17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
9.11.2020 | .
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! 

 

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання!

Громада району вдячна Вам за відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність, сумлінне служіння благородній справі збереження і розвитку джерел духовності, правди і краси, за невтомний творчий пошук. Без Вас не обходиться жодне свято на Тлумаччині. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте рідну Україну!

Щиро бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, натхнення та щедрих творчих ужинків. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

 

З повагою голова райдержадміністрації     Сергій Гаєвський


6.11.2020 | .

Президент: На основі аудиту держави та векторів розвитку економіки буде створена Національна економічна стратегія до 2030 року

 

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у представленні аудиту економіки держави, який був здійснений з його ініціативи. Аудит є відправною точкою для розробки Національної економічної стратегії України до 2030 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-na-osnovi-auditu-derzhavi-ta-vektoriv-rozvitku-ekonomiki-bude-stvorena-nacionalna-ekonomichna-strategiya-do-2030-roku


6.11.2020 | .

На Прикарпатті новий випадок отруєння грибами!

 

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області в чергове наголошує краянам на основних правилах профілактики отруєнь грибами:

-   Купуйте гриби тільки у відведених для їх продажу місцях (магазинах, теплицях, спеціалізованих кіосках). Особливо слід уникати стихійних ринків.

-   Збирайте і купуйте гриби тільки ті, про які вам добре відомо, що вони їстівні.

-   He збирайте гриби, навіть умовно їстівні, у міських парках, скверах, дворах, поблизу транспортних магістралей, на промислових пустирях, колишніх смітниках, у хімічно- та радіаційно-небезпечних зонах. Гриби накопичують отруйні речовини і стають непридатними для їжі.

-   Не збирайте гриби з потовщенням біля основи ніжки - "бульбою", оточеною оболонкою.

-   Не збирайте ушкоджені гриби, зів'ялі, червиві або ослизлі, а також частинки грибів.

-   He збирайте пластинчасті гриби, бо отруйні гриби маскуються під них.

-   He збирайте "печериці", у яких пластинки нижньої поверхні капелюшка білого кольору. У справжніх їстівних печериць пластинки швидко рожевіють, а потім темнішають.

-   He куштуйте сирі гриби на смак.

-   Прийшовши з лісу, вдома перевірте всі гриби, особливо ті, які збирали діти. Сумнівні викиньте. Нижню частину ніжки гриба, забруднену ґрунтом, теж викиньте.

-   Гриби промийте, у маслюків зніміть з капелюшка слизьку плівку.

-   Гриби підлягають кулінарній обробці в день збору, інакше в них утворюється отрута.

-   Обробляючи гриби, відваріть їх тричі у воді по 30 хв, після кожного відварювання відвар злийте. Лише тоді гриби можна смажити або варити.

-   Обов'язково вимочіть або відваріть умовно їстівні гриби, які використовують для соління - грузді, вовнянки та інші, які містять молочний сік, тим самим позбудетеся гірких речовин, які вражають слизову оболонку шлунка.

-   У жодному разі не пригощайте грибами дітей, літніх людей, вагітних жінок, хворих з захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

-   Чимало грибів (зеленушка, синяк-дубовик тощо) містять отруйні речовини, які не розчиняються у шлунку. При взаємодії з алкоголем отрута розчиняється та викликає гостре отруєння.

-   Не займайтеся самолікуванням! При перших ознаках отруєння, таких як біль в животі, нудота, блювання, пронос, галюцинації негайно викличте карету швидкої допомоги.


6.11.2020 | .

Прикарпатські підприємства за три квартали цього року заготовили 531,5 тис. куб. м. деревини

 

За 9 місяців цього року підприємствами Івано-Франківського обласного управління від усіх видів рубок заготовлено 531,5 тис. куб. м. деревини. Обсяг заготівлі зменшився в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 81,4 тис. куб. м.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-pidpriyemstva-za-tri-kvartali-cogo-roku-zagotovili-531-5-tis-kub-m-derevini


5.11.2020 | .

Прикарпатські поліцейські стежать за дотриманням карантинних обмежень, запроваджених на території області

 

Поліцейські Івано-Франківщини працюють у межах своїх повноважень і надалі здійснюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Зокрема, перевіряють перевізників, розважальні та нічні заклади, заклади торгівлі та харчування.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatski-policei-ski-stezhat-za-dotrimannyam-karantinnih-obmezhen-zaprovadzhenih-na-teritoriyi-oblasti


5.11.2020 | .

Проходження та припинення альтернативної (не військової) служби

 Право на альтернативну (невійськову) службу

Громадяни України мають право на альтернативну службу, якщо виконання військового обов'язку суперечить їхнім релігійним переконанням і якщо вони належать до діючих відповідно до законодавства релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю. Цим правом користуються громадяни, які належать до зазначених релігійних організацій, що діють як із зареєстрованим статутом, так і без його реєстрації.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/109552.htm


5.11.2020 | .

Парламент підтримав законопроєкт щодо посилення відповідальності за перебування в громадських місцях без масок

 

3 листопада Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

 

http://www.if.gov.ua/news/parlament-pidtrimav-zakonoproyekt-shodo-posilennya-vidpovidalnosti-za-perebuvannya-v-gromadskih-miscyah-bez-masok


4.11.2020 | .

МОН підготувало роз’яснення щодо організації дистанційного навчання

 

Міністерство освіти і науки України надіслало до регіонів лист-роз’яснення щодо застосування нового Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти (затверджене наказом МОН від 08 вересня 2020 року № 1115), яке набуло чинності 16 жовтня 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/mon-pidgotuvalo-roz-yasnennya-shodo-organizaciyi-distancijnogo-navchannya


3.11.2020 | .

COVID-19 на Прикарпатті: показники захворюваності зростають

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації повідомляє, що станом на сьогодні, 3 листопада, в області зареєстровано 21596 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 427 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/covid-19-na-prikarpatti-pokazniki-zahvoryuvanosti-zrostayut


3.11.2020 | .

Президент: У найближчі місяці мають бути підготовлені напрацювання для перезавантаження судової гілки влади

 

Президент України Володимир Зеленський очікує від оновленого складу Комісії з питань правової реформи напрацювань щодо судової реформи вже найближчим часом. Про це Глава держави заявив у спецвипуску програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV у понеділок.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-u-najblizhchi-misyaci-mayut-buti-pidgotovleni-napracyuvannya-dlya-perezavantazhennya-sudovoyi-gilki-vladi.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області