1 Червень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
22.05.2020 | Актуально

В області готуються до послаблення карантинних заходів

 

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у заході взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, керівники профільних структурних підрозділів ОДА та відповідних служб.

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-gotuyutsya-do-poslablennya-karantinnih-zahodiv


22.05.2020 | Статистика

Демографічна ситуація в області у січні–березні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Чисельність наявного населення області, за оцінкою, на 1 квітня 2020 року становила 1366,3 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2020 року чисельність населення області зменшилась на 1755 осіб, що відбулося за рахунок природного скорочення (на 1828 осіб) та міграційного приросту (на 73 особи) населення.

Упродовж січня–березня 2020 року в області зареєстровано               2697 живонароджених та 4525 померлих: на 100 померлих припадає 60 живонароджених проти 47 живонароджених в середньому по державі. Кількість живонароджених та померлих порівняно з відповідним періодом 2019 року зменшилась на 7,2% та на 11,6% відповідно. Серед померлих –               21 дитина у віці до одного року, що на одну особу більше, ніж у січні–березні попереднього року.

У січні–березні 2020 року до області прибуло 2863, вибуло – 2790 осіб.

 

 


21.05.2020 | Актуально

Віталій Федорів доручив головам РДА та дорожнім службам області проінспектувати стан якості мостів

 

Сьогодні під керівництвом голови облдержадміністрації Віталя Федоріва відбулася онлайн-нарада із головами райдержадміністрацій. Участь у її роботі взяли заступники голови ОДА і керівники Служби автомобільних доріг області та ДП «Дороги Прикарпаття».

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-doruchiv-golovam-rda-ta-dorozhnim-sluzhbam-oblasti-proinspektuvati-stan-yakosti-mostiv


21.05.2020 | Інвестиції

Відбулася робоча зустріч голови райдержадміністрації з інвесторами

У середу, 20 травня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський спільно з радником голови РДА Романом Мигалем, керівником апарату РДА Андрієм Мозилем, сільським головою Олешева Михайлом Кузівим провели виїзну зустріч із директором ТзОВ «НК Прикарпаття» Андрієм Дольним для ознайомлення із інвестиційними пропозиціями даного підприємства на Території Тлумацького району.  Також обговорили питання співпраці Тлумацької райдержадміністрації з даним підприємством. Варто зазначити, що основним видом діяльності товариства є геологічне вивчення та видобуток вапняків, а також добування декоративного та будівельного каменю, вапняку, гіпсу, крейди та глинистого сланцю. Андрій Дольний повідомив, що на сьогоднішній день вони проводять геологічну розвідку грунтів поблизу села Олешів на площі 30.7 га. У подальшому планується видобування вапняку для подальшої його переробки.

У підсумку зустрічі Сергій Гаєвський підкреслив, що райдержадміністрація готова всіляко підтримувати потенційного інвестора на Тлумаччині.


21.05.2020 | ЦБС інформує

Онлайнова конференція «Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19»

Карантин – не тільки час для самоізоляції, але і час для підвищення кваліфікації, застосування інноваційних форм роботи.

Директор Тлумацької централізованої бібліотечної системи В.Пушка спільно з бібліотечними працівниками бібліотек-філій с.Гарасимів, с.Кутище, с.Петрів, с.Олешів, с.Буківна, с.Нижнів взяли участь в онлайновій конференції «Бібліотеки в умовах пандемії COVID-19», що відбулася 19 травня 2020 р. о 12.00 год організованою ВГО Українська бібліотечна асоціація та Українським інститутом книги.

В програмі конференції було передбачено 3 сесії:

Сесія 1. Безпека користувачів та бібліотекарів: умови виходу з карантину

Сесія 2. Сервіси бібліотек у дистанційному режимі.

Сесія 3. Процедури відбору, придбання та розподілу книжкової продукції для поповнення бібліотечних фондів у 2020 р.


21.05.2020 | .

Уряд послаблює карантинні обмеження (інфографіка)

 

З 22 травня в усіх областях запроваджується адаптивний карантин.

http://www.if.gov.ua/news/uryad-poslablyuye-karantinni-obmezhennya-infografika


21.05.2020 | .

Володимир Зеленський: Ми маємо захищати право кожної національної меншини знати свою мову, але всі громадяни України повинні знати українську

 

Президент Володимир Зеленський наголошує, що мовне питання в Україні не стоїть. Глава держави сподівається на підписання меморандуму про порозуміння з Угорщиною.

http://www.if.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-mi-mayemo-zahishati-pravo-kozhnoyi-nacionalnoyi-menshini-znati-svoyu-movu-ale-vsi-gromadyani-ukrayini-povinni-znati-ukrayinsku


21.05.2020 | Вітання

Привітання голови райдержадміністрації Сергія Гаєвського з Днем вишиванки

 

Дорогі тлумачани, вітаю Вас з Днем вишиванки! Українська вишиванка – це наш генетичний код нації. Для мене - це збереження багатовікової традиції мого народу, і я пишаюсь, що я є нащадком цих традицій. Носити вишиванку і престижно, і патріотично. Мені приємно, що наш модний тренд культивують, і він здобуває серця шанувальників по всьому світі!


20.05.2020 | .

Заповіт з умовою

Заповідач може обумовити виникнення права на спадкування у особи, яка призначена у заповіті, наявністю певної умови, як пов'язаної, так і не пов'язаної з її поведінкою (наявність інших спадкоємців, проживання у певному місці, народження дитини, здобуття освіти тощо).

Сутність заповіту з умовою полягає в тому, що спадкодавець в тексті заповіту має право визначити умову, настання якої (в тому числі і шляхом виконання її спадкоємцем) є підставою для виникнення у спадкоємця за заповітом права на спадкування.

Умова, визначена у заповіті, має існувати на час відкриття спадщини.

Умова, визначена у заповіті, є нікчемною, якщо вона суперечить закону або моральним засадам суспільства.

Особа, призначена у заповіті, не має права вимагати визнання умови недійсною на тій підставі, що вона не знала про неї, або якщо настання умови від неї не залежало.

Важливо зауважити, що умова заповіту має бути:

- чітко визначеною за змістом. У протилежному випадку це призводить до проблем після відкриття спадщини, можливого застосування тлумачення заповіту, в тому числі у судовому порядку;    

- правомірною, тобто не суперечити законодавству та моральним засадам суспільства;  

- здійсненною, тобто такою, яку можна виконати, або яка реально може настати. Якщо визначена у заповіті умова не може бути виконана в принципі, або реально не може настати, то вона вважається такою, що не встановлена в заповіті.  


20.05.2020 | .

На Прикарпатті розроблена інформаційна платформа для роботи з інвесторами

 

Івано-Франківською облдержадміністрацією спільно з канадським Проектом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) створено інвестиційний портал :

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-rozroblena-informacijna-platforma-dlya-roboti-z-investorami

 .

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області