4 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
27.05.2020 | .

Президент затвердив Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік

 

Президент Володимир Зеленський підписав Указ «Про Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік» № 203/2020.

http://www.if.gov.ua/news/prezident-zatverdiv-richnu-nacionalnu-programu-pid-egidoyu-komisiyi-ukrayina-nato-na-2020-rik


27.05.2020 | .

В області за минулу добу лабораторно підтверджено ще 21 випадок зараження COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1595 дітей та 4241 медик.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-za-minulu-dobu-laboratorno-pidtverdzheno-she-21-vipadok-zarazhennya-covid-19


27.05.2020 | Статистика

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січніквітні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–квітні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 90,3% (в Україні – 92,1%), що відповідає 16 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–квітнем 2019р. індекс промислової продукції становив 104,4%, переробної – 94,2%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,9%.

Збільшення виробництва продукції проти січня–квітня минулого року одержано у добуванні сирої нафти та природного газу на 4,7%, виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – на 1,5%. Зменшення випуску продукції спостерігалося у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 2,8%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 7,6%), машинобудуванні (на 9,8%), металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 11,3%), у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 21,9%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії  (на 30%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (у 1,6 раза), добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (у 1,9 раза).

 

 


27.05.2020 | .

Карантин послаблено – небезпека COVID-19 залишається

 

Дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19 слід незалежно від того, діє карантин чи ні. Дотримання фізичної дистанції та самоізоляція — це ті, заходи, які мають застосовуватися не лише під час карантину, а і тоді, коли це фактично необхідно. Тому варто розуміти чим карантин відрізняється від самоізоляції та фізичного дистанціювання.

http://www.if.gov.ua/news/karantin-poslableno-nebezpeka-covid-19-zalishayetsya


26.05.2020 | Актуально

Мінсоцполітики затверджено перелік посад працівників, яким передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати

 

Законом України № 540-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)» передбачено додаткові, до встановлених законодавством, доплати до заробітної плати працівникам сфери соціального захисту населення, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування отримувача соціальних послуг (вдома).

http://www.if.gov.ua/news/minsocpolitiki-zatverdzheno-perelik-posad-pracivnikiv-yakim-peredbacheno-dodatkovi-do-vstanovlenih-zakonodavstvom-doplati-do-zarobitnoyi-plati


26.05.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання 

населенню житлових субсидій, пільг та державної соціальної допомоги

малозабезпеченим сім’ям

 

 

26 травня під головуванням керівника апарату РДА Андрія Мозиля проведено восьме засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг,  державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто:

- 5 звернень щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;

- 9 звернень за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

   - 28 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

                

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


26.05.2020 | .

З 1-го червня учні профтехів можуть виходити на практичне навчання

 

З 1-го червня учні закладів профосвіти, для яких неможливо перенести практичне навчання у дистанційний формат, можуть виходити на заняття. Для випускників також зможуть організувати державну кваліфікаційну атестацію. Про це йдеться улисті Міністерства освіти і науки, який був розісланий 25 травня.

http://www.if.gov.ua/news/z-1-go-chervnya-uchni-proftehiv-mozhut-vihoditi-na-praktichne-navchannya


26.05.2020 | Нарада

Відбулась щотижнева нарада у керівника апарату райдержадміністрації

 

У вівторок, 26 травня, керівник апарату райдержадміністрації Андрій Мозиль провів щотижневу нараду з працівниками апарату РДА. На нараді також був присутній радник голови райдержадміністрації Роман Мигаль.

Під час наради керівники відділів та секторів апарату райдержадміністрації, інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточний тиждень.

Окрім цього розглядались питання звернення громадян, питання порядку здійснення контролю за виконанням документів, підвищення кваліфікації державних службовців за професійними програмами,  наповнення інформацією офіційно веб-сайту РДА, дотримання працівниками РДА графіку відпусток, подання електронних декларацій та інші.

Детальніше: http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/104214.htm


26.05.2020 | .

Лабораторії Держпродспоживслужби проводять дослідження

у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 29.03.2007 р. № 348, Державна санітарно-епідеміологічна служба ліквідована; на Державну службу з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів покладено завдання і функції з реалізації державної політики у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення та із здійснення контролю (нагляду) за дотриманням вимог санітарного законодавства.

Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області здійснює санітарно-епідеміологічний контроль за дотриманням санітарного законодавства, додержанням підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності та громадянами державних санітарних норм і правил, гігієнічних нормативів і регламентів, факторами середовища життєдіяльності людини, що мають шкідливий вплив на здоров’я населення.


26.05.2020 | .

За минулу добу в області виявлено 25 нових випадків захворювання на COVID-19

 

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9:00 26 травня в Україні 21584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7575 пацієнтів одужало. Загалом захворіли 1581 дитина та 4183 медики.

 

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-viyavleno-25-novih-vipadkiv-zahvoryuvannya-na-covid-19.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області