14 Серпень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
29.07.2020 | Актуально

Відбулася нарада з пасічниками району

 

У малій залі засідань Тлумацької районної державної адміністрації, під керівництвом голови Тлумацької РДА Сергія Гаєвського, відбулась нарада з пасічниками та суб’єктами господарювання у галузі бджільництва Тлумацького району. На нараді також був присутній перший заступник голови РДА Роман Мигаль, який повідомив, що нещодавно було зареєстроване громадську організацію «Товариство бджолярів Тлумаччини».

У ході наради обговорили питання державної підтримки бджільництва -цього року це завпроваджується вперше. Стимулювання розвитку бджільництва сприятиме збільшенню кількості промислових пасік, запровадженню простежуваності продукції бджільництва, а також підвищенню її якості та конкурентоспроможності на внутрішньому та зовнішньому ринках. Крім того, галузь бджільництва важлива для розвитку малого підприємництва на селі. Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60000 гривень одному отримувачу.


29.07.2020 | .

Правовий статус осіб, які належать до ромської національної меншин

 

Статтею 24 Конституції України передбачено − громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом.

Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/106382.htm


29.07.2020 | .

Ситуацію, пов’язану із поширенням коронавірусу, обговорили на засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС

 

На сьогодні в Україні зафіксовано понад 66,5 тисяч випадків захворюваності на COVID-19. На Прикарпатті лабораторно підтверджено коронавірус у 4224 осіб. За останню добу кількість хворих збільшилася на 103 особи.

 

http://www.if.gov.ua/news/situaciyu-pov-yazanu-iz-poshirennyam-koronavirusu-obgovorili-na-zasidanni-regionalnoyi-komisiyi-teb-ta-ns


28.07.2020 | Актуально

Відбулось вручення нагороди «Мати-героїня»

 

28 липня голова районної державної адміністрації Сергій Гаєвський та перший заступник голови РДА Роман Мигаль урочисто вручили нагрудні знаки, посвідчення про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

Згідно з указом Президента України «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання «Мати-героїня» присвоєно трьом багатодітним матерям Тлумаччини: Романюк Оксані Василівні, Бугрі Надії Василівні та Лимич Людмилі Степанівні.

Керівники району привітали матерів та висловили їм найщиріші побажання.


28.07.2020 | .

Центральночеський край допоможе Прикарпаттю у подоланні наслідків повені

 

Рада Центральночеського краю прийняла рішення про виділення Івано-Франківській області фінансової допомоги на подолання наслідків нещодавньої повені у сумі 100 тисяч чеських крон (близько 4400 доларів США). Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс.

http://www.if.gov.ua/news/centralnocheskij-kraj-dopomozhe-prikarpattyu-u-podolanni-naslidkiv-poveni


28.07.2020 | .

Збройні сили України поповнять 500 призовників з Прикарпаття

 

На Прикарпатті завершується призовна кампанія на строкову військову службу. Станом на 24 липня поточного року Івано-Франківська область виконала поставлене завдання на 88%. Загалом з Прикарпаття до Збройних сил України та інших військових формувань буде відправлено 500 юнаків.

 

http://www.if.gov.ua/news/zbrojni-sili-ukrayini-popovnyat-500-prizovnikiv-z-prikarpattya


27.07.2020 | .

Віталій Федорів: Постраждалим внаслідок червневої повені вже виплачено понад 50 мільйонів гривень матеріальної допомоги

 

На Івано-Франківщині продовжуються роботи із ліквідації наслідків повені, яка впродовж 22-24 червня завдала значних матеріальних збитків жителям області та об’єктам інфраструктури. За попередніми підрахунками пошкоджень та руйнувань зазнали 1895 об’єктів комунальної власності. Для їх відновлення необхідно понад 2 млрд. гривень. Про це сьогодні йшлося на нараді під керівництвом голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-postrazhdalim-vnaslidok-chervnevoyi-poveni-vzhe-viplacheno-ponad-50-miljoniv-griven-materialnoyi-dopomogi


27.07.2020 | .

Віталій Федорів: Ключовою умовою у виборі об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік буде виконання органами місцевого самоврядування взятих на себе зобов’язань щодо співфінансування цьогоріч

 

На цьому сьогодні під час розгляду питання про реалізацію проектів у рамках ініціативи Президента України Національна програма «Велике будівництво» на онлайн-нараді із керівниками структурних підрозділів ОДА, головами райдержадміністрацій, наголосив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів.

http://www.if.gov.ua/news/vitalij-fedoriv-klyuchovoyu-umovoyu-u-vibori-ob-yektiv-velikogo-budivnictva-na-nastupnij-rik-bude-vikonannya-organami-miscevogo-samovryaduvannya-vzyatih-na-sebe-zobov-yazan-shodo-spivfinansuvannya-cogorich


27.07.2020 | Соціальний захист

Відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету

 

27 липня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Мигаля відбулося чергове засідання районної  комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам району за рахунок коштів місцевого бюджету.

Розглянувши 12 заяв громадян району вирішили надати одноразову грошову допомогу 12 громадянам району на загальну суму 7,0 тис. грн. за рахунок кошторисних призначень місцевого бюджету


27.07.2020 | .

«Працюй безпечно» – проєкт, спрямований на протидію торгівлі людьми

 

Для тих, хто шукає нову роботу в Україні чи за кордоном, проєкт дає відповіді на важливі питання:

1) Як підготуватися до працевлаштування в іншій країні?

2) Як виявити шахраїв, які намагаються обдурити вас під час укладання трудової угоди?

3) Що робити, коли ви, ваші родичі або знайомі опинилися перед небезпекою потрапляння в трудове рабство чи постраждали від торгівлі людьми?

Проєкт створено в межах кампанії з інформування про ризики торгівлі людьми, яка здійснюється спільними зусиллями Координатора проектів ОБСЄ в Україні, Міністерства соціальної політики в Україні, Представництва МОМ в Україні та громадської організації А21. Зусилля Координатора проектів у цій кампанії фінансово підтримують Уряд Канади та місія США при ОБСЄ.

 

https://www.instagram.com/work_safe_ua/?igshid=11h7dk9v6gw2u
https://www.facebook.com/work.safe.ua/

 .

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області