20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
5.09.2019 | Актуально

У селі Ісаків

відбувся семінар з питань праці

 

У селянсько-фермерському господарстві Бойцана Михайла Івановича із с. Ісаків головні державні інспектори управління Держпраці в Івано-Франківській області Микола Олексюк та Вікторія Степанкова провели інформаційно-консультативний семінар з питань застосування норм законодавства про працю. Підведено підсумки перевірки дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.

Зокрема, розглянуті питання щодо застосування трудового законодавства у сфері оплати праці, дотримання чинного законодавства щодо мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Також обговорено  особливості застосування Закону України «Про відпустки», дотримання вимог безпеки під час збирання зернових та проведення ремонту і технічного обслуговування  сільськогосподарської техніки.

Наголошено на відповідальності за порушення мінімальних державних гарантій в оплаті праці найманих працівників.

 Під час заходу учасники семінару отримали консультацію інспекторів з проблемних питань, які виникають у повсякденній роботі господарства у сфері трудових відносин.


5.09.2019 | Актуально

Перший заступник голови райдержадміністрації взяв участь у засіданні XXXIV сесії Тлумацької міської ради об'єднаної територіальної громади

04 вересня, під головуванням міського голови Романа Круховського, в приміщенні Народного дому відбулось засідання чергової тридцять четвертої сесії Тлумацької міської ради об’єднаної територіальної громади. В роботі сесії взяв участь перший заступник голови РДА М. Присяжнюк.

Згідно затвердженого порядку денного розглянуто ряд земельних питань − затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, розгляд заяв громадян щодо вилучення земельних ділянок із користування, погодження передачі у власність земельних ділянок.

   Детальніше: https://tlumacka-gromada.gov.ua/news/1567596837/


5.09.2019 | Актуально

Володимир Зеленський: Оновлена влада має стимулювати інвестиції

 

Президент України Володимир Зеленський доручив новому уряду у співпраці з новим складом парламенту поліпшити бізнес-клімат у країні, переглянути трудове законодавство та запровадити єдину систему електронних послуг.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-onovlena-vlada-maye-stimulyuvati-investiciyi


4.09.2019 | Служба у справах дітей РДА інформує

У районі розпочато проведення всеукраїнського профілактичного  заходу «Урок»

Відповідно ст. 53 Конституції України, Закону України «Про загальну середню освіту» та з метою надання дітям з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах адресної допомоги у підготовці до нового навчального року та осінньо-зимового періоду, виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням на початок навчального року, запобігання їх бездоглядності та безпритульності в районі розпочато проведення профілактичного заходу «Урок».

Профілактичний захід триватиме у два етапи:перший етап: проведення обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинилися у складних життєвих обставинах та виявлення дітей, які з початку навчального року не приступили до занять у загальноосвітніх закладах, вищих навчальних закладах І - ІІ рівня акредитації (з 03 вересня по 14 вересня 2019 року). Другий етап: усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням; повернення або влаштування виявлених дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту дітей; притягнення до відповідальності батьків, або осіб, які їх замінюють, посадових осіб за порушення права дітей на освіту (вересень – жовтень 2019 року).


4.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Після 1 листопада лісогосподарські підприємства зможуть здійснювати реалізацію деревини лише після введення в дію електронної системи її маркування

 

На виконання Указу Президента України Володимира Зеленського від 09.07.2019 року № 511 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів», з метою збереження лісів та забезпечення раціонального використання лісових ресурсів, протидії незаконним рубкам і нелегальному обігу деревини під керівництвом голови облдержадміністрації Дениса Шмигаля відбулася нарада.

 Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-pislya-1-listopada-lisogospodarski-pidpriyemstva-zmozhut-zdijsnyuvati-realizaciyu-derevini-lishe-pislya-vvedennya-v-diyu-elektronnoyi-sistemi-yiyi-markuvannya


4.09.2019 | Актуально

Об’єднання громад має підвищити їх спроможність до розвитку, — Альона Бабак

 

Сьогодні децентралізація — це вже не питання кількості створених громад чи об’єднання районів. В пріоритеті – людський розвиток. І наразі Уряд формує саме таку політику стандарту доступності адміністративних та соціальних послуг для людей.

Про це заявила міністр розвитку громад та територій Альона Бабак.

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/ob-yednannya-gromad-maye-pidvishiti-yih-spromozhnist-do-rozvitku-alona-babak


4.09.2019 | Актуально

Проведено урок «Я маю право»

 

3 вересня фахівець Тлумацького бюро правової допомоги Івано-Франківського МЦ з надання БВПД Ольга Гушпит спільно з провідним спеціалістом Тлумацького РВ ДВС ГТУЮ в Івано-Франківській області Наталією Худицькою провели тематичний урок  «Я маю право!» для учнів 6-А класу Тлумацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час уроку дітей ознайомили з Конвенцією з прав дитини, заповнили та проаналізували карту «Права дитини».

Учням розповіли про те, які права гарантуються кожному, як їх реалізувати та захистити у разі порушення. 

На кінець уроку за для закріплення знань було запропоновано виконати практичну вправу «Правове дерево».

Всім присутнім розповіли як отримати юридичну допомогу через систему органів безоплатної правової допомоги.

Крім того, в Україні діє всеукраїнська «гаряча лінія»  для захисту прав дітей, яка діє за номером 116111 або 0 800 500 225.


4.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Для всіх школярів мають бути забезпечені належні умови навчання

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль оглянув незвершений корпус Космацької ЗОШ І-ІІІ ступенів Космацької сільської ради об’єднаної територіальної громади.

На сьогодні корпус введений в експлуатацію ще у 2003 році, однак проектною документацією не передбачено проведення системи водовідведення та встановлення котельні, що створює значні перепони для здійснення навчального процесу у школі.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-dlya-vsih-shkolyariv-mayut-buti-zabezpecheni-nalezhni-umovi-navchannya


4.09.2019 | Актуально

З 1 грудня при будівництві нових житлових будинків можна передбачати вбудовані магазини і кафе на будь-яких поверхах

 

Новими державними будівельними нормами (ДБН) щодо житлових будинків передбачено можливість розміщувати вбудовані і вбудовано-прибудовані приміщення громадського призначення: магазини, кафе, салони краси, відділення банків тощо на будь-яких поверхах житлових будинків.

Раніше це дозволялося робити лише до 3-го поверху включно. 

Норма поширюється виключно на нове будівництво житлових будинків. Крім цього, обов’язковою вимогою розміщення такого вбудованого закладу є виділення його в окремий протипожежний відсік.

   Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/z-1-grudnya-pri-budivnictvi-novih-zhitlovih-budinkiv-mozhna-peredbachati-vbudovani-magazini-i-kafe-na-bud-yakih-poverhah


3.09.2019 | Увага

Не провокуйте пожеж в екосистемах!

 

Кожного року непоправної шкоди лісам завдають лісові пожежі, внаслідок яких відбувається зміна порід рослинного покрову, сприяння водній та вітровій ерозії.

Лісові пожежі володіють серйозними уражаючими факторами, основними з яких являються: висока температура, задимлення великих районів, ураження окисом вуглецю людей і тварин. Особливо небезпечні пожежі в суху жарку пору.

Детальнішеhttp://www.if.gov.ua/news/ne-provokujte-pozhezh-v-ekosistemah.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області