16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
29.12.2020 | .

З 1 січня 2021 року розширюється перелік видів діяльності, для яких використання РРО чи програмних РРО стане обов’язковим

 

В Головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області повідомляють, що Законом України від 01.12.2020 № 1017-ІХ, з 1 січня 2021 року буде розширено перелік ризикових видів діяльності, для яких стане обов'язковим використання традиційних чи програмних РРО.

 

http://www.if.gov.ua/news/z-1-sichnya-2021-roku-rozshiryuyetsya-perelik-vidiv-diyalnosti-dlya-yakih-vikoristannya-rro-chi-programnih-rro-stane-obov-yazkovim


29.12.2020 | .

Обертин - найкраще село в Україні

 

Перший сезон проекту «ВеСело» офіційно завершено: читачі сайту depo.ua обрали саме веселе, життєрадісне, оптимістичне село, яке і отримає титул «ВеСело 2020». Перший сезон проекту «ВеСело» включав в себе шість епізодів, і, безумовно, кожне з сіл-учасників в своєму роді унікальне, і всі вони особливі і дивовижні. Проте, фіналізувати сезон команда проекту вирішила відкритим голосуванням, в якому кожен читач сайту depo.ua зміг відзначити те село, яке вразило його найбільше.

 

http://www.if.gov.ua/news/obertin-najkrashe-selo-v-ukrayini


29.12.2020 | .

ФункціонуванняДержавногоаграрного реєстру

 

Вступив в дію Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» 

 

http://www.if.gov.ua/news/funkcionuvannya-derzhavnogo-agrarnogo-reyestru


28.12.2020 | .

У 66-ти прикарпатців за минулу добу підтверджено COVID-19

 

Станом на сьогодні, 28 грудня, в області зареєстровано 66 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, один летальний, одужало 342 особи.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/u-66-ti-prikarpatciv-za-minulu-dobu-pidtverdzheno-covid-19


28.12.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання 

населенню житлових субсидій, пільг

 

 

 

      28.12.2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Р.Мигаля  проведено п’ятнадцяте  засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

    На засіданні розглянуто:- 108  звернень  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ,  -    2  звернення  на  призначення пільг , -    2  звернення на компенсацію фізичним особам ,які надають соціальні послуги.

     В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


28.12.2020 | .

Андрій Бойчук: Боротьба з COVID-19, децентралізація та постійна комунікація з громадами, «Велике будівництво» – найперші пріоритети моєї роботи

 

Сьогодні під час онлайн-наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, головами райдержадміністрацій

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-borotba-z-covid-19-decentralizaciya-ta-postijna-komunikaciya-z-gromadami-velike-budivnictvo-najpershi-prioriteti-moyeyi-roboti


28.12.2020 | .

Міноборони обіцяє на 30% підвищити грошове забезпечення військових

 

У Міністерстві оборони України повідомили про заплановане підвищення на 30% грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил України.

 

http://www.if.gov.ua/news/minoboroni-obicyaye-na-30-pidvishiti-groshove-zabezpechennya-vijskovih


28.12.2020 | .

Андрій Бойчук призначений головою Івано-Франківської ОДА – указ Президента

 

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрія Бойчука.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-priznachenij-golovoyu-ivano-frankivskoyi-oda-ukaz-prezidenta


26.12.2020 | .

Звільнення найманих працівників під час карантину

 

Карантин це адміністративні та медико-санітарні заходи, що застосовуються для запобігання поширенню особливо небезпечних інфекційних хвороб (ст.1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб»), а не підстава для звільнення.

Перш за все, потрібно зазначити, що зміни в трудове законодавство, яке регулює звільнення працівників, у зв`язку з введенням карантину по всій території України, не вносились та додаткових положень, які б давали роботодавцю право припинити трудові відносини із працівником або пов`язаних з ним обмежувальних заходів на період карантину, немає. Підстави для звільнення залишаються незмінними – ті, що передбачені у Кодексі законів про працю України.

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/111323.htm


24.12.2020 | .

Уряд послабив у новорічну ніч карантинні обмеження, які діють з 19 грудня 2020 року на всій території України

 

Уряддозволив в новорічну ніч роботу закладів громадського харчування до 7-ї години ранку 1 січня. Відповідні зміни внесено до вже чинних карантинних обмежень, які діють по всій території України з 19 грудня.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-poslabiv-u-novorichnu-nich-karantinni-obmezhennya-yaki-diyut-z-19-grudnya-2020-roku-na-vsij-teritoriyi-ukrayini.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області