21 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
12.10.2020 | .

Підприємства Івано-Франківщини перерахували до зведеного бюджету 572,5 мільйона гривень податку на прибуток

 

Підприємства Івано-Франківщини впродовж січня-вересня 2020 року перерахували до зведеного бюджету 572,5 мільйона гривень податку на прибуток. До державного бюджету надійшло 513,4 млн грн податку на прибуток, а місцеві бюджети отримали – 59,1 млн гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/pidpriyemstva-ivano-frankivshini-pererahuvali-do-zvedenogo-byudzhetu-572-5-miljona-griven-podatku-na-pributok


12.10.2020 | .

Анонс


9.10.2020 | .

Про ситуацію із поширенням COVID-19 на Прикарпатті говорили під час пресконференції в ОДА

 

Сьогодні, 9 жовтня, під час брифінгу з поширення та протидії коронавірусної інфекції, про ситуацію в області повідомили заступник директора департаменту охорони здоров’я Володимир Дзьомбак та заступник директора «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Тетяна Джус.

 

http://www.if.gov.ua/news/pro-situaciyu-iz-poshirennyam-covid-19-na-prikarpatti-govorili-pid-chas-preskonferenciyi-v-oda


9.10.2020 | .

Прем’єр-міністр скликав нараду з регіонами щодо ситуації з COVID-19

 

У п’ятницю, 9 жовтня, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль скликав нараду з головами державних обласних адміністрацій, за участі Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексія Данілова, щодо ситуації з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 

http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-sklikav-naradu-z-regionami-shodo-situaciyi-z-covid-19


9.10.2020 | .

Робочий візит у Олешанську ОТГ

 

 

Згідно протоколу наради у голови ОДА Віталія Федоріва щодо закріплення керівництва облдержадміністраціїза територіальними громадами області визначено керівників структурних підрозділів.

З метою вивчення проблем, з якими стикається об’єднана територіальна  громада, надання методичної допомоги у забезпеченні діяльності ОТГ до Олеші завітала заступник департаменту фінансів ОДА Ганна Качур та керівник апарату Тлумацької райдержадміністрації Андрій Мозиль.

Під час спілкування із керівництвом Олешанської ОТГ Богданом Двояком, сільськими головами, освітянами, медиками,  у селі Олеша, селах Будзин та Делева були обговорені та вивчені ряд соціально-економічних питань, а також підняті основні проблемні питання громади - будівництва доріг, завершення будівництва навчального закладу у селі Будзин,  введення в експлуатацію спортивної зали у селі Олеша, питання передачі майна, оплати за енергоносії, доступу до надр тощо.

Детальніше:  http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/108845.htm


9.10.2020 | .

Проведено тридцять другу сесію районної ради

 У четвер, 8 жовтня, у Великій залі засідань адмінбудинку районної влади під головуванням голови районної ради Василя Двояка відбулася тридцять друга сесія районної ради сьомого демократичного скликання.

У її роботі взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Мигаль.

Під час роботи сесії були розглянуті питання: про затвердження плану розвитку комунального некомерційного підприємства «Тлумацька центральна районна лікарня» Тлумацької районної ради Тлумацького району Івано-Франківської області, про вихід зі складу засновників КНП «Тлумацька центральна районна лікарня», про вихід зі складу засновників Обертинського ліцею, Нижнівського ліцею, Гарасимівської та Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жуківської ЗОШ І-ІІ ступенів, Грушківського, Кутищенського, Живачівського, Ісаківського, Палагицького, Підвербцівського НВК, Яківської гімназії, Обертинського БДЮТ Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.

Так само були обговорені питання про передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у власність Тлумацькій ОТГ (нежитлові будівлі Тлумацької ЦРЛ, лікарські амбулаторії, громадська будівля спортивної зали, нежитлове приміщення районної бібліотеки для дітей та інші).

За підсумками роботи сесії були прийняті відповідні рішення.


9.10.2020 | .

За час пандемії в області одужало 7280 пацієнтів

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 08.10.2020 року в області зареєстровано 14693 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 131 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/za-chas-pandemiyi-v-oblasti-oduzhalo-7280-paciyentiv


8.10.2020 | .

Завдяки співпраці між ОДА та проєктом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту

 

Сьогодні у рамках проєкту «Засоби індивідуального захисту для медичних працівників в Івано-Франківській області", який реалізується Українською ініціативою зміцнення громадської довіри (UCBI) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з Івано-Франківською облдержадміністрацією, для медиків Прикарпаття передали засоби індивідуального захисту, загальною вартістю 1 мільйон 300 тисяч гривень.

 

http://www.if.gov.ua/news/zavdyaki-spivpraci-mizh-oda-ta-proyektom-agentstva-ssha-z-mizhnarodnogo-rozvitku-usaid-dlya-medikiv-prikarpattya-peredali-zasobi-individualnogo-zahistu


8.10.2020 | .

В обласній держаній адміністрації відбулося засідання комітету доступності

 

Днями під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук відбулося засідання обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних групп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур.

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasnij-derzhanij-administraciyi-vidbulosya-zasidannya-komitetu-dostupnosti


8.10.2020 | .

Тлумаччину із робочим візитом відвідав Народний депутат України

 

7 жовтня з робочим візитом Тлумаччину відвідав народний депутат України Ігор Фріс.

Спільно з керівниками  району та ОТГ, у селі Гринівці вони відвідали об’єкт «Великого будівництва», ініціативу ПрезидентаУкраїни реконструкцію незавершенного будівництва універсального блоку школи під дитячий садок. Варто зазначити, що внутрішні та зовнішні будівельні роботи уже завершені, незабаром відбудеться урочисте відкриття.

Детальнішеhttps://www.facebook.com/tlumatska/.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області