22 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
12.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Перерозподіл видатків місцевих бюджетів допоможе зняти проблему заборгованості по заробітній платі з порядку денного

 

На сьогодні в Івано-Франківській області найбільша заборгованість із виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Зокрема, станом на перше вересня поточного року розмір кредиторської заборгованості із виплати зарплати працівникам бюджетних установ складає 176, 1 мільйони гривень. А прогнозована сума незабезпеченості до кінця року становить понад 472 мільйони гривень.


12.09.2019 | Актуально

За премію імені В'ячеслава Чорновола змагаються автори 15 публіцистичних робіт

 

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу роботу в галузі журналістики в 2019 році.  

Всього надійшло 15 творів.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/za-premiyu-imeni-v-yacheslava-chornovola-zmagayutsya-avtori-15-publicistichnih-robit


12.09.2019 | Актуально

У Нацслужбі здоров'я назвали безкоштовні медичні послуги в 2020 році

 

Послуги первинної та екстреної медичної допомоги залишаться безкоштовними.

У Національній службі охорони здоров'я України (НСЗУ) розповіли про безкоштовних медичних послуг, які будуть доступні для українців у 2020 році. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу НСЗУ.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/u-nacsluzhbi-zdorov-ya-nazvali-bezkoshtovni-medichni-poslugi-v-2020-roci


10.09.2019 | Актуально

Щоб відпочинок в горах був безпечним!

 

Гори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей  гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації.

Шановні громадяни!

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/shob-vidpochinok-v-gorah-buv-bezpechnim-1


10.09.2019 | Актуально

Оновлено Перелік регульованих шкідливих організмів

 

3 вересня 2019 року в офіційному друкованому виданні «Офіційний вісник України» № 67 було оприлюднено наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019 року № 397 «Про внесення змін до Переліку регульованих шкідливих організмів».

Перелік регульованих шкідливих організмів оновлено відповідно до статусу та шкодочинності шкідливих організмів в Україні, згідно до змін, що відбулись у списках шкідливих організмів А-1 та А-2 Європейської та середземноморської організації карантину і захисту рослин, рекомендованих для регулювання в якості карантинних організмів та на підставі проведеного в Україні у 2018-2019 роках аналізу фітосанітарного ризику.

Оновлений Перелік регульованих шкідливих організмів сприятиме запобіганню проникненню і розповсюдженню шкідливих організмів, відсутніх на території України, та встановленню належного рівня фітосанітарного захисту відповідно до рівня фітосанітарного ризику, що може бути завданий регульованими шкідливими організмами.

Даний нормативний акт обов’язковий для виконання державними фітосанітарними інспекторами і суб’єктами господарювання всіх форм власності, громадянами, які здійснюють господарську діяльність, пов’язану з виробництвом і обігом об’єктів регулювання.

Ознайомитись з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.07.2019року  № 397 можна за посиланням.

 


10.09.2019 | Актуально

Відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування

 

6 вересня 2019 року в приміщенні Тлумацького  районного сектору філії Центру пробації в Івано-Франківській області відбулося консультування клієнтів пробації з питань працевлаштування.

Фахівець з профорієнтації Тлумацької  районної філії Івано- Франківського обласного центру зайнятості  Мар’яна Олійник  ознайомила  присутніх із видами послуг, які надає служба занятості, наявними вакансіями в районі .Особам, що визначаються з обранням професійного шляху, запропоновано пройти психодіагностичне тестування та проаналізувати власні вподобання, інтереси, схильності, визначити сферу професійної діяльності та отримати рекомендації спеціаліста з профорієнтації для досягнення професійного рівня у певному виді діяльності.

Присутні ознайомились з графіком проведення масових і групових профінформаційних та профконсультаційних заходів Тлумацької районної філії  Івано- Франківського обласного центру зайнятості. Під час заходу усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і упевнилися, що звернувшись до служби  зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.


10.09.2019 | Актуально

 

Прикарпатці опановують нову послугу Пенсійного фонду «Електронна пенсія»

 

20 серпня в головному управлінні Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області відбулася семінар-нарада із керівниками відділів/секторів обслуговування громадян сервісних центрів) та з питань призначення та перерахунку пенсій.

http://www.if.gov.ua/news/prikarpatci-opanovuyut-novu-poslugu-pensijnogo-fondu-elektronna-pensiya


9.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: З 1 жовтня 2019 року облдержадміністрація переходить на безпаперовий документообмін

 

«За ініціативою Кабміну, вже з 1 жовтня 2019 року документообмін між органами влади буде здійснюватися в електронному вигляді, - наголосив очільник Прикарпаття Денис Шмигаль на щотижневій апаратній нараді.

Детальніше:http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-z-1-zhovtnya-2019-roku-oblderzhadministraciya-perehodit-na-bezpaperovij-dokumentoobmin-1


9.09.2019 | Актуально

Рекрутинг від служби зайнятості

 

Кваліфіковані працівники завжди були та залишаються основою ефективного кадрового менеджменту.

Рекрутери служби зайнятості сприяють прискоренню пошуку успішних кандидатів на вакантні посади і вільні робочі місця, проводять співбесіди із кандидатами на робочі місця, в тому числі з використанням сучасних інтернет-технологій, надають допомогу кандидатам на посади у складанні резюме, формують банк даних вакансій і вільних робочих місць. Фахівці здійснюють підбір персоналу не масово, а індивідуально з урахуванням потреб, побажань та всіх вимог роботодавців, які звертаються з проханням добору людей. Робота рекрутера полягає не лише у підборі фахівців для підприємств, а й у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Кожен, хто шукає роботу, може скористатися послугами фахівців-рекрутерів, для цього потрібно заповнити Анкету шукача роботи за посиланням

https://docs.google.com/forms/d/1IltkcqhIaI_G2p488eNkJaEef5QIuNgXMqF2u7flhdc/viewform?fbclid=IwAR289FdNofuxF6RMHtk4IO8rk28ZDuGGOvwuGq5bs0X1-vvUhX26rUTfTWc&edit_requested=true


9.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Співпраця громади і служби зайнятості населення допоможе не лише працевлаштувати безробітних, а й поповнить бюджет

 

Урегулювання професійно-кваліфікаційного дисбалансу на ринку праці, збільшення частки робочих місць з гідною оплатою праці, спрямування значної суми коштів у місцевих бюджетах на організацію оплачуваних громадських робіт допоможуть значно скоротити кількість безробітних на Прикарпатті.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-spivpracya-gromadi-i-sluzhbi-zajnyatosti-naselennya-dopomozhe-ne-lishe-pracevlashtuvati-bezrobitnih-a-j-popovnit-byudzhet.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області