2 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
26.11.2020 | .

Прем’єр-міністр: Уряд вже розробив програми підтримки людей і бізнесу

 

Уряд за ініціативи Президента України Володимира Зеленського вже розробив програми підтримки людей і бізнесу та готовий до роботи з Парламентом, щоб вони запрацювали повною мірою. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 25 листопада.

 

http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-uryad-vzhe-rozrobiv-programi-pidtrimki-lyudej-i-biznesu


26.11.2020 | .

Максим Степанов: Кожен українець через контакт-центр МОЗ зможе викликати мобільну бригаду

 

Всеукраїнський контакт-центр Міністерства охорони здоров’я України із протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 вдосконалюється новими послугами. Зокрема, завтра у тестовому режимі буде додана функція залишення запиту на виїзд мобільної бригади. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

 

http://www.if.gov.ua/news/maksim-stepanov-kozhen-ukrayinec-cherez-kontakt-centr-moz-zmozhe-viklikati-mobilnu-brigadu


25.11.2020 | .

Новоутворені ОТГ області зможуть долучитися до участі у конкурсному відборі проектів, які фінансуватимуться за кошти ДФРР

 

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних программ та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/novoutvoreni-otg-oblasti-zmozhut-doluchitisya-do-uchasti-u-konkursnomu-vidbori-proektiv-yaki-finansuvatimutsya-za-koshti-dfrr


25.11.2020 | .

На Прикарпатті стартував сезон полювання на зайця-русака

 

22 листопада у мисливських угіддях Івано-Франківщини розпочався сезон полювання на хутрового звіра.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-startuvav-sezon-polyuvannya-na-zajcya-rusaka


25.11.2020 | .

Під час онлайн-наради в ОДА обговорено питання роботи медзакладів, в яких лікують хворих на COVID-19

 

24 листопада в обласній державній адміністрації відбулася селекторна нарада першої заступниці міністра охорони здоров’я Ірини Садов’як, т.в.о голови обласної державної адміністрації Марії Савки, директора департаменту охорони здоров’я ОДА Ігоря Дмитренка та інших представників ДОЗ ОДА.

 

http://www.if.gov.ua/news/pid-chas-onlajn-naradi-v-oda-obgovoreno-pitannya-roboti-medzakladiv-v-yakih-likuyut-hvorih-na-covid-19


25.11.2020 | .

Корисна інформація

 

Відносини, пов’язані з орендою землі, регулюються Земельним кодексом України, Цивільним кодексом України, Законом України «Про оренду землі», законами України, іншими нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до них, а також договором оренди землі.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110144.htm


25.11.2020 | .

Президент представив низку заходів з підтримки бізнесу під час карантину

 

До Верховної Ради найближчим часом буде подано законопроекти щодо заходів для економічної підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму блозі.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-predstaviv-nizku-zahodiv-z-pidtrimki-biznesu-pid-chas-karantinu


24.11.2020 | .

Важливо відновити всі економічні програми підтримки та розпочати нові – Президент на нараді щодо запобігання поширенню COVID-19

 

Майже 28 тисяч пацієнтів нині перебувають на стаціонарному лікуванні від коронавірусної хвороби, і така динаміка зберігається впродовж останніх двох тижнів. Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на традиційній селекторній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусної хвороби, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського. Глава держави та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак сьогодні продовжили роботу у звичайному режимі, перебуваючи в Офісі.

 

http://www.if.gov.ua/news/vazhlivo-vidnoviti-vsi-ekonomichni-programi-pidtrimki-ta-rozpochati-novi-prezident-na-naradi-shodo-zapobigannya-poshirennyu-covid-19


24.11.2020 | .

Держпродспоживслужба Івано-Франківщини забезпечує перевірку закладів області щодо дотримання карантинних обмежень

 

Спеціалісти головного управління Держпродспоживслужби в області за минулий тиждень (з 16 до 22 листопада) перевірили 2671 об’єкт; виявили 185 порушень (14%), склали 135 протоколів, 122 приписи, 32 листи направили в органи місцевого самоврядування, 12 інформацій – до Національної поліції.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-ivano-frankivshini-zabezpechuye-perevirku-zakladiv-oblasti-shodo-dotrimannya-karantinnih-obmezhen


23.11.2020 | .

 

Відбулась нарада щодо реорганізації терцентру

 

 

На Тлумаччині триває процес децентралізації влади, який торкається багатьох сфер життєдіяльності мешканців району. Однією з найбільш охоплюючих є сфера соціального захисту населення, вагомою її частиною є система надання соціальних послуг, розвиток якої належить до власних повноважень рад об’єднаних територіальних громад. Сьогодні одним з найпотужніших суб’єктів системи надання соціальних послуг є територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У зв’язку з цим, у понеділок, 23 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Мигаль провів робочу зустріч із головами Тлумацької міської ради Ігорем Петруком, Олешанської сільської ради Богданом Двояком та директором терцентру Петром Сулимою.

Під час зутрічі йшлося про подальшу реорганізацію терцентру, працевлаштування працівників, а також створення на базі Олешанської сільської громади нової юридичної особи відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у селі Петрів.

Окрім цього присутні обговорили інші робочі питання..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області