4 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
28.07.2020 | .

Збройні сили України поповнять 500 призовників з Прикарпаття

 

На Прикарпатті завершується призовна кампанія на строкову військову службу. Станом на 24 липня поточного року Івано-Франківська область виконала поставлене завдання на 88%. Загалом з Прикарпаття до Збройних сил України та інших військових формувань буде відправлено 500 юнаків.

 

http://www.if.gov.ua/news/zbrojni-sili-ukrayini-popovnyat-500-prizovnikiv-z-prikarpattya


27.07.2020 | .

Віталій Федорів: Постраждалим внаслідок червневої повені вже виплачено понад 50 мільйонів гривень матеріальної допомоги

 

На Івано-Франківщині продовжуються роботи із ліквідації наслідків повені, яка впродовж 22-24 червня завдала значних матеріальних збитків жителям області та об’єктам інфраструктури. За попередніми підрахунками пошкоджень та руйнувань зазнали 1895 об’єктів комунальної власності. Для їх відновлення необхідно понад 2 млрд. гривень. Про це сьогодні йшлося на нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-postrazhdalim-vnaslidok-chervnevoyi-poveni-vzhe-viplacheno-ponad-50-miljoniv-griven-materialnoyi-dopomogi


27.07.2020 | .

Віталій Федорів: Ключовою умовою у виборі об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік буде виконання органами місцевого самоврядування взятих на себе зобов’язань щодо співфінансування цьогоріч

 

На цьому сьогодні під час розгляду питання про реалізацію проектів у рамках ініціативи Президента України Національна програма «Велике будівництво» на онлайн-нараді із керівниками структурних підрозділів ОДА, головами райдержадміністрацій, наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-klyuchovoyu-umovoyu-u-vibori-ob-yektiv-velikogo-budivnictva-na-nastupnij-rik-bude-vikonannya-organami-miscevogo-samovryaduvannya-vzyatih-na-sebe-zobov-yazan-shodo-spivfinansuvannya-cogorich


27.07.2020 | Соціальний захист

Відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету

 

27 липня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розглянувши 12 заяв громадян району вирішили надати одноразову грошову допомогу 12 громадянам району на загальну суму 7,0 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету


27.07.2020 | .

«Працюй безпечно» – проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми

 

Для тих, хто шукає нову роботу в Україні чи за кордоном, проєкт дає відповіді на важливі питання:

1) Як підготуватися до працевлаштування в іншій країні?

2) Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди?

3) Що робити, коли ви, ваші родичі або знайомі опинилися перед небезпекою потрапляння в трудове рабство чи постраждали від торгівлі людьми?

Проєкт створено в межах кампанії з інформування про ризики торгівлі людьми, яка здійснюється спільними зусиллями Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики в Україні, Представництва МОМ в Україні та громадської організації А21. Зусилля Координатора проектів у цій кампанії фінансово підтримують Уряд Канади та місія США при ОБСЄ.

 

https://www.instagram.com/work_safe_ua/?igshid=11h7dk9v6gw2u
https://www.facebook.com/work.safe.ua/

 


27.07.2020 | .

Охорона електричних мереж – запорука надійного електропостачання

 

З метою забезпечення надійності роботи електричних мереж, створення належних умов їх експлуатації та запобігання виникненню нещасних випадків від впливу електричного струму, необхідно встановлювати відповідні охоронні зони електричних мереж. Це передбаченоПравилами охорони електричних мереж, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.1997 року № 209.

http://www.if.gov.ua/news/ohorona-elektrichnih-merezh-zaporuka-nadijnogo-elektropostachannya


27.07.2020 | Культура

Культурна спадщина Тлумаччини

Церква Св. Арх. Михайла1895

Село Палагичі.

 

Згадки про церкву в Палагичах вже є в документах з XVI ст. В середині XVIII ст. збудували нову дерев'яну церкву. Не відомо, що з нею сталося, але у 1895 році за проєктом архітектора Василя Нагірного збудували наступну дерев'яну церкву, яку наступного року посвятили. Ймовірно, баню і дахи церкви відразу покрили бляхою. Не відомо чи церква була чинною протягом радянського періоду. Сьогодні церква, яка належить до пам'яток архітектури місцевого значення, в користуванні громади УГКЦ. Розташована на високому березі річки Тлумач, у східній частині села, напроти забудови. Класична хрещата в плані одноверха святиня гуцульського типу, правильно орієнтована, з прибудованими до північної та південної стін вівтаря ризницями. Вхід до церкви з заходу через засклений ганок до бабинця або з півдня до нави. Майже всі вікна в церкві замінили пластиковими. В північно західному куті прицерковної території збереглася невелика дерев'яна двоярусна дзвіниця. Також біля церкви побачите муровану каплицю-усипальню з вмурованою таблицею, на якій вибито: "Augusta z Zinnaglow Edenharter 1858-1937 Pokoj jej duszy"


27.07.2020 | .

Президент України призначив довічні стипендії шістьом прикарпатцям

 

Днями Президент України Володимир Зеленський підписав два Укази, згідно з якими призначив пожиттєві виплати людям, які зазнали переслідувань за правозахисну діяльність та були учасникам бойових дій у період Другої світової війни.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-ukrayini-priznachiv-dovichni-stipendiyi-shistom-prikarpatcyam


27.07.2020 | Актуально

Кількість та структура суб’єктів економіки області

на 1 липня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 липня 2020 року в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) в Івано-Франківській області налічувалось 28987 юридичних осіб та 1555 суб’єктів економіки без статусу юридичної особи.

Найпоширенішими організаційно-правовими формами господарювання суб’єктів економіки області серед юридичних осіб були товариства з обмеженою відповідальністю – 9460 (32,6% від загальної кількості юридичних осіб), приватні підприємства – 4673 (16,1%), органи влади, організації (установи, заклади) – 3154 (10,9%), громадські організації – 2940 (10,1%), профспілки, об’єднання профспілок – 1679 (5,8%), релігійні організації – 1257 (4,3%), об’єднання співвласників багатоквартирного будинку – 994 (3,4%) та фермерські господарства – 728 (2,5%).

                У порівнянні з аналогічною датою 2019 року кількість юридичних осіб зросла на 885 одиниць (на 3,2%), у тому числі кількість товариств з обмеженою відповідальністю – на 596 (на 6,7%), громадських організацій – на 135 (на 4,8%), об’єднань співвласників багатоквартирного будинку – на 76 (на 8,3%), комунальних підприємств – на 48 (на 12,4%), фермерських господарств – на 36 (на 5,2%), приватних підприємств – на 22 (на 0,5%).

 

 


27.07.2020 | .

Понад 22 відсотки підприємств області зайняті у сфері торгівлі

         Учора в Україні працівники торгівлі відзначали своє професійне свято, встановлене Указом Президента «Про День працівників торгівлі» від 5 червня 1995 року. В головному управлінні статистики в області відзначають, що в ринковій економіці торгівля є найбільш розповсюдженою сферою підприємницької діяльності та сферою застування праці. А внесок торговельних підприємств у створення валової доданої вартості в області складає близько 12%.

http://www.if.gov.ua/news/ponad-22-vidsotki-pidpriyemstv-oblasti-zajnyati-u-sferi-torgivli.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області