20 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
6.10.2020 | Нарада

 

Відбулась щотижнева нарада

 

У вівторок, 6 жовтня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Мигаля відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: забезпечення продуктами харчування освітніх закладів району, забезпечення засобами дезінфекції, відзначення Дня Захисника України (14 жовтня 2020 року), соціальних виплат та нарахування житлових субсидій мешканцям району, соціального захисту дітей-сиріт, пенсійного забезпечення, дотримання графіку відпусток працівниками структурних підрозділів РДА та інші.

За результатами наради, першим заступником голови РДА дано  ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


6.10.2020 | .

Щодо монетизованого «пакунку малюка» з 1 вересня 2020 року

 

Постановою Кабінету міністрів України від 29.07.2020 № 744 ,,Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги ,,пакунок малюка  з 01.09.2020 року змінено механізм надання , «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/shodo-monetizovanogo-pakunku-malyuka-z-1-veresnya-2020-roku


5.10.2020 | Оголошення

Через карантинні обмеження поспілкуватися з керівництвом облдержадміністрації можна через прямі телефонні лінії


5.10.2020 | .

Виплата житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій готівковій формі за вересень 2020 року

 

30 вересня цього року в область надійшли кошти для проведення виплати житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива у грошовій готівковій формі за вересень 2020 року.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/viplata-zhitlovih-subsidij-dlya-vidshkoduvannya-vitrat-na-oplatu-zhitlovo-komunalnih-poslug-u-groshovij-gotivkovij-formi-za-veresen-2020-roku


5.10.2020 | .

Віталій Федорів доручив керівникам профільних структур прискорити відновлювальні роботи на постраждалих від червневої стихії об‘єктах

 

Під час сьогоднішньої щотижневої онлайннаради голови обласної держаної адміністрації Віталія Федоріва йшлося про хід відновлювальних робіт із ліквідації наслідків стихії, що мала місце у червні 2020 року, координацію дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо ефективної відбудови цих об’єктів.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-doruchiv-kerivnikam-profilnih-struktur-priskoriti-vidnovlyuvalni-roboti-na-postrazhdalih-vid-chervnevoyi-stihiyi-ob-yektah


5.10.2020 | .

Віталій Федорів закликав прикарпатців не нехтувати карантинними заходами

 

Захворюваність жителів області на коронавірусну хворобу має тенденцію до стабілізації. З початку карантину зареєстровано 18339 хворих з підозрою на COVID-19. Коронавірус підтверджено у 13968 осіб (1% від загальноїчисельності населення області). Про це сьогодні йшлося під час щотижневої наради у голови обласноїдержавноїадміністрації Віталія Федоріва із керівниками структурних підрозділів ОДА та головами райдержадміністрацій.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalii-fedoriv-zaklikav-prikarpatciv-ne-nehtuvati-karantinnimi-zahodami


5.10.2020 | .

 

В 2020 році за сприяння Держпродспоживслужби споживачам

Івано-Франківщини повернуто 826 тис. грн. за ненадані послуги та товари неналежної якості

 

До Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надходять звернення споживачів, щодо порушення умов договору при наданні туристичних послуг. 

В одному з випадків було встановлено, що споживачі звернулися до суб’єкта господарювання з вимогою про відмову від надання туристичних послуг та компенсації витрачених коштів, але їм було відмовлено, чим порушено умови договору.  При попередньому розгляді звернення, підприємцем повернуто кошти в сумі 51500 грн., а вимога споживача задоволена.

В іншому випадку за подібним зверненням управління захисту споживачів здійснило позапланову перевірку суб’єкта підприємницької діяльності, який надає туристичні послуги. Під час перевірки встановлено порушення умов договору при поверненні коштів за не отримані туристичні послуги. За результатами перевірки працівниками управління надано припис, який виконано в повному обсязі. Тож вимогу споживача було задоволено та повернуто кошти в сумі 17500 грн.

 

Доводимо до відома, що за результатами роботи працівників відділу контролю у сфері торгівлі, робіт та послуг в вересні 2020 року споживачам повернуто кошти в розмірі 155,2 тис грн., а від початку року сума повернутих коштів споживачам становить 826 тис грн..

