17 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
3.11.2020 | .

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 3 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення киснем хворих на COVID -19  у лікувальних закладах району, подачі теплопостачання до навчальних закладів, соціальних виплат та нарахування житлових субсидій, соціального захисту дітей-сиріт, та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.

 


3.11.2020 | .

В бібліотеках Тлумацького району проходить цикл заходів до чергової річниці проголошення ЗУНР

 

1 листопада є вікопомною датою в історії українського народу. В цей день на західно - українських землях, після сотні літ польського і австрійського панування була створена Західно – Українська Народна Республіка. У бібліотеках проходили різні заходи до чергової річниці створення ЗУНР.

У  бібліотеках району діють книжкові виставки – розповіді, тематичні викладки літератури «ЗУНР – сторінки історії» – с.Гарасимів, с. Підвербці,

«ЗУНР -провісниця Держави Україна» - с.Нижнів, с.Гостів, с.Хотимир та ін.

Проведено інформаційні та патріотичні години «Не журись Україно- ми твої сини»,  години історії «Історична місія ЗУНР», «ЗУНР – свято нашої державності, історичний екскурс «Твій,  Україно,  шлях до волі довгий та тернистий».

Бібліотека –філія с. Жабокруки  провела для юних читачів, історичний екскурс «ЗУНР – провідна держава Україна». Присутні переглянули світлини, зачитували свідчення очевидців про діячів Української Державної Ради та директорії С.М.Грушевського, С. Петлюри, В.Винниченка та ін., а також   переглянули представлені книги на книжковій виставці, де відображено перебіг революційних подій, ознайомилися із життям та діяльністю видатних громадсько- політичних діячів ЗУНР Прикарпаття…


2.11.2020 | .

Прикарпатському бізнесу повернуто понад 518,9 мільйона гривень податку на додану вартість

 

Як повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області, впродовж дев’яти місяців поточного року платникам податків Івано-Франківщини відшкодовано 518,9 млн грн податку на додану вартість.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatskomu-biznesu-povernuto-ponad-518-9-miljona-griven-podatku-na-dodanu-vartist


2.11.2020 | .

Шановні працівники соціальної сфери Тлумацького району!

 

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери. Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати тим, хто цього потребує.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Функціонування соціальної сфери є обличчям діяльності виконавчої влади, бо те, наскільки люди, які цього потребують, відчувають турботу держави, настільки є якісною влада.

Тож хочу наголосити: питання соціального захисту населення завжди були і залишаються пріоритетними.

Робота соціальних працівників є й особливо відповідальною. Адже кожен з вас повинен через своє серце і душу пропускати людські біди і проблеми, розуміти і підтримувати людей у важких життєвих ситуаціях.

Тож низький вам уклін, шановні, за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття.

Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка.

З повагою

Голова Тлумацької райдержадміністрації

Сергій Гаєвський


30.10.2020 | .

Робочий візит посадовців обласної державної адміністрації до селища Обертин

 

 

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністрації за територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів.

Для вивчення проблем, з якими стикається селище Обертин, та майбутня Обертинська  об’єднана територіальна  громада, надання методичної допомоги, у п’ятницю 30 жовтня,  до вищевказаного населеного пункту завіталаКіндрат Галина Михайлівна – начальник відділу фінансового забезпечення аппарату облдержадміністрації, спільно із головою Тлумацької райдержадміністрації Сергієм Гаєвським та керівником апарату Тлумацької райдержадміністрації Андрієм Мозилем.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/109427.htm


30.10.2020 | .

На позачерговому засіданні уряду за участі Президента ухвалено рішення щодо розблокування роботи НАЗК

 

За участі Президента України Володимира Зеленського відбулося термінове позачергове засідання Кабінету Міністрів, на якому ухвалено розпорядження, що дасть змогу розблокувати діяльність Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

 

http://www.if.gov.ua/news/na-pozachergovomu-zasidanni-uryadu-za-uchasti-prezidenta-uhvaleno-rishennya-shodo-rozblokuvannya-roboti-nazk


30.10.2020 | .

Обмеження прав на землю

 

У ч. 4 ст. 41 Конституції України зазначено, що право приват­ної власності є непорушним, ніхто не може бути протиправне поз­бавлений його. Водночас у ч. З ст. 13 підкреслено, що власність зо­бов'язує і що вона не повинна використовуватися на шкоду людині та суспільству. Крім того, відповідно до ч. 7 ст. 41 Конституції ви­користання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати еко­логічну ситуацію й природні якості землі. Отже, суб'єктивне право треба розглядати як встановлений законом рівень не тільки мож­ливої, а й обов'язкової поведінки власника.


30.10.2020 | .

Глава держави своїм указом увів у дію рішення РНБО щодо відновлення довіри до конституційного судочинства

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 477/220 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 жовтня 2020 року «Про вжиття заходів для відновлення нормативно-правового регулювання діяльності антикорупційних органів та довіри до конституційного судочинства», яким увів у дію рішення, ухвалене на терміновому засіданні РНБО.

 

http://www.if.gov.ua/news/glava-derzhavi-svoyim-ukazom-uviv-u-diyu-rishennya-rnbo-shodo-vidnovlennya-doviri-do-konstitucijnogo-sudochinstva


30.10.2020 | .

Споживачі можуть обрати собі компанію-постачальника газу

 

Що ближче початок опалювального сезону, то більше українців переймається, скільки ж доведеться платити за газ.

 

http://www.if.gov.ua/news/spozhivachi-mozhut-obrati-sobi-kompaniyu-postachalnika-gazu


30.10.2020 | .

Із держбюджету профінансовано 41 мільйон гривень для забезпечення осіб з інвалідністю та окремих категорій населення засобами реабілітації

 

На сьогоднішній день в області потреба у коштах на забезпечення осіб з інвалідністю та окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації складає 41 млн грн, які повністю профінансовано з державного бюджету.

 

http://www.if.gov.ua/news/iz-derzhbyudzhetu-profinansovano-41-miljon-griven-dlya-zabezpechennya-osib-z-invalidnistyu-ta-okremih-kategorij-naselennya-zasobami-reabilitaciyi.

Електронна пошта

 

 

p

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області