28 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
20.10.2020 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 20 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення освітніх закладів району засобами дезінфекції, підвозу учнів до навчальних закладів,  соціальних виплат та нарахування житлових субсидій мешканцям району, соціального захисту дітей-сиріт, пенсійного забезпечення, щорічного оцінювання державних службовців та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


20.10.2020 | .

Маємо бути впевнені в достатній кількості ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях – Президент під час селекторної наради

 

571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/mayemo-buti-vpevneni-v-dostatnij-kilkosti-lizhok-zabezpechenih-kisnem-u-likarnyah-prezident-pid-chas-selektornoyi-naradi


20.10.2020 | .

Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу «Волонтерство: від усвідомлення до дії»

 

Приурочений конкурс Міжнародному дню волонтера.

 

http://www.if.gov.ua/news/doluchajtesya-do-vseukrayinskogo-konkursu-volonterstvo-vid-usvidomlennya-do-diyi


19.10.2020 | .

У лікарнях області перебувають 600 пацієнтів із COVID-19

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на 19 жовтня в області зареєстровано 16766 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 186 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/u-likarnyah-oblasti-perebuvayut-600-paciyentiv-iz-covid-19


19.10.2020 | .

Віталій Федорів закликав розпорядників коштів ДФРР активізувати роботу щодо реалізації об’єктів

 

Цьогоріч на Івано-Франківщині за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку реалізуються 32 проекти на загальну суму 286,906 млн.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-zaklikav-rozporyadnikiv-koshtiv-dfrr-aktivizuvati-robotu-shodo-realizaciyi-ob-yektiv


19.10.2020 | .

Віталій Федорів: Питання забезпечення киснем закладів охорони здоров’я є пріоритетним під час боротьби з COVID-19

 

Сьогодні під час щотижневої онлайн-наради, яку провів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації і голови райдержадміністрацій обговорили ситуацію в області щодо поширення та протидії вірусу COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-pitannya-zabezpechennya-kisnem-zakladiv-ohoroni-zdorov-ya-ye-prioritetnim-pid-chas-borotbi-z-covid-19


19.10.2020 | .

Платники Прикарпаття сплатили до бюджету понад 456,5 мільйонів гривень плати за землю

 

З початку 2020 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 456,5 млн грн плати за землю. Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Прикарпаття і становить понад 10 відсотків загальних надходжень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/platniki-prikarpattya-splatili-do-byudzhetu-ponad-456-5-miljoniv-griven-plati-za-zemlyu


16.10.2020 | .

В обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання Регіональної комісії ТЕБ і НС

 

Йшлося про рівні епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CO-V-2. «Червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлюється в Івано-Франківську.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasnij-derzhavnij-administraciyi-vidbulosya-pozachergove-zasidannya-regionalnoyi-komisiyi-teb-i-ns-1


16.10.2020 | .

За минулу добу в області зафіксовано 190 нових випадків коронавірусної інфекції 2019-nCoV

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, на сьогодні в області зареєстровано 15955 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 190 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-zafiksovano-190-novih-vipadkiv-koronavirusnoyi-infekciyi-2019-ncov


16.10.2020 | .

Ми повертаємо землю людям – Президент підписав указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності

 

Під час участі в Національному земельному форумі в межах робочої поїздки на Чернігівщину Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 449/2020 «Про деякі заходи щодо прискорення реформ у сфері земельних відносин». Документ передбачає передачу земель сільськогосподарського призначення з державної до комунальної власності.

 

http://www.if.gov.ua/news/mi-povertayemo-zemlyu-lyudyam-prezident-pidpisav-ukaz-shodo-peredachi-silgospzemel-z-derzhavnoyi-do-komunalnoyi-vlasnosti.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області