19 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Інститути влади

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


.
Новини
 На головну
30.09.2020 | .

Керівники району привітали освітян з професійним святом 

 

    Красива осінь вишиває клени, а перша неділя жовтня дарує нам тепле і радісне свято – День працівника освіти. Учитель одна з найважливіших професій. Вона – для обраних. В усіх куточках України у цей день лунають найкращі слова подяки на адресу педагогічних працівників. Радість святкового настрою у 2020 році затьмарюють карантинні обмеження у зв’язку із всесвітньою пандемію.

      Напередодні Дня працівника освіти  голова райдержадміністрації  Сергій Гаєвський, голова районної ради Василь Двояк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Володимир Пеник, голова Тлумацької районної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Смижук привітали освітян з професійним святом та вручили почесні грамоти райдержадміністрації

    У своєму зверненні очільник району підкреслив, що внесок і відповідальна місія вчителів дуже важливі для майбутнього країни. – Ще з давніх часів слово вчити означало вселяти надію, а виховувати людину – визначати долю нації. У ваших руках  доля кожної особистості, і доля нашої держави.

    Ви здійснюєте благородну місію – наповнюєте дитинство і юність наших дітей суттєвим змістом, виховуєте, навчаєте  самовіддано працювати, пишатися своїм краєм, знати українську історію, культуру та впевнено йти дорогою у велике життя.

     Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.


29.09.2020 | .

Відбулося представлення директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації

    Сьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів та керівник апарату ОДА Роман Маланій офіційно представили призначеного директора департаменту охорони здоров'я ОДА Ігоря Дмитренка.

 

http://www.if.gov.ua/news/vidbulosya-predstavlennya-direktora-departamentu-ohoroni-zdorov-ya-oblderzhadministraciyi


29.09.2020 | .

Бабин Яр – символ голокосту в Україні

   Братською могилою і символом голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва.

 

http://www.if.gov.ua/news/babin-yar-simvol-golokostu-v-ukrayini


28.09.2020 | .

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січнісерпні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 91% (в Україні – 92,6%), що відповідає 17 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–серпнем 2019р. індекс промислової продукції становив 102,4%, переробної – 95,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,8%.

Збільшення випуску продукції проти січня–серпня 2019р. одержано у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції на 10,6%, добуванні сирої нафти та природного газу – на 2,6%, машинобудуванні – на 1,6%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 0,9%.Зменшення випуску продукціїспостерігалося у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції (на 2%), харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (на 12,5%), у добуванні інших корисних копалин та розробленні кар’єрів (на 25,9%), виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності (на 26,2%), текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 27%), виробництві, передачі та розподіленні електроенергії (на 30,5%).

У серпні 2020р. проти попереднього місяця індекс промислової продукції склав 99,6%. Зменшення обсягів промислового виробництва у серпні 2020р. порівняно з липнем 2020р. відбулося у більшості галузей промисловості (на 3,2–20,5%), крім підприємств з добування сирої нафти і природного газу; виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічній діяльності; виробництва хімічних речовин і хімічної продукції; гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, де приріст продукції склав 0,6–6,7%.

У порівнянні з відповідним місяцем попереднього року індекс промислової продукції у серпні 2020р. склав 92,6% (у липні 2020р. – 100,6%).

 

 

 

Довідка: тел. (0342)79-20-57; e-mail: ifgus@ifstat.gov.ua.

Більше інформації: http://www.ifstat.gov.ua/EX_IN/EX-PROM.htm


28.09.2020 | .

Упродовж 2021 року зарплати освітян збільшаться майже на 30%, – Сергій Шкарлет

  Упродовж 2021 року зарплати освітян порівняно із серпнем 2020 року збільшаться майже на 30%. Відповідні кошти вже закладені до проєкту Державного бюджету України на 2021 рік. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час програми «Мир і/чи війна» на телеканалі «Інтер» у п’ятницю, 25 вересня.

