .

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

 

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму блозі.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-predstaviv-nizku-zahodiv-z-pidtrimki-biznesu-pid-chas-karantinu


24.11.2020 | .

Важливо відновити всі економічні програми підтримки та розпочати нові – Президент на нараді щодо запобігання поширенню COVID-19

 

Майже 28 тисяч пацієнтів нині перебувають на стаціонарному лікуванні від коронавірусної хвороби, і така динаміка зберігається впродовж останніх двох тижнів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського. Глава держави та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак сьогодні продовжили роботу у звичайному режимі, перебуваючи в Офісі.

 

http://www.if.gov.ua/news/vazhlivo-vidnoviti-vsi-ekonomichni-programi-pidtrimki-ta-rozpochati-novi-prezident-na-naradi-shodo-zapobigannya-poshirennyu-covid-19


24.11.2020 | .

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини забезпечує перевірку закладів області щодо дотримання карантинних обмежень

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області за минулий тиждень (з 16 до 22 листопада) перевірили 2671 об’єкт; виявили 185 порушень (14%), склали 135 протоколів, 122 приписи, 32 листи направили в органи місцевого самоврядування, 12 інформацій – до Національної поліції.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-ivano-frankivshini-zabezpechuye-perevirku-zakladiv-oblasti-shodo-dotrimannya-karantinnih-obmezhen


23.11.2020 | .

 

Відбулась нарада щодо реорганізації терцентру

 

 

На Тлумаччині триває процес децентралізації влади, який торкається багатьох сфер життєдіяльності мешканців району. Однією з найбільш охоплюючих є сфера соціального захисту населення, вагомою її частиною є система надання соціальних послуг, розвиток якої належить до власних повноважень рад об’єднаних територіальних громад. Сьогодні одним з найпотужніших суб’єктів системи надання соціальних послуг є територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У зв’язку з цим, у понеділок, 23 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Мигаль провів робочу зустріч із головами Тлумацької міської ради Ігорем Петруком, Олешанської сільської ради Богданом Двояком та директором терцентру Петром Сулимою.

Під час зутрічі йшлося про подальшу реорганізацію терцентру, працевлаштування працівників, а також створення на базі Олешанської сільської громади нової юридичної особи відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у селі Петрів.

Окрім цього присутні обговорили інші робочі питання.


23.11.2020 | ЦБС інформує

Майдан: сторінка живої історії

Україна – країна нескорених!

 

У листопаді  Україна відзначає дві дати: річницю Революції Гідності, роковини Голодомору. Одна – горда і ще дуже болюча, друга – трагічна і сумна.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110079.htm


23.11.2020 | .

Хід проведення ремонтно-будівельних робіт на дорогах Прикарпаття обговорено на нараді в ОДА

 

Будівельно-ремонтний сезон на дорогах державного значення Прикарпаття підходить до завершення. На сьогодні обсяги виконаних робіт складають 86%. Загальна кількість освоєних коштів – 1 400,1 млн грн.

 

http://www.if.gov.ua/news/hid-provedennya-remontno-budivelnih-robit-na-dorogah-prikarpattya-obgovoreno-na-naradi-v-oda


23.11.2020 | .

До бюджету Прикарпаття надійшло 1,3 мільйони гривень збору за місця для паркування транспортних засобів

 

Упродовж десяти місяців цього року до бюджету Івано-Франківщини надійшло 1,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів, в тому числі від юридичних осіб – 975,5 тис. грн та фізичних осіб – 349,4 тис. гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-byudzhetu-prikarpattya-nadijshlo-1-3-miljoni-griven-zboru-za-miscya-dlya-parkuvannya-transportnih-zasobiv


20.11.2020 | .

Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pidpisav-zakon-pro-administrativnu-vidpovidalnist-za-perebuvannya-u-gromadskih-zakladah-i-transporti-bez-zasobiv-zahistu


20.11.2020 | Вітання

Шановні жителі Тлумаччини! 

 

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято встановлено на честь початку доленосних для нашої держави подій - Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України.

Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області