Нагадуємо жителям Прикарпаття: якщо ваші права порушено -  звертайтесь за захистом до Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській  області (контактний тел. 0342-55-96-17), або до консультаційних центрів районних, міських управлінь, відділів (адреси та номери телефонів – за посиланням).

Кожне отримане звернення буде розглянуте фахівцями, за наявності порушень - винні особи будуть притягнуті до відповідальності.


2.10.2020 | .

До Дня працівників освіти

 

Традиційно в нашій країні у першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Праця вчителя є особливим видом діяльності, яка спрямована на передавання новим поколінням накопичених людством досвіду і культури, створення умов для розвитку особистості.

Головне управління статистики інформує. У сфері освіти Івано-Франківщини працює понад чверть (27,7%) середньооблікової кількості штатних працівників економіки області. За вісім місяців поточного року середньооблікова кількість штатних працівників освіти склала 50,7 тис. осіб,  середньомісячна заробітна плата яких становила 8679 грн  (по Україні – 8806 грн). У порівнянні з відповідним періодом 2019 року середньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника сфери освіти збільшилася на 11,4% і у 1,8 раза перевищила рівень мінімальної заробітної плати (4723 грн).

Навчанням молодого покоління у 689 школах Івано-Франківщини зайнято майже 22 тис. учителів (включаючи сумісників), з них 61,7% учителів здійснюють освітньо-виховну роботу у закладах сільської місцевості. Важливою умовою якісного навчання школярів є професійний рівень викладацького складу: 95% педагогічних працівників мають повну вищу освіту, 1,9% – освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, решта – молодшого спеціаліста або середню загальну освіту. В середньому на кожного вчителя у денних закладах загальної середньої освіти області припадає  7  учнів  (по  Україні – 9),  зокрема  у  міській  місцевості  –  10,  у сільській – 6.

Виховання та навчання 36,4 тис. дошкільнят в області забезпечували 4,4 тис. вихователів та їх асистентів, психологів, методистів та соціальних педагогів. Із загальної кількості педагогічних працівників закладів дошкільної освіти 97,3% становили жінки, 39,5% – особи віком до 35 років, 7,5% – 60 років і більше. У розрахунку на одного педагогічного працівника цих закладів припадало 8 дітей, що відповідає середньому показнику по Україні в цілому.

Навчальний процес для 8,7 тис. учнів та слухачів 20 закладів професійної  (професійно-технічної освіти)  області  здійснюють  майже 1,5 тис. педагогічних працівників, викладацький склад 15 самостійних закладів вищої освіти нараховує 4,3 тис. педагогічних та науково-педагогічних працівників, з них 1699 кандидатів та 391 доктор наук, науковий ступінь професора мають 312, доцента – 1194 викладачів та 16 – старшого дослідника.

Діяльність педагогів спрямована на становлення дитини як особистості, громадянина і фахівця, на зміцнення інтелектуального та духовного потенціалу нації.

 

Довідково: Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівників освіти. День працівників освіти встановленоУказом Президента України від 11 вересня 1994 року № 513/94.

 

Головне управління статистики вітає усіх освітян з професійним світом!


2.10.2020 | .

Дорогі працівники освітньої сфери Тлумаччини, шановні педагоги!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників освіти!
          Схиляю голову перед мудрістю і жертовністю освітянина – учителя, вихователя, викладача, майстра, зусиллями якого твориться майбутнє нашого краю, всієї нашої держави. Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, вчите нашу юнь пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Прийміть вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України.

Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов.

Натхнення вам, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Батьківщини.  

 

 

 

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                                          Сергій Гаєвський 

                                        


1.10.2020 | .

Шановні ветерани і люди похилого віку!

   

          1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.

          Висловлюю глибоку вдячність за неоціненний внесок у збереження нашої держави, розбудову та зміцнення її економічного розвитку, культурного і інтелектуального потенціалу. Ви проявили мужність під час оборони рідної землі від іноземних завойовників, відбудували міста і села у повоєнні роки, передаєте свій життєвий досвід молодому поколінню.

            У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.

          Бажаю вам міцного здоров'я, щасливої долі, радості, добра і віри в краще життя, добробуту вашим сім'ям, успіхів та довголіття!

 

З повагою,

Голова районної 

державної адміністрації                                                                   Сергій Гаєвський.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області