 

http://www.if.gov.ua/news/uprodovzh-2021-roku-zarplati-osvityan-zbilshatsya-majzhe-na-30-sergij-shkarlet


25.09.2020 | .

Відбулося чергове засідання районної комісії з питань надання

населенню житлових субсидій, пільг

   

    

25 вересня 2020 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Романа Мигаля  проведено дванадцяте  засідання районної комісії з питань надання населенню житлових субсидій, пільг та призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

На засіданні розглянуто:

- 9  звернень  щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги, тверде паливо і скраплений газ;

- 28 звернень за призначенням компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги.

               -2 звернення  на  призначення пільг . 

В ході засідання комісії всі заяви були розглянуті та прийняті відповідні рішення.


25.09.2020 | .

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов перебуває з робочою поїздкою на Івано-Франківщині

    Сьогодні під час робочої поїздки на Івано-Франківщину міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов ознайомиться з ходом робіт на об’єктах, які реалізуються у рамках програми Президента «Велике будівництво».

 

http://www.if.gov.ua/news/ministr-rozvitku-gromad-ta-teritorij-ukrayini-oleksij-chernishov-perebuvaye-z-robochoyu-poyizdkoyu-na-ivano-frankivshini


25.09.2020 | .

Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19

   Національна служба здоров’я Україна виділила для області найбільшу суму коштів у порівнянні з іншими регіонами для боротьби з коронавірусом. Зокрема, Прикарпаття отримало 288 мільйонів гривень.

 

http://www.if.gov.ua/news/prikarpattya-otrimalo-288-miljoniv-griven-na-borotbu-z-covid-19


25.09.2020 | .

Норми безоплатної передачі земельних ділянок громадянам

 

 Кожен громадянини України може отримати безкоштовно землю для різних потреб.

 Статтею 121 Земельного Кодексу передбачено, що громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

г) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

ґ) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

д) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю).

Громадянам, зацікавленим в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності необхідно звернутися із клопотанням про надання дозволу на розробку проекту землеустрою до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 Земельногокодексу України, а саме:

·                 сільської, селищної, міської ради (якщо питання стосуються земель комунальної власності, які розташовані в населених пунктах);

·                 районної державної адміністрації (якщо питання стосується земель державної власності у межах сіл, селищ, міст районного значення та поза межами населених пунктів для: ведення водного господарства; індивідуального дачного будівництва; будівництва об'єктів, пов'язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо);

·                 обласні державні адміністрації (якщо питання стосується земель державної власності у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також земельні ділянки, що не входять до складу певного району, або у випадках, коли районна державна адміністрація не утворена

·                 Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в області (якщо питання стосується земельних ділянок державної власності поза межами населених пунктів для сільськогосподарських потреб).

      відділ Тлумацьке бюро правової допомоги


24.09.2020 | .

Уряд запровадив низку екологічних ініціатив, що наближають Україну до ЄС

   Кабінет Міністрів України за підсумками чергового засідання 23 вересня ухвалив низку рішень щодо покращення механізмів та інструментів для дієвого моніторингу та оцінки впливу на довкілля.

 

http://www.if.gov.ua/news/uryad-zaprovadiv-nizku-ekologichnih-iniciativ-sho-nablizhayut-ukrayinu-do-yes

 

 

 .

Електронна пошта

vptlum@ukr.net

 

23803078@mail.gov.ua

 

 

Історична довідка від Українського інституту національної пам’яті
Тлумацька РДА у фейсбук
 
Працює гаряча лінія Тлумацької РДА
 
Безоплатна правова допомога
Про забезпечення функціонування української мови як державної
Дія. Цифрова освіта
Анонс
Інформація для людей із порушенням слуху
Корисна інформація для людей із вадами зору для перегляду веб-сайту

.

Оперативна інформація з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях

 

Статистика сайту

MyCounter - счётчик и статистика


.

Розробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області