16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
4.01.2021 | .

Надання базових соціальних послуг – обов’язок кожної територіальної громади

 

Сьогодні заступниця голови обласної державної адміністрації Світлана Онищук провела нараду щодо перспектив функціонування соціальної сфери у 2021 році. Участь у заході взяли керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та підрозділів центральних органів виконавчої влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/nadannya-bazovih-socialnih-poslug-obov-yazok-kozhnoyi-teritorialnoyi-gromadi


4.01.2021 | .

Уряд оновив структуру місцевих державних адміністрацій

 

Відтепер обласні та районні державні адміністрації можуть формувати свої підрозділи за новою структурою. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів України за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України. Прийнята постанова необхідна для реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-onoviv-strukturu-miscevih-derzhavnih-administracij


4.01.2021 | .

На території України виявлені чергові спалахи грипу птиці

 

Відповідно до оперативной інформації головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на території с. Трихати (29, 47°53\'10.6\"N 31°07\'04.2\"E) Миколаївського району Миколаївської області та ПП АП «Благодатненський птахопром» с. Іванівка, Арбузинського району (29, 47°53\'10.6\"N 31°07\'04.2\"E) Миколаївської області зареєстровані випадки пташиного грипу.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-teritoriyi-ukrayini-viyavleni-chergovi-spalahi-gripu-ptici


4.01.2021 | .

Андрій Бойчук: «Степан Бандера опікувався ідеєю держави, бо тільки українська держава може захистити своїх громадян»

 

Традиційнo 1 січня у селі Старий Угринів Калуського району, на території історико-меморіального музею Бандери, відбулися урочистості з нагоди відзначення 112-ої річниці від дня народження Прoвідника OУН Степана Бандери. Також урочистості пройшли в місті Івано-Франківську.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-stepan-bandera-opikuvavsya-ideyeyu-derzhavi-bo-tilki-ukrayinska-derzhava-mozhe-zahistiti-svoyih-gromadyan


30.12.2020 | .

Україна працює над отриманням вакцин проти COVID-19 – Володимир Зеленський

Під час поїздки до Івано-Франківської області Президент України Володимир Зеленський наголосив, що держава працює над отриманням вакцин проти COVID-19. Він нагадав, що Україна вже має домовленість про безкоштовні 8 млн доз вакцини в межах програми COVAX, однак влада намагається збільшити цю кількість.

 

https://www.president.gov.ua/news/ukrayina-pracyuye-nad-otrimannyam-vakcin-proti-covid-19-volo-65893


30.12.2020 | .

Володимир Зеленський представив нового голову Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука та наголосив на важливості командної роботи

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки до Івано-Франківської області зустрівся з адміністративно-господарським активом регіону. Глава держави подякував за роботу попередньому голові ОДА та представив його наступника Андрія Бойчука, висловивши сподівання на успішну командну роботу в регіоні. «Я вас вітаю і бажаю вам успіхів. Бажаю, щоб вам вдалося показати результати людям», – сказав Президент.

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук зазначив, що ця посада є для нього великою відповідальністю.

 

https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-predstaviv-novogo-golovu-ivano-frankivsk-65889


30.12.2020 | .

Безоплатна передача земельних ділянок громадянам

 

Кожен громадянини України може отримати безкоштовно землю для різних потреб.

 Статтею 121 Земельного Кодексу передбачено, що громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/111330.htm


30.12.2020 | .

Статистика в смартфоні – нова можливість доступу до офіційної статистичної інформації

 

Зметою подальшого вдосконалення зручності доступу користувачів до офіційної державної статистичної інформації Держстат розробив мобільний додаток "Статистика в смартфоні".

 

http://www.if.gov.ua/news/statistika-v-smartfoni-nova-mozhlivist-dostupu-do-oficijnoyi-statistichnoyi-informaciyi


30.12.2020 | .

Вперше за роки незалежності держава замовляє у «Антонова» три нові українські літаки Ан-178, які отримає армія – Володимир Зеленський

 

За участю Президента України Володимира Зеленського відбулося підписання Меморандуму між Міністерством оборони та Державним підприємством «Антонов» про співпрацю щодо будівництва літаків для потреб Збройних сил України.

 

http://www.if.gov.ua/news/vpershe-za-roki-nezalezhnosti-derzhava-zamovlyaye-u-antonova-tri-novi-ukrayinski-litaki-an-178-yaki-otrimaye-armiya-volodimir-zelenskij


30.12.2020 | .

Прикарпатським власникам бджолосімей бюджетну дотацію виплачено

 

У департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомили, що 24 грудня цього року1296 власників бджолосімей отримали з державного бюджету 12.8 млн. грн. За наявні бджолосім'ї.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatskim-vlasnikam-bdzholosimej-byudzhetnu-dotaciyu-viplacheno.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області