28 Вересень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
9.09.2020 | .

Олександр Кубраков: Івано-Франківська область є однією із лідерів в України за темпами проведення будівельних робіт на автошляхах

 

Учора із робочою поїздкою на Івано-Франківщині побував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Разом із головою обласної державної адміністрації Віталієм Федорівим, народними обранцями від Прикарпаття Оленою Вінтоняк, Едуардом Прощуком та Зіновієм Андрійовичем він побував у Калуському та Надвірнянському районах, де оглянув хід проведення ремонтних робіт на об’єктах дорожнього господарства.

 

http://www.if.gov.ua/news/oleksandr-kubrakov-ivano-frankivska-oblast-ye-odniyeyu-iz-lideriv-v-ukrayini-za-tempami-provedennya-budivelnih-robit-na-avtoshlyahah


9.09.2020 | .

В області зареєстровано 10508 випадки захворювань на коронавірусну інфекцію

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації станом на 08 вересня в області зареєстровано 10508 випадів захворювань на коронавірусну інфекцію, з них 160 за минулу добу.

 

http://www.if.gov.ua/news/v-oblasti-zareyestrovano-10508-vipadki-zahvoryuvan-na-koronavirusnu-infekciyu


8.09.2020 | .

МОЗ скерувало в області моніторингові групи для контролю лікування COVID-19

 

МОЗ створило моніторингові групи, які перевіряють в областях забезпечення хворих медикаментами для лікування коронавірусу, використання коштів за COVID-пакетами і стан забезпечення лікарень медикаментами. Міністр особисто тримає ситуацію на контролі, — про це повідомила заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.

 

 

 

http://www.if.gov.ua/news/moz-skeruvalo-v-oblasti-monitoringovi-grupi-dlya-kontrolyu-likuvannya-covid-19


8.09.2020 | .

Проведено робочу зустріч із сільськими головами Тлумацького району

 

У вівторок, 8 вересня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський провів робочу зустріч із сільськими головами Тлумацького району. На зустрічі  також були присутні перший заступник голови РДА Роман Мигаль, керівник апарату РДА Андрій Мозиль, начальник відділу освіти РДА Володимир Пеник та начальник управління фінансів РДА Світлана Овчарчин.

Під час наради розглянуто ряд актуальних питань життєдіяльності району - освіти, а саме організації протиепідемічних заходів у закладах освіти району на період карантину, допомоги органів місцевого самоврядування у підвозі школярів до навчальних закладів, забезпечення шкіл масками та антисептиками відповідно до рекомендацій головного санітарного лікаря. Окрім цього розглядались питання фінансів, а саме належної роботи щодо формування наповнення місцевих бюджетів, інвентаризації землі, сплати ПДФО, активнішої співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування тощо.

За підсумками наради дані відповідні доручення.


8.09.2020 | Увага

УВАГА: на Івано-Франківщині розпочалась пероральна імунізація

диких м'ясоїдних тварин проти сказу

 

Сьогодні кампанія триває на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської та Яремчанської міських рад.

Приманки з вакциною проти сказу розповсюджуються шляхом розкидання з авіатранспорту над лісовими та польовими угіддями, поза межами населених пунктів. Заплановано розкидати 65 тисяч доз вакцини.

 

Кампанія проводиться під контролем спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області. Заходи здійснюються відповідно до положень міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році.

 

Приманка з вакциною – цілком безпечна для людей і тварин, вона має  вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м’ясокісткового борошна.

Прохання до жителів області: при виявлені подібних приманок - не брати їх руками і не переносити з місць розкладання. Якщо приманка випадково потрапила на території особистого селянського господарства, прохання перенести її (в рукавицях!!)  за межі господарства, де її може спожити дика тварина.

Пізніше – з  9 вересня 2020 року – з Коломийського аеродрому буде проводитись розповсюдження приманок на решті території області.

 

 


8.09.2020 | .

«Побачив? Прибери». Місяць до наймасштабнішої події осені

 

19 вересня Україна разом з мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об'єднанні заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

 

http://www.if.gov.ua/news/pobachiv-priberi-misyac-do-najmasshtabnishoyi-podiyi-oseni


7.09.2020 | .

З 16 вересня на Прикарпатті стартує активна фаза другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру

 

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України спільно з Всеукраїнською асоціацією громад розпочинають активну фазу другого пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (ДАР).

 

http://www.if.gov.ua/news/z-16-veresnya-na-prikarpatti-startuye-aktivna-faza-drugogo-pilotnogo-vprovadzhennya-derzhavnogo-agrarnogo-reyestru


7.09.2020 | .

Фінанси державного бюджету на заробітну плату педагогічних працівників надходять вчасно і в повному обсязі

 

Врегулювання питання щодо забезпечення коштами освітньої субвенції на виплату заробітної плати педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти області, завдання органів влади з недопущення заборгованості на місцях ішлося під час онлайн-наради, яку провів голова облдержадміністрації Віталій Федорів.

 

 

http://www.if.gov.ua/news/finansi-derzhavnogo-byudzhetu-na-zarobitnu-platu-pedagogichnih-pracivnikiv-nadhodyat-vchasno-i-v-povnomu-obsyazi


7.09.2020 | .

Віталій Федорів: Навіть у складних умовах пандемії коронавірусу увага до виконання місцевих бюджетів є вирішальною

 

     Про хід виконання місцевих бюджетів за вісім місяців йшлося на онлайн-нараді у Віталія Федоріва.

 

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-navit-u-skladnih-umovah-pandemiyi-koronavirusu-uvaga-do-vikonannya-miscevih-byudzhetiv-ye-virishalnoyu


7.09.2020 | .

Відбулась зустріч із фермерами Гарасимова, Гавриляка та Підвербців

 

6 вересня, голова райдержадміністрації Сергій Гаєвський із робочою поїздкою відвідав села Гарасимів, Гавриляк та Підвербці. У ході поїздки він провів зустріч із місцевими фермерами. Під час зустрічі було обговорено коло важливих та проблемних питань життєдіяльності краю в галузі сільського господарства, а також питання які потребують підтримки з боку районної влади.

Зокрема очільник району розповів про порядок отримання держпідтримки для фермерів та кооператирів, а саме - Державну підтримку розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції, підтримку розвитку фермерських господарств, часткову компенсацію вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва,  надання сімейним фермерським господарствам додаткової фінансової підтримки,  фінансову підтримку с/г обслуговуючих кооперативів, тощо.

Окрім цього голова райдержадміністрації розповів присутнім про створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, адже сільськогосподарська кооперація є ефективним механізмом забезпечення конкурентоспроможності малих та середніх сільськогосподарських товаровиробників. Також вона може впливати на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів, що входять до складу старостинського округу. Як ми неодноразово писали, такі кооперативи ведуть свою успішну  діяльність на теренах нашої області так і за її межами, і впродовж цього року неодноразово відбувались  ознайомчі виїзди керівництва РДА та сільських голів Тлумаччини у дані сільськогосподарські підприємства для отримання досвіду такої діяльності.

Зустріч з представниками фермерських господарств району показала, що в цій сфері необхідні зміни, щоб ситуація покращилась на краще. По завершенні зустрічі Сергій Гаєвський закликав фермерів до взаєморозуміння і співпраці, це безперечно сприятиме сільськогосподарському розвитку району.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області