28 січень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
13.01.2021 | .

Івано-Франківщина у числі областей, де найбільше передано об’єктів з районного рівня територіальним громадам

 

В областях триває процес передачі майна з районного рівня у комунальну власність територіальних громад. Мінрегіон здійснює моніторинг цього процесу. Загалом по 65% об’єктів вже прийнято рішення про взяття на баланс територіальних громад. Це 16 546 об’єктів з 25 274, що потребують передачі у власність територіальних громад.

 

http://www.if.gov.ua/news/ivano-frankivshina-u-chisli-oblastej-de-najbilshe-peredano-ob-yektiv-z-rajonnogo-rivnya-teritorialnim-gromadam


13.01.2021 | .

Андрій Бойчук: Відновлення доріг сприятиме розвитку Прикарпаття

 

Дороги обласного та районного значення, що мають соціально-економічний і культурний вплив на розвиток області, підлягатимуть першочерговому ремонту у поточному році. Про це сьогодні під час онлайн-наради під керівництвом голови обласноїдержавної адміністрації Андрія Бойчука із головами райдержадміністрацій та територіальних громад повідомив директор ДП «Дороги Прикарпаття» Андрій

Сазонов.

 

http://www.if.gov.ua/news/andrii-boi-chuk-vidnovlennya-dorig-spriyatime-rozvitku-prikarpattya


11.01.2021 | .

Президент дав завдання уряду якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень

 

Президент Володимир Зеленський дав завдання Кабінету Міністрів якнайшвидше провести детальну комунікацію з громадськістю щодо карантинних обмежень, впроваджених на період з 8 до 24 січня цього року.

 

http://www.if.gov.ua/news/prezident-dav-zavdannya-uryadu-yaknajshvidshe-provesti-detalnu-komunikaciyu-z-gromadskistyu-shodo-karantinnih-obmezhen


11.01.2021 | .

На Прикарпатті 37 тисяч осіб побороли COVID-19

 

В області протягом попередньої доби зареєстровано 92 нових випадки коронавірусної хвороби. Водночас одужала 551 особа та зафіксовано два летальні випадки від COVID-19.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/na-prikarpatti-37-tisyach-osib-poboroli-covid-19


11.01.2021 | .

Зимовий карантин пом'якшений і не такий жорсткий, як весняний локдаун – Президент

 

Перед впровадженням в Україні загальнонаціонального посиленого карантину Президент Володимир Зеленський провів планову селекторну нараду за участю урядовців, керівників силових відомств. Учасники заходу обговорили, які саме кроки здійснюватиме уряд, які обмеження і в який час діятимуть у країні.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/zimovij-karantin-pom-yakshenij-i-ne-takii-zhorstkij-yak-vesnyanij-lokdaun-prezident


6.01.2021 | Вітання

 

Дорогі жителі Тлумаччини! 

Щиросердно вітаю  Вас із  найвеличнішим релігійним святом – Різдвом Христовим.

В час Різдва за Святою Вечерею збираються рідні, сусіди, близькі та знайомі. Люди прощають образи один одному і у мирі сердець лунає коляда.

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил та натхнення. Нехай народження Божого Дитяти принесе на землю мир для народів та спокій між людьми. Пам’ятаймо і про тисячі українських героїв, які в ці дні гідно захищають наш спокій. Нехай їхня міць та мужність надихають кожного з нас!

Миру Вам і впевненості в завтрашньому дні, сімейного добробуту та міцного здоров’я! Нехай Різдвяні дзвони завжди повідомляють Вам лише приємні новини.

Щастя Вам, веселих і радісних свят, а ще смачної куті! 

ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ!  СЛАВІМО ЙОГО!

 

Голова районної державної адміністрації

Сергій Гаєвський


6.01.2021 | .

Андрій Бойчук зустрівся із представниками міжконфесійної ради області

 

Сьогодні, 5 січня, напередодні Різдва Христового, голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із представниками міжконфесійної ради області. Керівник області ознайомився із діяльністю ради та обговорив актуальні питання.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/andrij-bojchuk-zustrivsya-iz-predstavnikami-mizhkonfesijnoyi-radi-oblasti


6.01.2021 | .

Громадяни зможуть економити при розрахунках за газ до 40%, обираючи державного постачальника – Президент

 

В Україні з серпня поточного року запрацював ринок газу для населення, і тепер громадяни мають змогу вільно обрати собі постачальника газу з найвигіднішими умовами. Допомогти населенню заощадити на рахунках за газ можуть державні компанії, зокрема Газопостачальна компанія «Нафтогаз України».

 

 

http://www.if.gov.ua/news/gromadyani-zmozhut-ekonomiti-pri-rozrahunkah-za-gaz-do-40-obirayuchi-derzhavnogo-postachalnika-prezident


5.01.2021 | .

 

Служби у справах дітей повинні створити у кожній громаді

 

У вівторок, 5 січня, для надання практичної та методологічної допомоги щодо вдосконалення системи надання послуг соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, створення служби у справах дітей, були запрошені голови громад колишнього Тлумацького району.

Нараду провів перший заступник голови РДА Роман Мигаль, за присутності міського голови Тлумача Ігоря Петрука, Обертинського селищного голови Віктора Хамута, начальника служби у справах дітей РДА Валерія Семківа, заступника начальника управління соціального захисту населення РДА Наталії Козак.

 Присутні, в ході наради обговорили питання вдосконалення системи надання послуг соціального захисту в об’єднаних територіальних громадах, створення служби у справах дітей у громадах, адже це передбачено у законодавстві. В умовах децентралізації саме на територіальні громади покладено вирішення значної частини соціальних питань. Найважливіше – максимально наблизити соціальні послуги до людини.

Начальник служби у справах дітей РДА Валерій Семків повідомив присутнім, що в ОТГ мають забезпечити облік дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, які можуть бути усиновлені; дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій; усиновлених дітей, за умовами проживання та виховання яких здійснюється нагляд; дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах; потенційних опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів; кандидатів в усиновлювачі; нерухомого майна дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Учасники наради домовилися про подальшу співпрацю в налагодженні структури соціального захисту населення в громадах.

На завершення наради Роман Мигаль зазначив, що перед новоутвореними громадами сьогодні багато викликів, у  короткі терміни необхідно розпочинати бюджетний процес, налагоджувати господарське життя, а наше завдання підтримати їх, поділитись досвідом, напрацювати спільні завдання та втілити їх у життя.


5.01.2021 | .

Президент підписав закон щодо соціального захисту деяких категорій населення на період дії карантину

 

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон

Детальніше: http://www.if.gov.ua/news/prezident-pidpisav-zakon-shodo-socialnogo-zahistu-deyakih-kategorij-naselennya-na-period-diyi-karantinu.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
"Україна- ЄС"
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області