5 грудень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
23.11.2020 | .

 

Відбулась нарада щодо реорганізації терцентру

 

 

На Тлумаччині триває процес децентралізації влади, який торкається багатьох сфер життєдіяльності мешканців району. Однією з найбільш охоплюючих є сфера соціального захисту населення, вагомою її частиною є система надання соціальних послуг, розвиток якої належить до власних повноважень рад об’єднаних територіальних громад. Сьогодні одним з найпотужніших суб’єктів системи надання соціальних послуг є територіальні центри соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

У зв’язку з цим, у понеділок, 23 листопада, перший заступник голови районної державної адміністрації Роман Мигаль провів робочу зустріч із головами Тлумацької міської ради Ігорем Петруком, Олешанської сільської ради Богданом Двояком та директором терцентру Петром Сулимою.

Під час зутрічі йшлося про подальшу реорганізацію терцентру, працевлаштування працівників, а також створення на базі Олешанської сільської громади нової юридичної особи відділення стаціонарного догляду для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян у селі Петрів.

Окрім цього присутні обговорили інші робочі питання.


23.11.2020 | ЦБС інформує

Майдан: сторінка живої історії

Україна – країна нескорених!

 

У листопаді  Україна відзначає дві дати: річницю Революції Гідності, роковини Голодомору. Одна – горда і ще дуже болюча, друга – трагічна і сумна.

 

 

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/110079.htm


23.11.2020 | .

Хід проведення ремонтно-будівельних робіт на дорогах Прикарпаття обговорено на нараді в ОДА

 

Будівельно-ремонтний сезон на дорогах державного значення Прикарпаття підходить до завершення. На сьогодні обсяги виконаних робіт складають 86%. Загальна кількість освоєних коштів – 1 400,1 млн грн.

 

http://www.if.gov.ua/news/hid-provedennya-remontno-budivelnih-robit-na-dorogah-prikarpattya-obgovoreno-na-naradi-v-oda


23.11.2020 | .

До бюджету Прикарпаття надійшло 1,3 мільйони гривень збору за місця для паркування транспортних засобів

 

Упродовж десяти місяців цього року до бюджету Івано-Франківщини надійшло 1,3 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів, в тому числі від юридичних осіб – 975,5 тис. грн та фізичних осіб – 349,4 тис. гривень. Про це повідомили в головному управлінні ДПС в Івано-Франківській області.

 

http://www.if.gov.ua/news/do-byudzhetu-prikarpattya-nadijshlo-1-3-miljoni-griven-zboru-za-miscya-dlya-parkuvannya-transportnih-zasobiv


20.11.2020 | .

Володимир Зеленський підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування у громадських закладах і транспорті без засобів захисту

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 1000-IX, який Верховна Рада ухвалила 6 листопада 2020 року.

 

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-pidpisav-zakon-pro-administrativnu-vidpovidalnist-za-perebuvannya-u-gromadskih-zakladah-i-transporti-bez-zasobiv-zahistu


20.11.2020 | Вітання

Шановні жителі Тлумаччини! 

 

З метою віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Це свято встановлено на честь початку доленосних для нашої держави подій - Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Назавжди у наших серцях залишиться пам’ять і скорбота за покладені життя Героїв Небесної Сотні, Героїв АТО, усіх, хто віддав життя захищаючи рідну землю від агресора.

Щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто нині зі зброєю в руках охороняє цілісність та незалежність України.

Бажаю мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди у домівках,  віри у щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський


20.11.2020 | .

Держпродспоживслужба контролюватиме дотримання карантину вихідного дня на Прикарпатті

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує про продовження моніторингу дотримання вимог карантину вихідного дня на території області продовж найближчих вихідних – 21-22 листопада.

 

http://www.if.gov.ua/news/derzhprodspozhivsluzhba-kontrolyuvatime-dotrimannya-karantinu-vihidnogo-dnya-na-prikarpatti


20.11.2020 | .

Зпочатку року платники Прикарпаття перерахували для підтримки української армії понад 315 мільйонів гривень

 

За січень-жовтень 2020 року платники податків перерахували до держбюджету 315,1 млн грн військового збору. Цьогорічні надходження на обороноздатність армії перевищили минулорічні на 23,6 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС в Івано- Франківській області.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/z-pochatku-roku-platniki-prikarpattya-pererahuvali-dlya-pidtrimki-ukrayinskoyi-armiyi-ponad-315-miljoniv-griven


19.11.2020 | .

За минулу добу в області зареєстровано 549 випадків захворювань на коронавірусну інфекцію

 

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації інформує, що станом на 19.11.2020 року в області зареєстровано 30091 випадок захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 549 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/za-minulu-dobu-v-oblasti-zareyestrovano-549-vipadkiv-zahvoryuvan-na-koronavirusnu-infekciyu


19.11.2020 | .

Івано-Франківська область буде змагатися за отримання фінансування на реалізацію 32 розвиткових проєктів

 

3 листопада завершився прийом документів у рамках другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Заявниками з усіх регіонів України подано понад 800 проєктів, з яких Міністерством розвитку громад та територій України 739 допущено до експертної оцінки.

 

http://www.if.gov.ua/news/ivano-frankivska-oblast-bude-zmagatisya-za-otrimannya-finansuvannya-na-realizaciyu-32-rozvitkovih-proyektiv.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області