18 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
11.09.2020 | .

Віталій Федорів: Якісне відновлення пошкоджених червневою стихією об’єктів убезпечить нас від майбутніх стихійних лих

 

Понад 124 мільйони гривень із 480 виділених Урядом на ліквідацію наслідків повені, яка у червні зруйнувала десятки кілометрів доріг, берегоукріплень, дамб, житлових та господарських будівель, вже спрямовано на відновлення пошкоджених об’єктів. Про це, перебуваючи із робочою поїздкою у Рожнятівському районі, розповів голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-yakisne-vidnovlennya-poshkodzhenih-chervnevoyu-stihiyeyu-ob-yektiv-ubezpechit-nas-vid-majbutnih-stihijnih-lih


11.09.2020 | Статистика

Стан ринку послуг області у ІI кварталі 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж IІ кварталу 2020 року працювало 1,1 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 1,8 млрд.грн.

У структурі загального обсягу реалізованих послуг переважну   частку склали обсяги послуг у сфері транспорту, складського господарства, поштової та курєрськоїдіяльності (70,5% загальнообласного обсягу).  Вагомими були також обсяги послуг                       у сфері інформації та телекомунікацій (7,6%), з діяльності адміністративного та допоміжного обсуговування та операцій з нерухомим майном  (по 5,8%).    

Серед міст обласного значення та районів області найбільша частка реалізованих послуг припадала на підприємства міст Івано-Франківська (78,3% загальнообласного обсягу), Калуша (4,3%), Коломиї (2,2%) та Долинського району (5,7%).

Населенню області надано послуг на 243,4 млн.грн, що склало 13,9% від загального обсягу реалізованих послуг. Найбільшим попитом серед населення користувалися послуги інформації та телекомунікацій (23,6%),  послуги з діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування (21,5%), у сфері освіти (15,2%), послуги з охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (14,5%), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (11%).


10.09.2020 | .

Бізнес Прикарпаття сплатив до місцевих бюджетів майже 4 млрд гривень

 

За січень-серпень 2020 року місцеві громади Івано-Франківщини отримали 3 989 млн грн податків, зборів і платежів.

 

http://www.if.gov.ua/news/biznes-prikarpattya-splativ-do-miscevih-byudzhetiv-majzhe-4-mlrd-griven


10.09.2020 | .

Верховна Рада підтримала законопроект щодо надання держгарантій на портфельній основі в обсязі до 5 млрд гривень

 

Верховна Рада підтримала законопроект №3659-д щодо надання держгарантій за портфелем кредитів банків-кредиторів, наданих суб’єктам господарювання мікро, малого та середнього сектору економіки, у тому числі, які зазнали значних фінансових втрат внаслідок запровадження карантинних обмежень та подолання їх наслідків, викликаних респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

http://www.if.gov.ua/news/verhovna-rada-pidtrimala-zakonoproekt-shodo-nadannya-derzhgarantij-na-portfelnij-osnovi-v-obsyazi-do-5-mlrd-griven


10.09.2020 | .

Закликаємо краян: не паліть суху траву!

 

Восени, після закінчення сільськогосподарських робіт багато жителів Прикарпаття пораються на городі, наводячи порядок на своїй земельній ділянці. І обирають найпростішій спосіб – спалювання сміття і сухої трави, не задумуючись, яку шкоду наносять собі, своєму здоров’ю, здоров’ю оточуючих та навколишньому природному середовищу.

Під час спалювання сміття та сухої рослинності у повітря разом з димом потрапляє велика кількість токсичних шкідливих речовин. Однією із найтоксичніших синтетичних сполук, які виділяються в повітря, є діоксин. Діоксини – це речовини, що належать до І класу токсичності. Також, при розкладанні несортованого сміття в атмосферу виділяються небезпечні речовини такі, як важкі метали – окиси азоту, оксид сірки, оксид вуглецю, угарний газ, бензоперон та інші небезпечні речовини. Ці речовини згубно діють на організм людини загострюють або викликають захворювання, переважно серцево-судинної системи і дихальних шляхів та алергічного характеру. спалювання сміття негативно впливає на стан навколишнього середовища і загрожує здоров’ю людей.

З метою знищення трав’яних залишків доцільно проводити їх утилізацію. Одним із методів утилізації може бути компостування – розкладення рослинних залишків без доступу кисню з утворенням компосту (однорідної органічної маси, яку можна використовувати в якості добрив). Найціннішою характеристикою компосту як добрива вважається вміст у ньому великої кількості хімічних елементів, необхідних рослині для життя.

Заборона спалювати листя, суху рослинність та сміття передбачена Законами України «Про охорону атмосферного повітря», «Про відходи», «Державними санітарними нормами та правилами утримання територій населених місць», «Державними санітарними правилами охорони атмосферного повітря населених місць» та іншими нормативно-правовими актами.

За шкоду, завдану довкіллю та здоров’ю людей, порушник може нести як адміністративну, так і кримінальну відповідальність.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області звертається до мешканців міст та сіл Прикарпаття з проханням не спалювати стерню, суху рослинність та сміття на присадибних ділянках та відкритій місцевості.  Не будьмо байдужими до довкілля та до власного здоров'я!


9.09.2020 | Оголошення

 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації інформує

З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .

Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.


9.09.2020 | .

Олександр Кубраков: Івано-Франківська область є однією із лідерів в України за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах

 

Учора із робочою поїздкою на Івано-Франківщині побував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Разом із головою обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим, народними обранцями від Прикарпаття Оленою Вінтоняк, Едуардом Прощуком та Зіновієм Андрійовичем він побував у Калуському та Надвірнянському районах, де оглянув хід проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожнього господарства.

 

http://www.if.gov.ua/news/oleksandr-kubrakov-ivano-frankivska-oblast-ye-odniyeyu-iz-lideriv-v-ukrayini-za-tempami-provedennya-budivelnih-robit-na-avtoshlyahah


9.09.2020 | .

В області зареєстровано 10508 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації станом на 08 вересня в області зареєстровано 10508 випадів захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 160 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-zareyestrovano-10508-vipadki-zahvoryuvan-na-koronavirusnu-infekciyu


8.09.2020 | .

МОЗ скерувало в області моніторингові групи для контролю лікування COVID-19

 

МОЗ створило моніторингові групи, які перевіряють в областях забезпечення хворих медикаментами для лікування коронавірусу, використання коштів за COVID-пакетами і стан забезпечення лікарень медикаментами. Міністр особисто тримає ситуацію на контролі, — про це повідомила заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

 

 

 

http://www.if.gov.ua/news/moz-skeruvalo-v-oblasti-monitoringovi-grupi-dlya-kontrolyu-likuvannya-covid-19


8.09.2020 | .

Проведено робочу зустріч із сільськими головами Тлумацького району

 

У вівторок, 8 вересня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч із сільськими головами Тлумацького району. На зустрічі  також були присутні перший заступник голови РДА Роман Мигаль, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник та начальник управління фінансів РДА Світлана Овчарчин.

Під час наради розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району - освіти, а саме організації протиепідемічних заходів у закладах освіти району на період карантину, допомоги органів місцевого самоврядування у підвозі школярів до навчальних закладів, забезпечення шкіл масками та антисептиками відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря. Окрім цього розглядались питання фінансів, а саме належної роботи щодо формування наповнення місцевих бюджетів, інвентаризації землі, сплати ПДФО, активнішої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування тощо.

За підсумками наради дані відповідні доручення..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області