21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
15.10.2020 | .

На Прикарпатті відбулися святкові заходи з нагоди Дня захисника України

 

Сьогодні, 14 жовтня, в Івано-Франківську відзначили День захисника України. Участь у заходах взяли представники обласної та міської влади, духовенство краю.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-vidbulisya-svyatkovi-zahodi-z-nagodi-dnya-zahisnika-ukrayini-1


15.10.2020 | .

У районі відзначили День Захисника України, 78-му річницю створення Української Повстанської Армії, та День Українського козацтва

 

У середу, 14 жовтня, у Тлумачі та населених пунктах району відбулися ряд заходів з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, 78-ої річниці створення Української Повстанської Армії, Дня Захисника України та Дня українського козацтва.

У районному центрі святкування розпочалося з святкових богослужінь у храмах міста. А продовжив його мітинг-реквієм, який відбувся біля пам’ятника Борцям за волю України. Участь у мітингу взяли керівництво району та міста, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ і організацій, громадських організацій та політичних партій, учасники антитерористичної операції, студентська, учнівська молодь, громада і гості міста.

На початку заходу згадали наших героїв-земляків, які життя своє віддали на Донбасі та вшанували їх хвилиною мовчання. А керівники районної та міської влади поклали квіти до пам’ятника борцям за волю України.

З вітальнимсловом перед присутніми виступили перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль, голова районної ради Василь Двояк та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мандар Ігор.

   

 Детальніше https://www.facebook.com/tlumatska


13.10.2020 | .

Віталій Федорів: День захисника України – це данина пам’яті всім борцям за незалежність України

 

14 жовтня, у день Святої Покрови, ми вшановуємо українське військо, яке впродовж усієї історії нашого народу боронило рідну землю. 

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-den-zahisnika-ukrayini-ce-danina-pam-yati-vsim-borcyam-za-nezalezhnist-ukrayini


13.10.2020 | .

 

Робочий візит посадовців обласної державної адміністрації у Тлумацьку  ОТГ

 

 

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів.

Для вивчення проблем, з якими стикається Тлумацька об’єднана територіальна  громада, надання методичної допомоги, у вівторок 13 жовтня,  до вищевказаної ОТГ завітав  заступник начальника управління спорту облдержадміністрації Костянтин Лисейко та керівник апарату Тлумацької райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Під час спілкування із представниками громади, освітянами, працівниками закладів культури та бібліотек були обговорені та вивчені ряд питань, які хвилюють мешканців Тлумаччини та потребують реагування керівництва облдержадміністрації. Питання стосувались будівництва доріг, діяльності бібліотечної системи, у зв’язку із ліквідацією району, питання освіти, (дистанційне та онлайн навчання), сімейної медицини, доступу до медичних послуг під час карантину, співпраці сімейних лікарів із пацієнтами тощо.

Проаналізувавши стан справ у всіх галузях об’єднаної територіальної громади, представник облдержадміністрації пообіцяв напрацювати  відповідні рекомендації, окреслити шляхи вирішення  вищевказаних питань.


13.10.2020 | .

Майже на 305 мільйонів гривень зросли надходження ПДФО до зведеного бюджету від прикарпатських платників податків

 

Цьогоріч податку на доходи фізичних осіб надійшло на 304,3 млн грн більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/majzhe-na-305-miljoniv-griven-zrosli-nadhodzhennya-pdfo-do-zvedenogo-byudzhetu-vid-prikarpatskih-platnikiv-podatkiv


13.10.2020 | .

Віталій Федорів провів нараду з керівниками районів, міст та ОТГ щодо протидії поширенню COVID-19

 

Під час наради йшлося про основні показники захворюваності в області, зокрема, у навчальних закладах. Керівник області зазначив, що наразі різкого спалаху захворюваності на COVID-19 серед учнів та педагогічних працівників не спостерігається, ситуація щодо поширення коронавірусу щоденно моніториться.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-proviv-naradu-z-kerivnikami-rajoniv-mist-ta-otg-shodo-protidiyi-poshirennyu-covid-19


12.10.2020 | .

Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС

 

Протягом січня-вересня 2020 року послуги служби зайнятості області отримували 583 демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, із них 550 осіб отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 101 військовослужбовець, 27 осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. За цей період 20 учасників АТО/ООС пройшли професійне навчанням.

 

http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-zajnyatosti-demobilizovanim-uchasnikam-ato-oos


12.10.2020 | .

Проведено навчання

 

9 жовтня за головування першого заступника голови РДА Романа Мигаля, навчально-консультаційним пунктом, спільно з сектором з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Тлумацької райдержадміністрації  організовано проведення навчання із керівним складом органів управління цивільного захисту та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання.

Під час проведення занять до слухачів доведено завдання та обов’язки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту, організацію та планування заходів цивільного захисту, аналіз та оцінка ризиків виникнення надзвичайних ситуацій, заходи щодо їх запобігання, порядок реагування на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків, забезпечення пожежної безпеки.

Заняття проведені викладачем навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Івано-Франківської області Полив’яним М.Б. з дотриманням всіх протиепідемічних вимог, передбачених Постановою КМУ від 22 липня 2020 року № 641.


12.10.2020 | .

Євген Фербей: За минулий тиждень в області на COVID-19 захворіли 25 учнів та 44 працівників закладів загальної середньої освіти

 

У 2020/2021 навчальному році на Прикарпатті функціонує 662 заклади загальної середньої освіти, в яких навчається 161046 учнів, освітній процесс забезпечують 28058 працівників.

 

http://www.if.gov.ua/news/yevgen-ferbej-za-minulij-tizhden-v-oblasti-na-covid-19-zahvorili-25-uchniv-ta-44-pracivnikiv-zakladiv-zagalnoyi-serednoyi-osviti


12.10.2020 | .

На Івано-Франківщині оновили рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19

 

На засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулося 9 жовтня, було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-ivano-frankivshini-onovili-rivni-epidemichnoyi-nebezpeki-poshirennya-covid-19.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області