1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
25.05.2020 | Статистика

Зовнішня торгівля області

товарами у січні–березні 2020 року

 

          Головне управління статистики інформує. Обсяги експорту товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області у січні–березні 2020р. становили  186,8 млн.дол.  США,  імпорту  –  150,3 млн.дол.  США.  Порівняно  з  січнем–березнем  2019р.  обсяги  експорту  зменшилися  на  8,2%,  імпорту – на 6,4%. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі товарами склало 36,5 млн.дол. США, коефіцієнт покриття експортом імпорту – 1,24.

Cеред  регіонів  України  за  обсягами  експорту  товарів  область  посіла  17 місце,  імпорту товарів – 14 місце.

Партнерами  області  у зовнішній  торгівлі  товарами  були  нерезиенти  з  93  країн  світу.

Найбільші експортні поставки здійснювалися до Румунії, Індії, Туреччини, Польщі, Словаччини, Чехії, Італії, Білорусі, Об’єднаних Арабських Еміратів, Російської Федерації, Німеччини.


25.05.2020 | Актуально

Місце великої безгосподарності, - Віталій Федорів про ситуацію навколо реконструкції Красноїльської школи

 

Перебуваючи із робочою поїздкою на Верховинщині, голова обласної державної адміністрації ознайомився із ходом виконання реконструкції Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 

http://www.if.gov.ua/news/misce-velikoyi-bezgospodarnosti-vitalij-fedoriv-pro-situaciyu-navkolo-rekonstrukciyi-krasnoyilskoyi-shkoli


25.05.2020 | .

Необхідно сформувати ефективну політику сільського розвитку на рівні ОТГ

 

Цьогоріч державна політика у сфері АПК, передусім, спрямована на підтримку дрібних фермерських господарств.

http://www.if.gov.ua/news/neobhidno-sformuvati-efektivnu-politiku-silskogo-rozvitku-na-rivni-otg


25.05.2020 | .

Віталій Федорів: Президентський проект «Велике будівництво» надав шанс завершити спорудження найнеобхідніших соціальних об’єктів Прикарпаття

 

Сьогодні, перебуваючи у рамках робочої поїздки на Верховинщині, голова облдержадміністрації Віталій Федорів оглянув хід будівництва дитячого садочка у селі Верхній Ясенів.

 
 
 
 
 
 

25.05.2020 | Вітання

Привітання голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з нагоди Дня Героїв

 

Шановні краяни!

Сьогодні ми урочисто відзначаємо День Героїв України. Це свято має величезне значення не лише для галичан, але й для усіх українців.

 

http://www.if.gov.ua/news/privitannya-golovi-oblasnoyi-derzhavnoyi-administraciyi-vitaliya-fedoriva-z-nagodi-dnya-geroyiv


22.05.2020 | .

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 

 

Тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату призначається непрацюючій особі, яка досягла віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, але не набула права на пенсійну виплату у зв’язку з відсутністю страхового стажу, передбаченого нормами зазначеної статті (далі - тимчасова допомога), за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104110.htm


22.05.2020 | Актуально

Захистимо врожай зернових культур від

шкідників, хвороб та бур’янів

 

Кліматичні умови цьогорічної весни надзвичайно сприятливі для росту і розвитку шкідливих організмів на посівах сільськогосподарських культур і можуть завдати значної шкоди, що приведе до значного недобору врожаю зернових культур.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104109.htm


22.05.2020 | .

Президент провів селекторну нараду щодо будівництва доріг місцевого значення

 

Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду щодо будівництва в країні доріг місцевого значення.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-proviv-selektornu-naradu-shodo-budivnictva-dorig-miscevogo-znachennya


22.05.2020 | Нарада

 

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду із керівниками правоохоронних органів району

У четвер, 21 травня, голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський провів нараду із керівниками правоохоронних органів району. На нараді були присутні радник голови РДА Роман Мигаль, начальник Тлумацького відділення поліції Андрій Яцків, голова Тлумацького районного суду Надія Лущак, прокурор Тлумацького відділення прокуратури Ігор Богусевич, начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Івано-Франківській області Любомир Стрембіцький, завідувач сектору з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Ігор Гондюк.

У ході зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці виконавчих гілок влади Тлумацького району із  правоохоронними органами. Одним із актуальних питань, про яке ми вже неодноразово писали – це питання незаконної вибірки піщано-гравійної суміші на теренах району, адже це на сьогоднішній день дуже актуальна тема, районна влада докладає максимум зусиль щоб цю проблему вирішити та привести її у законне русло. Окрім цього, на зустрічі було обговорено інші проблемні питання та визначено шляхи їх вирішення. Сергій Гаєвський зазначив, що сьогодні органи місцевої влади та силові відомства та повинні об'єднати зусилля для досягнення конкретних цілей, а це подолання злочинності та зменшення її проявів на теренах району.


22.05.2020 | Актуально

В області готуються до послаблення карантинних заходів

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники профільних структурних підрозділів ОДА та відповідних служб.

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-gotuyutsya-do-poslablennya-karantinnih-zahodiv.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області