4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
30.07.2020 | .

Лікувальні заклади області для хворих із COVID-19 заповнені на 31 відсоток

 

       Всього в лікувальних закладах Івано-Франківській області, які входять до першої лінії та передбачені для лікування хворих з гострою респіраторною хворобою, спричиненою коронавірусом, розгорнуто 1245 ліжок для таких пацієнтів. Станом на 29 липня зайняті 386, що становить 31 %

 

http://www.if.gov.ua/news/likuvalni-zakladi-oblasti-dlya-hvorih-iz-covid-19-zapovneni-na-31-vidsotok


30.07.2020 | .

 

Посів сільськогосподарських культур

під урожай 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Посів культур сільськогосподарських в області під урожай 2020 року проведено на площі 378,2 тис.га, що на 1,8% більше, ніж під урожай  попереднього року.

Культурами зерновими та зернобобовими засіяно 153 тис.га, що на 2,6% (на 3,8 тис.га) більше, ніж  роком раніше. У зерновій групі переважають посіви пшениці (41,8% площі зернових), якої порівняно з попереднім роком посіяно на 4,5 тис.га (на 7,6%) більше. На кукурудзу припадає 31,7% площ усіх зернових, її посіви розширено на 2,6 тис.га або на 5,7%.

Площі посіву культур  технічних  розширено на 6,3%  і  ними зайнято 87,8 тис.га. У  технічній групі більше, ніж роком раніше посіяно  сої на  10,8 тис.га  (на 36,8%), і нею зайнято 40,2 тис.га. Ріпак  озимий  та  кользу посіяно на площі  на 23,5 тис.га,  що на 4,9 тис.га або на 17,2% менше, ніж під урожай 2019р.,  соняшник – на 23,5 тис.га (на 0,4 тис.га або на 1,7% менше), цукровий  буряк фабричний –  0,5 тис.га  (на  0,4  тис.га  або на 42,9% менше).


30.07.2020 | .

Велике будівництво: 1 вересня школярі сядуть за парти нової школи у Яремче

 

Сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, керівник аппарату обласної державної адміністрації Роман МаланійДетальніше:

http://www.if.gov.ua/news/velike-budivnictvo-1-veresnya-shkolyari-syadut-za-parti-novoi-shkoli-u-yaremche


29.07.2020 | .

За минулу добу в області зареєстрували 119 нових випадків поширення коронавірусної інфекції

 

У департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації інформують, що станом на 29 липня в області зареєстровано 4342 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 119 за минулу добу.

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-zareyestruvali-119-novih-vipadkiv-poshirennya-koronavirusnoyi-infekciyi


29.07.2020 | .

У службі зайнятості області нагадують про ризики нелегальної трудової міграції

 

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це фактично експлуатація людини з метою наживи та власного збагачення.

http://www.if.gov.ua/news/u-sluzhbi-zajnyatosti-oblasti-nagaduyut-pro-riziki-nelegalnoyi-trudovoyi-migraciyi


29.07.2020 | Актуально

Відбулася нарада з пасічниками району

 

У малій залі засідань Тлумацької районної державної адміністрації, під керівництвом голови Тлумацької РДА Сергія Гаєвського, відбулась нарада з пасічниками та суб’єктами господарювання у галузі бджільництва Тлумацького району. На нараді також був присутній перший заступник голови РДА Роман Мигаль, який повідомив, що нещодавно було зареєстроване громадську організацію «Товариство бджолярів Тлумаччини».

У ході наради обговорили питання державної підтримки бджільництва -цього року це завпроваджується вперше. Стимулювання розвитку бджільництва сприятиме збільшенню кількості промислових пасік, запровадженню простежуваності продукції бджільництва, а також підвищенню її якості та конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках. Крім того, галузь бджільництва важлива для розвитку малого підприємництва на селі. Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.


29.07.2020 | .

Правовий статус осіб, які належать до ромської національної меншин

 

Статтею 24 Конституції України передбачено − громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/106382.htm


29.07.2020 | .

Ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, обговорили на засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС

 

На сьогодні в Україні зафіксовано понад 66,5 тисяч випадків захворюваності на COVID-19. На Прикарпатті лабораторно підтверджено коронавірус у 4224 осіб. За останню добу кількість хворих збільшилася на 103 особи.

 

http://www.if.gov.ua/news/situaciyu-pov-yazanu-iz-poshirennyam-koronavirusu-obgovorili-na-zasidanni-regionalnoyi-komisiyi-teb-ta-ns


28.07.2020 | Актуально

Відбулось вручення нагороди «Мати-героїня»

 

28 липня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та перший заступник голови РДА Роман Мигаль урочисто вручили нагрудні знаки, посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Згідно з указом Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом багатодітним матерям Тлумаччини: Романюк Оксані Василівні, Бугрі Надії Василівні та Лимич Людмилі Степанівні.

Керівники району привітали матерів та висловили їм найщиріші побажання.


28.07.2020 | .

Центральночеський край допоможе Прикарпаттю у подоланні наслідків повені

 

Рада Центральночеського краю прийняла рішення про виділення Івано-Франківській області фінансової допомоги на подолання наслідків нещодавньої повені у сумі 100 тисяч чеських крон (близько 4400 доларів США). Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

http://www.if.gov.ua/news/centralnocheskij-kraj-dopomozhe-prikarpattyu-u-podolanni-naslidkiv-poveni.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області