16 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
24.12.2020 | .

В ОДА завершено цикл навчань для новостворених територіальних громад

 

Сьогодні під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук пройшла щотижнева онлайн-нарада :

http://www.if.gov.ua/news/v-oda-zaversheno-cikl-navchan-dlya-novostvorenih-teritorialnih-gromad


24.12.2020 | .

Президент підписав закон щодо забезпечення доступу українських громадян до якісних вакцин проти COVID-19

 

Президент Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1075-ІХ.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-zabezpechennya-dostupu-ukrayinskih-gromadyan-do-yakisnih-vakcin-proti-covid-19


24.12.2020 | .

За минулу добу на Прикарпатті зафіксовано 182 нові випадки COVID-19, 1099 осіб одужали

 

Впродовж попередньої доби в області зареєстровано 182 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19:

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-na-prikarpatti-zafiksovano-182-novi-vipadki-covid-19-1099-osib-oduzhali


24.12.2020 | .

В селищі Обертин відкрили поліцейську станцію

 

У секторі комунікації поліції Івано-Франківщинипо відомили, що в селищі Обертин відкрили поліцейську станцію. Це вже вісімнадцята станція, яка запрацювала на Прикарпатті.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-selishi-obertin-vidkrili-policejsku-stanciyu


24.12.2020 | .

На сесії обласної ради прийнято обласний бюджет на 2021 рік та розглянуто понад 50 питань порядку денного

 

Сьогодні проходить друга сесія обласної ради восьмого демократичного скликання, в роботі якої взяли участь заступники голови обласної державної адміністрації, керівники департаментів та управлінь ОДА. До порядку денного пленарного засідання було включено 54 питання.

 

http://www.if.gov.ua/news/na-sesiyi-oblasnoyi-radi-prijnyato-oblasnij-byudzhet-na-2021-rik-ta-rozglyanuto-ponad-50-pitan-poryadku-dennogo


23.12.2020 | .

Василь Івасик розповів як на Прикарпатті надаватимуть допомогу підприємцям

 

«Вперше за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в Україні буде реалізована программа прямої допомоги підприємцям та найманим працівникам», - підкреслив у коментарі заступник голови обласної державної адміністрації Василь Івасик.

 

http://www.if.gov.ua/news/vasil-ivasik-rozpoviv-yak-na-prikarpatti-nadavatimut-dopomogu-pidpriyemcyam


23.12.2020 | .

Заяву на отримання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам можна подати не пізніше 31 грудня 2020 року

 

Одноразова матеріальна допомога надається застрахованим особам, які є найманими працівниками суб’єктів господарювання, робота яких тимчасово зупинена внаслідок обмежувальних заходів та фізичним особам - підприємцям

http://www.if.gov.ua/news/zayavu-na-otrimannya-odnorazovoyi-materialnoyi-dopomogi-zastrahovanim-osobam-mozhna-podati-ne-piznishe-31-grudnya-2020-roku


22.12.2020 | .

Президент утворив Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва. На першому засіданні домовлено якнайшвидше підготувати рішення щодо проблемних питань бізнесу

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 582/2020 «Про Раду з питань сприяння розвитку малого підприємництва» та затвердив її положення.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-utvoriv-radu-z-pitan-spriyannya-rozvitku-malogo-pidpriyemnictva-na-pershomu-zasidanni-domovleno-yaknajshvidshe-pidgotuvati-rishennya-shodo-problemnih-pitan-biznesu


22.12.2020 | .

На Тлумаччині відзначають День Енергетика

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна. Це, у свою чергу, підкреслює важливість продуманої і надійної роботи цієї ключової для всієї економіки галузі народного господарства. 

Сьогодні з нагоди відзначення професійного свята – Дня енергетика працівників енергетичної галузі району привітали перший заступник голови райдержадміністрації Роман Мигаль та міський голова Тлумача Ігор Петрук, керівництво місцевої філії АТ «Прикарпаттяобленерго «Східна».

Звертаючись до енергетиків керівники органів влади висловили їм глибоку подяку за роботу, яку вони виконують у районі, за продуктивну співпрацю з органами виконавчої та місцевої влади і побажали увсім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Також вони, з нагоди професійного свята вручили працівникам філії районні  відзнаки.


22.12.2020 | .

 

Шановні працівники енергетичної галузі району!

Щиро вітаю вас з нагоди вашого професійного свята – Дня енергетика. Від вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя, як нашого району, так і суспільства.

Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків.

Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові!

 

Голова районної державної адміністрації    Сергій Гаєвський.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області