20 Вересень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
3.09.2019 | Актуально

Знезараження насіння – важливий елемент в отриманні високого врожаю

 

 

Останніми роками спостерігається погіршення фітосанітарного стану посівів у результаті неякісного обробітку ґрунту, недотримань схем захисту чи порушення сівозміни. Аграріям стає все складніше протистояти численним захворюванням і шкідникам на своїх полях. Навіть той, хто сумнівався у доцільності протруювання насіння, уже впевнився, що без нього гарного врожаю не буде.

Десятки небезпечних грибкових хвороб передаються через насіння. Їхні збудники можуть знаходитися не лише всередині, а й на поверхні насіння. У першому випадку насіння гине або дає ослаблені рослини, в другому — уражуються сходи, а потім і дорослі рослини.

Детальніше:   http://ww2.if.gov.ua/tlumatska/ua/news/detail/95234.htm


3.09.2019 | Нарада

 

Перший заступник голови райдержадміністрації провів щотижневу нараду

 

У вівторок, 3 вересня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Миколи Присяжнюка відбулася щотижнева нарада з начальниками окремих відділів апарату РДА, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій району. У нараді взяв участь голова районної ради Василь Двояк та його заступник Василь Гнатюк.

У ході наради обговорили питання роботи структурних підрозділів райдержадміністрації на поточний тиждень, окрім цього були обговорені актуальні питання життєдіяльності району - освіти, медицини, фінансів, а також: питання  заборгованості із виплат заробітної плати у сфері медицини району, підготовки до опалювального сезону,  про відпуск доступних ліків та пільгове забезпечення лікарствами, про роботу центру надання адміністративних послуг району,  про проведення розрахунку за оренду земельних паїв, про електронну звітність та інші.

За результатами наради Микола Присяжнюк дав ряд доручень щодо вирішення піднятих питань керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району згідно чинного законодавства.


3.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Невиплата заробітної плати – кримінальна відповідальність кожного керівника підприємства

 

На цьому  під час щотижневої наради наголосив голова облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Очільник області зазначив, що невиплата заробітної плати працівникам підприємств різних форм власності більше як на 30 днів передбачає кримінальну відповідальність для керівників установ. Дане питання перебуває на постійному контролі управління Держпраці в Івано-Франківській області. З метою активізації роботи та ліквідації заборгованості планується проведення спільної наради із директорами підприємств-боржників, на якій обговорюватимуться можливі механізми виплати заборгованості, графіки її погашення та можливі джерела надходження фінансового ресурсу для виплати зарплати.

Детальніше:   http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-neviplata-zarobitnoyi-plati-kriminalna-vidpovidalnist-kozhnogo-kerivnika-pidpriyemstva


3.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Голови ОТГ повинні забезпечити функціонування служб у справах дітей у громадах

 

На сьогодні на обліку служби у справах дітей облдержадміністрації перебуває 1315 дітей, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та 358 дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-golovi-otg-povinni-zabezpechiti-funkcionuvannya-sluzhb-u-spravah-ditej-u-gromadah


2.09.2019 | Актуально

Акція «Шкільний портфелик»

Портфелики, зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, набори для малювання, кольоровий папір та багато іншого – все це, що вкрай необхідне для навчання, часто не так легко придбати родинам, які опинились у скруті, і, на жаль, наш непростий час показує, що кількість потребуючих все зростає.

В рамках районної цільової Програми соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, захисту їх житлових прав, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності працівники служби у справах дітей районної державної адміністрації спільно з працівником ювенальної превенції Тлумацького відділення поліції Вікторією Баранюк напередодні нового навчального року відвідали дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, перевірили житлові умови їх проживання, провели з опікунами та піклувальниками бесіди щодо дотримання прав та інтересів дітей та вручили дітям набори шкільного приладдя. Завдяки сприянню районної державної адміністрації, районної ради, депутатського корпусу районної ради в ході благодійної акції «Шкільний портфелик» надано допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування на загальну суму 15 000 гривень. Також дана акція пройшла і в Тлумацькій міській та Олешанській сільській об’єднаних територіальних громада.


2.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Молодь з новим світоглядом зможе забезпечити гідне майбутнє України

 

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль взяв участь у святковій академії присвяченій Дню знань, яка відбулася у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Близько двох тисяч першокурсників поповнили лави навчального закладу.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-molod-z-novim-svitoglyadom-zmozhe-zabezpechiti-gidne-majbutnye-ukrayini


2.09.2019 | Спорт

Представники Тлумаччини взяли участь у cпартакіаді держслужбовців

 

 

Уже шістнадцятий рік поспіль з ініціативи Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства України з питань державної служби та Центрального комітету профспілки працівників державних установ України у всіх регіонах країни проводиться Спартакіада серед збірних команд державних службовців. Головною метою змагань є залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення їх здоров’я та пропаганди здорового способу життя.

У суботу, 31 серпня, відбулася обласна cпартакіада працівників державної служби, у якій взяли участь службовці апарату, структурних підрозділів районної державної адміністрації, яка проходила у спорткомплексі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

Учасники змагань змагались у міні-футболі, волейболі, настільному тенісі, шашок та шахах.

Переможці та призери спартакіади нагороджені кубками, медалями та грамотами.


2.09.2019 | Актуально

Служба порятунку навчає дітей правилам безпеки життєдіяльності

 

Навчання найменших прикарпатців правилам безпеки життєдіяльності — пріоритет рятувальників, які в ДСНС опікуються питаннями профілактично-роз’яснювальної роботи.

Детальніше:http://www.if.gov.ua/news/sluzhba-poryatunku-navchaye-ditej-pravilam-bezpeki-zhittyediyalnosti


2.09.2019 | Актуально

Не провокуйте пожеж спаленням сухої трави!

 

За минулу добу на Прикарпатті зареєстровано 18 випадків загорань сухої трави на відкритій території. 

Локалізувати загорання та гасити пожежу сухої трави на відкритих територіях непросто, оскільки швидкість поширення вогню висока. Коли ж таке трапляється поблизу населених пунктів, існує велика ймовірність перекидання полум’я на житлові та господарські споруди. Виїзди на гасіння загорань сухої трави завдає чималих матеріальних втрат. Страждає від таких випадків і навколишнє середовище.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/ne-provokujte-pozhezh-spalennyam-suhoyi-travi-5


2.09.2019 | Актуально

Денис Шмигаль: Належна інфраструктура є важливою складовою якісних медичних послуг

 

Голова облдержадміністрації Денис Шмигаль, перебуваючи з робочою поїздкою у Снятинському районі, побував у Заболотівській районній лікарні і оглянув хід будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини у с. Задубрівці.

Варто додати, що на території Заболотівської районної лікарні розташовано незавершене будівництво частини приміщення, яке перебуває у аварійному стані. Роботи на об’єкті не ведуться. Для завершення усіх ремонтних робіт потрібно близько 50 млн грн. Керівництво Заболотівської ОТГ має на меті тут створити реабілітаційний центр для учасників АТО, відділення для одиноких непрацездатних та перестарілих жителів громади ОТГ.

Детальніше:  http://www.if.gov.ua/news/denis-shmigal-nalezhna-infrastruktura-ye-vazhlivoyu-skladovoyu-yakisnih-medichnih-poslug.

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

Тлумацька РДА у facebook

Я маю право
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Єдиний голос - комунікаційна платформа
Інформаційна кампанія "Герої наших сердець"
Рада регіонального розвитку
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Національна Академія державного управління при президентові України
Охорона праці очима дітей

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області