20 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
8.10.2020 | Вітання

Вітання голови районної державної адміністрації з Днем юриста

 

Шановні служителі закону!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста. На Вас покладено велику місію – стояти на сторожі конституційних прав і свобод громадян України, моральності і милосердя. Вам належить вагоме місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, правової політики держави.

Ваша професійна майстерність спрямована на реалізацію найдемократичнішого принципу громадянського суспільства – “Держава – для людей”. Переконаний, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх правників нашої батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави.

Зичу Вам, шановні юристи, творчого натхнення, втілення нових задумів, наснаги у праці, нових професійних здобутків, вагомих досягнень в ім'я справедливості і процвітання рідної України!

 

З повагою голова Тлумацької райдержадміністрації

Сергій Гаєвський


8.10.2020 | .

Прем’єр-міністр назвав три інструменти, необхідні для успішного залучення інвестицій в Україну

 

Для успішного залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій потрібні три інструменти: інвестиційна інфраструктура, інвестиційний клімат і інвестиційні можливості. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час круглого столу з питань стимулювання та розвитку інвестиційної діяльності в Україні.

 

http://www.if.gov.ua/news/prem-yer-ministr-nazvav-tri-instrumenti-neobhidni-dlya-uspishnogo-zaluchennya-investicij-v-ukrayinu


7.10.2020 | .

За 9 місяців 2020 року прикарпатські суб’єкти господарювання сплатили до бюджету 8,7 млрд гривень

 

За січень-вересень 2020 року платники податків Івано-Франківщини до зведеного бюджету сплатили 8,7 млрд гривень. З них до Державного бюджету надійшло 4,2 млрд грн, до місцевих бюджетів – майже 4,5 млрд гривень. Про це повідомила начальник головного управління ДПС в Івано-Франківській області Ірина Столярик.

 

http://www.if.gov.ua/news/za-9-misyaciv-2020-roku-prikarpatski-sub-yekti-gospodaryuvannya-splatili-do-byudzhetu-8-7-mlrd-griven


6.10.2020 | .

На Івано-Франківщині зареєстровано 106 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 06.10.2020 року в області зареєстровано 14451 випадок захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 106 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-ivano-frankivshini-zareyestrovano-106-vipadkiv-zahvoryuvan-na-koronavirusnu-infekciyu


6.10.2020 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 6 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення продуктами харчування освітніх закладів району, забезпечення засобами дезінфекції, відзначення Дня Захисника України (14 жовтня 2020 року), соціальних виплат та нарахування житлових субсидій мешканцям району, соціального захисту дітей-сиріт, пенсійного забезпечення, дотримання графіку відпусток працівниками структурних підрозділів РДА та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


6.10.2020 | .

Щодо монетизованого «пакунку малюка» з 1 вересня 2020 року

 

Постановою Кабінету міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка  з 01.09.2020 року змінено механізм надання , «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/shodo-monetizovanogo-pakunku-malyuka-z-1-veresnya-2020-roku


5.10.2020 | Оголошення

Через карантинні обмеження поспілкуватися з керівництвом облдержадміністрації можна через прямі телефонні лінії


5.10.2020 | .

Виплата житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за вересень 2020 року

 

30 вересня цього року в область надійшли кошти для проведення виплати житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у грошовій готівковій формі за вересень 2020 року.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/viplata-zhitlovih-subsidij-dlya-vidshkoduvannya-vitrat-na-oplatu-zhitlovo-komunalnih-poslug-u-groshovij-gotivkovij-formi-za-veresen-2020-roku


5.10.2020 | .

Віталій Федорів доручив керівникам профільних структур прискорити відновлювальні роботи на постраждалих від червневої стихії об‘єктах

 

Під час сьогоднішньої щотижневої онлайннаради голови обласної держаної адміністрації Віталія Федоріва йшлося про хід відновлювальних робіт із ліквідації наслідків стихії, що мала місце у червні 2020 року, координацію дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо ефективної відбудови цих об’єктів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-doruchiv-kerivnikam-profilnih-struktur-priskoriti-vidnovlyuvalni-roboti-na-postrazhdalih-vid-chervnevoyi-stihiyi-ob-yektah


5.10.2020 | .

Віталій Федорів закликав прикарпатців не нехтувати карантинними заходами

 

Захворюваність жителів області на коронавірусну хворобу має тенденцію до стабілізації. З початку карантину зареєстровано 18339 хворих з підозрою на COVID-19. Коронавірус підтверджено у 13968 осіб (1% від загальноїчисельності населення області). Про це сьогодні йшлося під час щотижневої наради у голови обласноїдержавноїадміністрації Віталія Федоріва із керівниками структурних підрозділів ОДА та головами райдержадміністрацій.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-zaklikav-prikarpatciv-ne-nehtuvati-karantinnimi-zahodami.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області