17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
17.11.2020 | .

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 17 листопадапід керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДАкерівниками структурних підрозділів райдержадміністраціїустанов і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: підвозу учнів  до навчальних закладів, дотримання температурного режиму в освітніх закладах району, соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, виплати заборгованості працівникам бюджетних установ та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


17.11.2020 | .

Ризики нелегальної трудової міграції 

 

З  метою підвищення обізнаності населення, щодо питання торгівлі людьми та безпечної міграції,  16 листопада 2020 року,  фахівцем  з профорієнтації  Тлумацької   районної   філії  Івано-Франківського  обласного  центру зайнятості  Мар’яною Олійник  проведено вебінар на тему: "Ризики нелегальної трудової міграції". Захід проведено в рамках реалізації проекту " Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Івано-Франківської області щодо безпечної міграції та працевлаштування".   В даному заході взяли участь заступник директора Тлумацької районної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятості – Вікторія Пилипів, завідувач відділу Консультативного центру з надання допомоги Карітас Івано-Франківськ -Людмила Ковальчук.

 Розпочала роботу заходу  Вікторія Пилипів, привітавши учасників семінару. Надалі, Мар’яна Олійник  акцентувала увагу на питаннях трудової міграції та її видах, наголосила на важливість  інформованості безробітних про всі небезпеки, які можуть виникнути в процесі   підготовки  до виїзду та працевлаштування за кордоном та навчитись свідомо обирати легальне працевлаштування як в Україні, так і за кордоном. Учасників ознайомлено з Національною гарячою лінією з протидії торгівля людьми  та консультування мігрантів. Кожен присутній заходу пройшов Онлайн квест з безпечного працевлаштування  за посиланням :  https://quest.stoptrafficking.org/ та отримав Сертифікат.

На завершення вебінару Людмила Ковальчук розповіла про найвідоміші шахрайські схеми, які застосовуються злочинними посередниками  та на що потрібно звертати Безсумнівно безробітні зробили необхідні висновки, які можливо, в подальшому зможуть врятувати їх від потенційних небезпек, пов’язаних з нелегальним працевлаштуванням.


17.11.2020 | .

Контроль Держпродспоживслужбою за дотриманням карантину вихідного дня на Прикарпатті

 

Минулими вихідними спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області моніторили дотримання карантину вихідного дня на території краю. Для проведення моніторингу було створено 48 робочих груп із залученням працівників Національної поліції та органів місцевого самоврядування.

 

http://www.if.gov.ua/news/kontrol-derzhprodspozhivsluzhboyu-za-dotrimannyam-karantinu-vihidnogo-dnya-na-prikarpatti


17.11.2020 | .

Євгеній Фербей: Незважаючи на пандемію коронавірусу, в Україні споруджуються школи, дитсадки та спортивні комплекси

 

Сьогодні свято у громади села Гринівці Тлумацької ОТГ. Тут на території філії Тлумацького ліцею, у якій навчається 75 учнів, відкрили дошкільне відділення. У 2020 році цей об’єкт був відібраний обласною комісією і включений в програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/yevgenij-ferbej-nezvazhayuchi-na-pandemiyu-koronavirusu-v-ukrayini-sporudzhuyutsya-shkoli-ditsadki-ta-sportivni-kompleksi


16.11.2020 | .

Треба поновити та вдосконалити програми допомоги людям на час карантину – Президент на селекторній нараді з питань запобігання поширенню COVID-19

 

Карантин вихідного дня зменшив пересування та контакти між українцями. Зокрема, активність громадян у великих містах з населенням понад 100 тис. у суботу знизилася на 18,5%, а в неділю – на 27%. Ці дані повідомив секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

 

http://www.if.gov.ua/news/treba-ponoviti-ta-vdoskonaliti-programi-dopomogi-lyudyam-na-chas-karantinu-prezident-na-selektornij-naradi-z-pitan-zapobigannya-poshirennyu-covid-19


16.11.2020 | Вітання

 

Шановні працівники сільського господарства Тлумацького району!

Щиро вітаю Вас з професійним святом - Днем працівника  сільського господарства.

Усі найтепліші і найщиріші слова подяки ми адресуємо Вам, дорогі аграрії! Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей.  Завдяки вашим знанням і мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста нива, розвивається сільське господарство, яке давно стало важливою складовою всієї економіки України.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Нехай рясно колосяться щедрими врожаями ниви, нехай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної країни та піднесення добробуту всього українського народу.

Низький уклін Вам, сільські трударі, велика шана за невтомну працю, щедрість душі, теплоту сердець!

 

  

З повагою голова Тлумацької

райдержадміністрації   Сергій Гаєвський


13.11.2020 | .

Уряд ухвалив зміни до правил карантину: що змінюється для закладів освіти

 

Відтепер на всій території України заборонено відвідувати заклади освіти группам більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-uhvaliv-zmini-do-pravil-karantinu-sho-zminyuyetsya-dlya-zakladiv-osviti


13.11.2020 | .

Індекс споживчих цін у жовтні 2020 року

 

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку в жовтні 2020р. порівняно із вереснем 2020р. в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 1,0%, в області – 1,3%, з початку року – 2,7% та 4,0% відповідно.

У жовтні 2020р. приріст споживчих цін на 1,8–0,6% зафіксовано в усіх регіонах України.

На споживчому ринку області в жовтні п.р. у порівнянні з вереснем п.р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%. Найбільше (на 21,5% та 20,2%) подорожчали цукор та яйця. На 6,6–1,5% зросли ціни на соняшникову олію, маргарин, м’ясо птиці, продукти переробки зернових, хліб, сир і м’який сир (творог), масло. Водночас на 6,1% подешевшали фрукти, на 2,9–0,3% – овочі, свинина, молоко, риба та продукти з риби.


13.11.2020 | .

Максим Степанов пояснив, де необхідно носити захисні маски

 

Захисні маски не потрібно носити на вулиці, а механізм накладання штрафів за відсутність маски у громадському місці зараз схожий на механізм, який застосовується у разі порушення правил дорожнього руху: штраф мають виписувати відразу на місці. Про це в ефірі телевізійної програми «Ранок з Україною» розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-poyasniv-de-neobhidno-nositi-zahisni-maski


13.11.2020 | .

Лісові господарства Прикарпаття сплатили понад 200 мільйонів податків

 

Зважаючи на природні особливості Прикарпаття, розвиток регіону напряму пов’язаний з лісовою галуззю. Державні лісові господарства Франківщини сплачують чималі суми податків до держбюджету та бюджетів громад, на території яких працюють.

 

http://www.if.gov.ua/news/lisovi-gospodarstva-prikarpattya-splatili-ponad-200-miljoniv-podatkiv.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області