18 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
8.09.2020 | Увага

УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація

диких м'ясоїдних тварин проти сказу

 

Сьогодні кампанія триває на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міських рад.

Приманки з вакциною проти сказу розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту над лісовими та польовими угіддями, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини.

 

Кампанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Заходи здійснюються відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році.

 

Приманка з вакциною – цілком безпечна для людей і тварин, вона має  вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях!!)  за межі господарства, де її може спожити дика тварина.

Пізніше – з  9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.

 

 


8.09.2020 | .

«Побачив? Прибери». Місяць до наймасштабнішої події осені

 

19 вересня Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

http://www.if.gov.ua/news/pobachiv-priberi-misyac-do-najmasshtabnishoyi-podiyi-oseni


7.09.2020 | .

З 16 вересня на Прикарпатті стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

 

http://www.if.gov.ua/news/z-16-veresnya-na-prikarpatti-startuye-aktivna-faza-drugogo-pilotnogo-vprovadzhennya-derzhavnogo-agrarnogo-reyestru


7.09.2020 | .

Фінанси державного бюджету на заробітну плату педагогічних працівників надходять вчасно і в повному обсязі

 

Врегулювання питання щодо забезпечення коштами освітньої субвенції на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти області, завдання органів влади з недопущення заборгованості на місцях ішлося під час онлайн-наради, яку провів голова облдержадміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/finansi-derzhavnogo-byudzhetu-na-zarobitnu-platu-pedagogichnih-pracivnikiv-nadhodyat-vchasno-i-v-povnomu-obsyazi


7.09.2020 | .

Віталій Федорів: Навіть у складних умовах пандемії коронавірусу увага до виконання місцевих бюджетів є вирішальною

 

     Про хід виконання місцевих бюджетів за вісім місяців йшлося на онлайн-нараді у Віталія Федоріва.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-navit-u-skladnih-umovah-pandemiyi-koronavirusu-uvaga-do-vikonannya-miscevih-byudzhetiv-ye-virishalnoyu


7.09.2020 | .

Відбулась зустріч із фермерами Гарасимова, Гавриляка та Підвербців

 

6 вересня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський із робочою поїздкою відвідав села Гарасимів, Гавриляк та Підвербці. У ході поїздки він провів зустріч із місцевими фермерами. Під час зустрічі було обговорено коло важливих та проблемних питань життєдіяльності краю в галузі сільського господарства, а також питання які потребують підтримки з боку районної влади.

Зокрема очільник району розповів про порядок отримання держпідтримки для фермерів та кооператирів, а саме - Державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, підтримку розвитку фермерських господарств, часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва,  надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки,  фінансову підтримку с/г обслуговуючих кооперативів, тощо.

Окрім цього голова райдержадміністрації розповів присутнім про створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, адже сільськогосподарська кооперація є ефективним механізмом забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників. Також вона може впливати на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів, що входять до складу старостинського округу. Як ми неодноразово писали, такі кооперативи ведуть свою успішну  діяльність на теренах нашої області так і за її межами, і впродовж цього року неодноразово відбувались  ознайомчі виїзди керівництва РДА та сільських голів Тлумаччини у дані сільськогосподарські підприємства для отримання досвіду такої діяльності.

Зустріч з представниками фермерських господарств району показала, що в цій сфері необхідні зміни, щоб ситуація покращилась на краще. По завершенні зустрічі Сергій Гаєвський закликав фермерів до взаєморозуміння і співпраці, це безперечно сприятиме сільськогосподарському розвитку району


7.09.2020 | Статистика

Стан виплати заробітної плати

на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 серпня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 серпня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 25,1 млн.грн, що складає 1,3% фонду оплати праці, нарахованого за липень 2020р.

У порівнянні з 1 липня 2020р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 596,7 тис.грн. Упродовж липня зменшилися суми заборгованості у Тисменицькому (на 1 млн.грн) та Долинському (на 252,1 тис.грн) районах,  м.Калуші (на 5 тис.грн). Водночас збільшення боргу спостерігалося у містах  Івано-Франківську (на 401,7 тис.грн) та Бурштині (на 92,7 тис.грн), Косівському (на 84,3 тис.грн), Рогатинському (на 4,2 тис.грн) та Тлумацькому (на 2,7 тис.грн) районах; також виник борг у Рожнятівському районі  в сумі 93,4 тис.грн.

На підприємства обласного центру припадає 73,2% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 8%, м.Бурштина – 6,5%, Долинського району – 5,5%, Косівського – 4%,  Рогатинського – 1,5%, м.Калуша – 0,7%, Рожнятівського та Тлумацького районів – 0,4% та 0,2% відповідно. У решті міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.


7.09.2020 | .

Гендерні аспекти ринку праці

 

Питання гендерної рівності в службі зайнятості передбачає вирішення, в першу чергу, проблеми професійної рівності чоловіків та жінок.

 

http://www.if.gov.ua/news/genderni-aspekti-rinku-praci


4.09.2020 | Вітання

Шановні підприємці! Вітаю Вас із професійним святом – Днем підприємця

У  цей день  ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет держави та нашого Тлумацького району.

То ж дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Щиро бажаю всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою голова Тлумацької райдержадміністрації     

Сергій Гаєвський


4.09.2020 | .

Стан виплати заробітної плати

на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 серпня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 серпня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 25,1 млн.грн, що складає 1,3% фонду оплати праці, нарахованого за липень 2020р.

У порівнянні з 1 липня 2020р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 596,7 тис.грн. Упродовж липня зменшилися суми заборгованості у Тисменицькому (на 1 млн.грн) та Долинському (на 252,1 тис.грн) районах,  м.Калуші (на 5 тис.грн). Водночас збільшення боргу спостерігалося у містах  Івано-Франківську (на 401,7 тис.грн) та Бурштині (на 92,7 тис.грн), Косівському (на 84,3 тис.грн), Рогатинському (на 4,2 тис.грн) та Тлумацькому (на 2,7 тис.грн) районах; також виник борг у Рожнятівському районі  в сумі 93,4 тис.грн..

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області